Re: 90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 157

  • 26 587
  • 746
  •   1
Отговори
# 240
  • София
  • Мнения: 12 568
Отчет дотук

з - 3 парчета варена тиква и кафе
о - 2 банана, парче варена тиква и малко тиквени семки

# 241
  • Мнения: 11
Така... и аз да се отчета досега

З - круша и ябълка
О - парче и малко от едно шоколадово-подобно нещо дето изпекох, малко бейкролс и 1 вафла

Това дето го изпекох не стана особено хубаво -.-

# 242
  • Мнения: 100
 Момичета,погрешно сте ме разбрали относно килограмите,когато са много и се стремим да ги УНИЩОЖИМ!!!!!!!!!!!!!!
Всичко е в нашите главички и естествено проблемите влияят и на килограмите.Аз съм по-голяма от вас,на 43 съм и доста по-опитна в диетите заради възрастта си разбира се.Но моите проблеми започнаха след 40 година.Дотогава само като си помисля да отслабна и готово,просто бързо ставаше.Никога не съм била с наднормено тегло като млада и след раждането много бързо се възстанових/то моя син е на възрастта на повечето от вас,де и има контролни и той в УНСС-то/,така че всичко е строго индивидуално!
 Подкрепям всички от сърце и себе си да постигнем това,към което се стремим и то е най-вече прекрасен външен вид и самочувствие!!! Laughing Laughing Laughing

# 243
  • София
  • Мнения: 12 568
Никога не съм била с наднормено тегло като млада

Е точно там е проблемът. Когато никога не си била дебела, няма как да знаеш нито какво е да се бориш с много килограми, нито какви усилия, воля, психика, търпение и най-вече ВРЕМЕ се изискват затова да придобиеш "нормален" вид и да не позволиш след това килограмите да се завърнат.  Wink

# 244
  • Мнения: 0
Добро утро фиданчета!
Днес кантара ме зарадва -0.300 кг  Laughing
Вече видях 6-ца на кантара - ура, ура, ура  Joy Joy Joy
Днес въглехидратен - още не съм го измислила.

Nedialka, I.v.a, Нану, Deizi Dar, Nana   Hug Hug Много хубаво сте го казали! Съгласна съм с вас  Peace

Плувкините - кураж!!! С вас сме  Peace Олееее и аз след още една четворка ще се давя  ooooh!

Новичките - добре дошли!  Hug Бъдете стриктни и упорити и ще останете доволни от резултатите!

# 245
  • Мнения: 194
Момичета, моля ви, зарадвайте ме като ми кажете, че във водния ден мога да пия кафе с подсладител  Praynig Моля, моля, моля, моля  Praynig

# 246
  • Мнения: 100


Е точно там е проблемът. Когато никога не си била дебела, няма как да знаеш нито какво е да се бориш с много килограми, нито какви усилия, воля, психика, търпение и най-вече ВРЕМЕ се изискват затова да придобиеш "нормален" вид и да не позволиш след това килограмите да се завърнат.  Wink
[/quote]

Съжалявам,че малко по-остро ще го кажа,но не си мисли че когато никога не си бил дебел и малкото кг,които качваш ти действат на психиката,За мен тези "само" 7-8 кг ми бяха достатъчни да си загубя самочувствието и да изпадна в дупка.И за нас слабите е трудно,когато излезем от ритъма си и също се изисква много воля и усилия да си ги върнем.

# 247
  • На топло...
  • Мнения: 584
Танитка! Стевия!

Преброила съм ви, плувкини!

                                                 1. Ананаска
                                                       2. Синеочка
                                                          3. Танитка 
Довечера пак ще ви броя Naughty!
 Hug Hug Hug

# 248
  • Мнения: 0
Танитка! Стевия!

Преброила съм ви, плувкини!

                                                 1. Ананаска
                                                       2. Синеочка
                                                          3. Танитка 
Довечера пак ще ви броя Naughty!
 Hug Hug Hug

Хахахаха Нанууууу  Joy Joy Joy

# 249
  • София
  • Мнения: 12 568


Е точно там е проблемът. Когато никога не си била дебела, няма как да знаеш нито какво е да се бориш с много килограми, нито какви усилия, воля, психика, търпение и най-вече ВРЕМЕ се изискват затова да придобиеш "нормален" вид и да не позволиш след това килограмите да се завърнат.  Wink

Съжалявам,че малко по-остро ще го кажа,но не си мисли че когато никога не си бил дебел и малкото кг,които качваш ти действат на психиката,За мен тези "само" 7-8 кг ми бяха достатъчни да си загубя самочувствието и да изпадна в дупка.И за нас слабите е трудно,когато излезем от ритъма си и също се изисква много воля и усилия да си ги върнем.
[/quote]

Това вече е въпрос на психика, за което никой друг не е виновен.

Отбелязвам само предвид предишният ти пост и учудването ти относно присъствието на някои момичета в темата с месеци или дори години, че няма как да разбереш защо са тук толкова дълго, защото никога не си имала подобен проблем. А и в крайна сметка не мога да разбера защо нещата трябва да се сравняват.

# 250
  • Мнения: 434
Плувам, плувам...... smile3549 и пия топло чайче със стевия.

Поздрав за всички плувкини Water Boy - We Will Rock You


Преброила съм ви, плувкини! [/color][/b][/i][/u]
                                                 1. Ананаска
                                                       2. Синеочка
                                                          3. Танитка 
Довечера пак ще ви броя Naughty!
 Hug Hug Hug

и ana huanita е с нас  Hug

# 251
  • Мнения: 100


Съжалявам,че малко по-остро ще го кажа,но не си мисли че когато никога не си бил дебел и малкото кг,които качваш ти действат на психиката,За мен тези "само" 7-8 кг ми бяха достатъчни да си загубя самочувствието и да изпадна в дупка.И за нас слабите е трудно,когато излезем от ритъма си и също се изисква много воля и усилия да си ги върнем.
[/quote]

Това вече е въпрос на психика, за което никой друг не е виновен.

Отбелязвам само предвид предишният ти пост и учудването ти относно присъствието на някои момичета в темата с месеци или дори години, че няма как да разбереш защо са тук толкова дълго, защото никога не си имала подобен проблем. А и в крайна сметка не мога да разбера защо нещата трябва да се сравняват.
[/quote]


Ами дали слаб или дебел наистина  няма никакво значение.На тази диета се подлага всеки,който иска да изглежда добре според неговата гледна точка.Дано всички успеем в крайна сметка и като се погледнем в огледалото и да си се усмихнем щастливо - всеки според кг,които иска да постигне!!!!! Laughing Laughing Laughing Аз живея на морето и ми се налага да изглеждам добре през цялото лято,а не като някои мои познати - искам да поотслабна,че ще ходя на море!!! Laughing Laughing LaughingА после ................не се знае!И не е мястото тук да се обиждаме или да се сърдим,а заедно да споделяме опит и да се вслушваме в другия.Така всеки ще намери себе си и правилния път към целта си!!!

# 252
  • Мнения: 911
Sabina®, браво за прекрасните резултати!  Peace

Плаващите - успех, милички!  Hug

Аз след вчерашния Въглехидратен съм - 0,300 .Не знам защо, но винаги свалям след въглехидратен  Laughing Супер....

Днес Плодов:
До сега 1 банан, че станах късно.

# 253
  • Мнения: 1 531
голям проблем имам с плодовите, момичета
много ме боли стомаха последните 3-4 плодови. става на топка и боли...
първият беше заради гроздето според мен
и после сега ме боли дори и без да ям грозде
съвети?
може би да го карам на зеленчуци, ама то сега няма много, суров морков и броколи не мога да ям

# 254
  • София
  • Мнения: 12 568
голям проблем имам с плодовите, момичета
много ме боли стомаха последните 3-4 плодови. става на топка и боли...
първият беше заради гроздето според мен
и после сега ме боли дори и без да ям грозде
съвети?
може би да го карам на зеленчуци, ама то сега няма много, суров морков и броколи не мога да ям

Банани, печена тиква, печени чушки.

Общи условия

Активация на акаунт