Къде в Пловдив??? - 27

  • 71 096
  • 744
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 735
първо да попитам по темата къде продават колички Пиколино и Маг ингланд,

а после да ми дадете да почета някоя тема относно отзиви за кабелна+интернет, че се чудя на кои да се доверя???
Ние сме на Ентри и сме доволни. Когато се развали времето, се е случвало да се развали и сигналът, но като цяло е ОК. Преди това бяхме към Евроком.

# 661
  • Пловдив
  • Мнения: 349
Я кажете, момичета, дали знаете къде в Пловдив мога да открия хубав хумус. Да не е гаден. Без значение дали е ресторант или супермаркет. Споделете, ако знаете  Hug
Яла съм много вкусен в арабския ресторант до спирката срещу Тримонциум  Peace

# 662
  • Мнения: 45
първо да попитам по темата къде продават колички Пиколино и Маг ингланд,

а после да ми дадете да почета някоя тема относно отзиви за кабелна+интернет, че се чудя на кои да се доверя???
Ние сме на Ентри и сме доволни. Когато се развали времето, се е случвало да се развали и сигналът, но като цяло е ОК. Преди това бяхме към Евроком.

Ние сме на кабелна и цифрова на Ентри и интернет на Визио и сме много доволни!

# 663
  • Пловдив
  • Мнения: 789
Я кажете, момичета, дали знаете къде в Пловдив мога да открия хубав хумус. Да не е гаден. Без значение дали е ресторант или супермаркет. Споделете, ако знаете  Hug
Яла съм много вкусен в арабския ресторант до спирката срещу Тримонциум  Peace

Арабския го няма вече. На негово място има кафе Simple Smile

# 664
  • Майничка
  • Мнения: 12 709
Я кажете, момичета, дали знаете къде в Пловдив мога да открия хубав хумус. Да не е гаден. Без значение дали е ресторант или супермаркет. Споделете, ако знаете  Hug
Яла съм много вкусен в арабския ресторант до спирката срещу Тримонциум  Peace

Уви, вече го няма.

# 665
  • Пловдив
  • Мнения: 789
а после да ми дадете да почета някоя тема относно отзиви за кабелна+интернет, че се чудя на кои да се доверя???

Ако държиш на стабилен интернет, чиято скорост не пада и при проблем той се отстранява супер бързо, не зависимо дали е събота или неделя- Coolbox. Цената е по-висока в сравнение с другите фирми, но качеството е много добре. От цифровата им телевизия също сме доволни, включени са чуждестранни програми, като за тях не се доплаща отделно.

# 666
  • Пловдив
  • Мнения: 704
Яла съм много вкусен в арабския ресторант до спирката срещу Тримонциум  Peace
Уви, вече го няма.
Аз се надявах да са го преместили. Няма ли друг арабски в града? и на мен ми се хапва хубава Табуле.

# 667
  • Пловдив
  • Мнения: 86
първо да попитам по темата къде продават колички Пиколино и Маг ингланд,

а после да ми дадете да почета някоя тема относно отзиви за кабелна+интернет, че се чудя на кои да се доверя???
Маг ингланд продават в магазин Щъркел.Аз  поне от там си я закупих преди 2 години.Ако те интерисува втора употреба мисля да я продавам.Почти като нова е Simple Smile

# 668
  • Мнения: 2
Здравейте, някои дали се сеща къде в града има хубави сервизи за хранене (чинии, купи и т.н.). Гледах в @Home и в един магазин в Гранд, но нещо не можах да си харесам. Ако някой друг има идеи къде може да има избор в града ще съм благодарна да сподели Simple Smile

# 669
  • Пловдив
  • Мнения: 789
Здравейте, някои дали се сеща къде в града има хубави сервизи за хранене (чинии, купи и т.н.). Гледах в @Home и в един магазин в Гранд, но нещо не можах да си харесам. Ако някой друг има идеи къде може да има избор в града ще съм благодарна да сподели Simple Smile


Сервизи за хранене има в Рино (Мол Галерия), Карфур, Метро, Кауфланд... Също и в магазина на ъгъла срещу Пикадили в Мол Пловдив.
Зависи какво харесваш и какъв бюджет имаш...

# 670
  • Пловдив
  • Мнения: 349
Я кажете, момичета, дали знаете къде в Пловдив мога да открия хубав хумус. Да не е гаден. Без значение дали е ресторант или супермаркет. Споделете, ако знаете  Hug
Яла съм много вкусен в арабския ресторант до спирката срещу Тримонциум  Peace

Арабския го няма вече. На негово място има кафе Simple Smile
Съжалявам за подвеждащата информация, последно преди повече от година съм ходила  Crazy Жалко, вкусно готвеха там.

# 671
  • Пловдив
  • Мнения: 14 140
Елхите пред Кауфланд на Брезовска са наистина по 10, 15 и 20 лева , но са вече почти на свършване. От саксиите има още доста, но са доста по-скъпи.

# 672
  • Мнения: 4 312
Елхи в саксия има в Бриколаж.
Сладко изкушение,
не ги разбирам много, много тънкостите на източната кухня, но ако не намериш това, което ти се яде, може да провериш в един ресторант в Кършияка "Бразилия". Намира се в близост на кръстовището на Дунав и Карловско, зад ресторант "Черупките" /Скадарлия/. Там сме ходили и имаха чудни турски специалитети, то и клиентелата им е такава и им бяха вкусни нещата.

# 673
  • Пловдив
  • Мнения: 789
Момичета, козметичката ми за кола е на почивка и не може да ме вземе. Препоръчайте ми козм. салон в центъра около Гранд и Военна болница. 

# 674
  • там, където ми харесва
  • Мнения: 88
Здравейте, момичета,
къде се намира сградата, където мога да извадя актуална скица на имот ?
Благодаря.   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт