Грижи за ръцете

  • 9 244
  • 83
  •   1
Отговори
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 440
Споделете как се грижите за ръцете, какви кремове ползвате, колко често, поравите ли терапии - от типа парафинова и т.н. и всичко, което прилагате, за да ги обгрижите   bouquet

# 1
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Кремове мажа постоянно. След всяко мокрене. Различни. Сега даже в дамската чанта съм с класическата Нивея- в синята метална кутия. Есеноно- зимно- раннопролетния период правя парафинови терапии и маски, да. На 2- 3 седмици някъде. В най- студените седмици и по- често. И навън винаги съм с ръкавици. Като цяло, това е.

А, да. Понякога, когато мъж ми го няма и се сетя, мажа се обилно с по- мазен крем и спя с памучни ръкавици /специално предназначени за целта/.

# 2
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 440
кремът на нивеа за ръце или с мултифункционално д-е  newsm78 защото ан мен мъжът ми го купи - да си имам в  моята кола, обаче много бавно ми попива и осатва един филм..... който да, попива, но бавно  newsm78

докато има  кремове, който попиват моментално  newsm78

честно казано си мисля, чев кремовете за ръце няма нещо особено, антиейдж и от сорта  newsm78 не зная на кожата там какво би действало и дали е като на лицето  newsm78 ..... но ми се иска да има по-пълноценна грижа  newsm78

от парафиновите терапии не видях особен ефект или поне не такъв, какъвто обещаваха, може би - преекспонираха ефекта  newsm78

идеята за маслата и ръкавиците е чудесна, зная за такива и за стъпалата, но не зная как бих изтърпяла тако ванещо  newsm78 все пак ще пробвам  Hug идеята е отлична

рзглеждала ли си по-интересни кремове  newsm78

# 3
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Имах един на ЕЛ, уж антиейдж блабла, нищо по- особено не беше.
Като се замисля, най- често купувам Нивея Софт и Атрикс. С каквото и друго да "експериментирам", все към тях се връщам.

Иначе кремът, за който писах преди, е класическия- най- обикновен, мултифункционалният ще да е.  Peace

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 364
След всяко мокрене мажа крем за ръце. Гледам да е крем за ръце и нокти. От орифлеймските съм доволна. Вечер мажа по-обилно.
А това с ръкавиците не съм го правила, но се замислям да опитам. Иначе често го правя със стъпалата и чорапки за през нощта.

# 5
  • Мнения: 1 296
За ръцете ползвам два крема - АТРИКС крем алое вера и Дева с борово масло и витамин F.
И двата ми харесват, попиват бързо и притежават мек и приятен аромат.
Нивеа и Dove също ми допадат, но наистинат попиват бавно. Всичко до което се докосна след това остава с мазни следи.

# 6
  • Мнения: 21 282
Аз си правих терапия с папая,много ми хареса  Peace
Иначе в събота ще си взимам и такова -

# 7
  • Мнения: 2 161
Искам да ви препоръчам един наистина хубав крем за ръце, бързо попиващ - Lancome Caresse Mains.

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 749
Е, това е моята тема!

Ръцете ми са вечно напукани  Sad
Спасява ме само GLYSOLID , но забравя ли да се намажа вечер става УЖАС!!!

# 9
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 440
това са интересни предложения Wink
благодаря  Peace  bouquet

pafal   newsm78 пробвала ли си терапията с ръкавичките  Peace

също като добавки - омеги (3, 6, 9, 7), добавки за кожа и коса (комплексни), ХК инджув, АК ....  Hug

# 10
  • София/Дружба
  • Мнения: 512
А може ли някой да разкаже как се прави парафинова терапия в домашни условия?
Аз понякога си мажа ръцете с крем за крака  Mr. Green но вечер, че е доста мазен, на сутринта ми е много мека кожата, а за през деня съм много доволна от този балсам за ръце

# 11
  • Мнения: 21 282
Тук http://intercosmeticabg.com/ ги има лосиончетата,които аз ползвам,в салона винаги ми дават подарък малки опаковки но в събота ще взема голяма та да има за мазане за много време (поне зимата)  Peace , но пак ще си го купя от салона,нямам нерви да чакам   bouquet

# 12
  • Мнения: 94
Постоянно и винаги, когато имам възможност, си измивам ръцете. А когато нямам възможност, използвам антибактериални гелове. Simple Smile
Използвам това на CND: . Попива супер бързо, овлажнява достатъчно добре, има страхотен и дълготраен аромат. Като цяло ми е любимец. Heart Eyes
Другият крем, който използвам, е : . Взех го, защото има много хубав мирис. Той също попива много добре, но като консистенция е по - гъст от този на CND. И той овлажнява и попива добре. Simple Smile

# 13
  • Мнения: 1 296
Този първият наистина прави ръцете много мекички и мирише доста ароматно.
Маникюристката ме е мазала с такъв гел Peace

# 14
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
На мен, специално, въпросният балсам, показан от solley никак не ми харесва. Хем не ми е достатъчно мазен, хем ми оставя "филм"  Confused

# 15
  • Мнения: 1 875
Този и този ползвам в момента..
Нямам любим крем за ръце, рядко повтарям, гледам да са по-маслени..

С ръкавици много ентусиазирано пробвах да спя веднъж, но не ги изтърпях.

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 749
a.l.e.n.a ,

имам ръкавички и когато положението стане Shocked мажа вечер повечко крем и ги слагам. При мен се напукват когато изляза през зимата без ръкавици или мия баня, кухня, тоалетна без гумени ръкавици / пусто все бързам /. А, да не забравя да кажа, че направо ми се смъкна кожата, когато мих съдовете с новия PUR ,този с магнита на етикета.

# 17
  • Мнения: 2
a.l.e.n.a ,

имам ръкавички и когато положението стане Shocked мажа вечер повечко крем и ги слагам. При мен се напукват когато изляза през зимата без ръкавици или мия баня, кухня, тоалетна без гумени ръкавици / пусто все бързам /. А, да не забравя да кажа, че направо ми се смъкна кожата, когато мих съдовете с новия PUR ,този с магнита на етикета.

Този ПУР е наистина убиец- много е силен. Ползвай този с екстракт от лайка- лек и щади ръцете.

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 749
А, замина в коша този изтребител!
Инак имам миялна, но нали все нещо се мие на ръка!  Rolling Eyes

# 19
  • Мнения: 1
Гледам да слагам крем след всяко миене/мокрене на ръцете, защото кожата ми е много суха (лице, тяло, ръце ...). В офиса на бюрото ми седи ето този крем. Много бързо попива и като се намажа с него не оставям после мазни петна по клавиатурата Wink.

Трябва да пробвам обаче това с обилното мазане на крем и памучните ръкавици. Откъде ги купувате?

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 749
 Моите ги имам отдавна. Бях ги взела от ORIFLAME, но мисля, че и AVON  имаха.

# 21
  • In transit
  • Мнения: 11 955
моите ръце също са доста сухи. От всички кремове, които съм ползвала съм най-доволна от този:

# 22
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 440
попива ли лесно ? по-хидратиращ ли е или по-мазен? оставя ли филм?

# 23
  • Мнения: 21 282
Аз си взех това - Луксозен подаръчен комплект Scentsations Holiday

Луксозна грижа за ръце и тяло с омекотяващ копринен ефект. Активната хидратираща формула и блестящите частици оставят кожата гладка, копринено мека, със златисти отблясъци и с нежно благоухание.

Комплектът съдържа:
Лосион за ръце и тяло Scentsations Champagne с блестящи частици
Душ гел Scentsations Champagne с блестящи частици.
Плюс подарък: закачалка за чанта

# 24
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 440
а как усещаш златистите частици  newsm78 Rolling Eyes  bouquet

# 25
  • Мнения: 434
малката лисичка,а каква му е цената на комплекта? И много ми е интересно,какъв аромат има? Peace

Моето любимо кремче. Heart Eyes



Много съм доволна от него,хидратира много добре и овлажнява супер кожата.
Иска ми се да пробвам обаче и тези на CND. Peace

# 26
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 440
ооооо, щом има жасмин и на мен много ще ми хареса  Peace

от къде го купуваш  newsm78

# 27
  • Мнения: 434
a.l.e.n.a ,моето е на OPI,купувам го от бютизоната. Peace
Ароматът е просто вълшебен! Crazy Heart Eyes

И CND имат с жасмин,но мисля,че не е само жасминът,а има и още нещо. Rolling Eyes

# 28
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 440
каква е цената  newsm78

# 29
  • Мнения: 21 282
а как усещаш златистите частици  newsm78 Rolling Eyes  bouquet
Мъжът ме зарадва,мислех аз да си купя само крем и не знам цената,не казва  Hug
Много ми харесват  Heart

# 30
  • Мнения: 434
Мисля,че това им бяха цените за 30мл -6лв,а големите разфасовки от 200мл-24лв

Аз първо си взех малък за дамската чанта,а после и голям. Crazy



# 31
  • София
  • Мнения: 194
Аз ползвам един комплект който включва 3 продукта.
много мазен крем с пчелен восък, ексфолиант и крем за ръце.
ето това е комплекта
http://www.marykay.com/spabody/bodycare/10032361/10032361/default.aspx

правя си цялата процедура веднъж седмично, а крема за ръце си ползвам всеки ден.
За мен това е любим продукт. След ексфолирането кожата ми става като на бебе Simple Smile
 освен това зимата , за  да предпазя ръцете си от студа, по често вместо крема, ползвам този който е много мазен, за подхранване . разбира се нося ръкавици, и се опитвам когато се налага да мия и пера с домакински ръкавици.   

# 32
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 440
ооо, много мило Wink

# 33
  • Мнения: 3 675
a.l.e.n.a ,моето е на OPI,купувам го от бютизоната. Peace
Къде е тази бютизона?  Embarassed
В мол Сердика дали може да се намери?

# 34
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 440
да, на 1 етаж е  Peace има козметика, парфюми, гримове  Peace няма как да го подминеш  Hug огромно е  Peace прави впечатление  Hug

Beauty Zone, има сайт, където са посочени всички магазини, има и в други молове, на витошка под Патриарха  Peace

http://beautyzone.bg/index.php?PageID=7

мисля, че където има добро зареждане с ОПИ - ще има - имам предвид и други магазини  Peace

# 35
  • София/Дружба
  • Мнения: 512
Ах, тези "сокчета" за ръце на OPI са разкошни  Heart Eyes
Имам един такъв с аромат на пъпеш и кокос и толкова ми харесва, че ми се свиди да го ползвам.
От магазинчето в Младост, зад Била съм го купувала за 6 лв, 30мл.
Момичето там ми даде да помириша този с аромат на тиква, също е невероятно миришещ.
Ръцете стават нежни и меки и добре хидратирани, а аромата е много дълготраен.

# 36
  • In transit
  • Мнения: 11 955
попива ли лесно ? по-хидратиращ ли е или по-мазен? оставя ли филм?

попива лесно, не оставя мазен филм и кожата стои хидратирана дълго време..освен това е евтин.

# 37
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Кожата на ръцете ми е много чувствителна.
Бързо изсъхва, отделно, понеже вкъщи всичко аз си правя, мразя домакински ръкавици и не ползвам, от миенето на съдове с голи ръце съвсем става страшно положението.
Наскоро чудеса с ръцете ми направи едно детско кремче :

Иначе най-много съм доволна от този крем:
Този крем за ръце SVR (Crеme Mains SVR) е водоустойчив и доставя страхотна мекота и комфорт без омазняващ ефект.

# 38
  • Berlin
  • Мнения: 11 305
Аз съм много доволна от Атрикс като цяло.
Но в момента търся крем за ръце за много суха кожа. Откакто родих, започнах да си мия ръцете още по-често, да не каже, че през половин час ги търкам хубаво със сапун заради бебето. Поради това кожата ми страшно много се изсуши, дори се лющи на моменти и ми трябва крем, който да попива много бързо и когато отида да си измия ръцете, да не се усеща това лепкаво нещо сякаш измиваш и крема, който не е попил. Не знам дали добре го обясних. Simple Smile
Моля, помогнете Simple Smile

# 39
  • Мнения: 3 675
abs, кой Atrix си ползвала?
Аз когато съм имала по-сериозен проблем с ръцете съм си взимала този

Помисли и за смяна на сапуна\гела

Аз в момента ползвам 3 крема  Mr. Green
Първият е на Louis Widmer, вторият е на Eubos, а третият е на La Roche Posay

Много искам да си купя на OPI  Simple Smile

# 40
  • Мнения: 910
намери си Trixo: http://www.bbraun.com/cps/rde/xchg/bbraun-com/hs.xsl/products.ht … prid=PRID00000157
ръцете са ми винаги меки ,не лепка ,когато се миеш ,попива веднага ,а се мия на ден по 30-40 пъти -работата ми го налага

# 41
  • Мнения: 434
И аз използвам три кремчета. Flutter Сменям си ги,за да не ми омръзват. Wink



Когато ми е много суха кожата на ръцете ползвам Нивеята,защото е по-мазничка.

# 42
  • Мнения: 3 675
Sassie, а билката как е?
До сега не съм имала абсолютно нищо на Bilka

# 43
  • Мнения: 434
Харесва ми,даже никак не е лош за цената си. Peace
Добре овлажнява кожата,не е мазен и много бързо попива.

# 44
  • Berlin
  • Мнения: 11 305
Благодаря!
Ползвала съм светлозеления Атрикс, с алое и този с лайка. Този тъмнозелен не съм виждала. Сапуните ги сменяме при всяко изразходване, течен използваме, но според мен какъвто и да е, изсушава.
Това Trixo продава ли се в БГ?

# 45
  • Мнения: 910
не знам , питай Braun -производителя ,но щом го има в бг болниците , явно се продава

# 46
  • Мнения: 3 675
Сапуните ги сменяме при всяко изразходване, течен използваме, но според мен какъвто и да е, изсушава.
Не съм много съгласна с това твърдение!  Naughty Да не кажа въобще  Simple Smile
Аз съм забелязала сериозна разлика между някои течни сапуни. Едни изсушават прекалено много, а други не.  Grinning
Тъмнозеленият Atrix е за много суха кожа и е по-силен от другите.

# 47
# 48
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Кремовете за ръце на ОПИ наистина миришат страхотно, но аз съм изключително недоволна от тях. Прекалено "леки" ми идват.

# 49
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 440
мен ме бяха насили след раждането всички у дома да ползваме само бебешки сапуни (тези, с които го миен/къпем), особено, докато бебенцето е малко, защото другите имат и аромати и т.н. - като по-добре за бебето

но и за ръцете е много щадящо  Peace

# 50
  • Мнения: 94
- ето този крем има същия аромат като CND Black Cherry & Nutmeg.
Пиша, за да ви похваля този глицеринов сапун: . Вече съм на 3-та опаковка от него. Цената му е от 2 до 3 лв., в зависимост откъде се купува. След измиване с него, кожата на ръцете става много мека, подхранена, ароматизирана.. С една дума - това е най - доброто, което съм ползвала.

# 51
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 440
колежката ми ползва този крем на билка и когато за първи път влязох в стаята, след като го е ползвала  - миришеше на алкохол  Joy hahaha

много ми беше странно  Hug сега съм свикнала  Peace

# 52
  • Мнения: 94
колежката ми ползва този крем на билка и когато за първи път влязох в стаята, след като го е ползвала  - миришеше на алкохол  Joy hahaha

много ми беше странно  Hug сега съм свикнала  Peace

Хмм.. различните носове усещат по различен начин миризмите!
На мен не ми миришеше на алкохол..  Whistling Crazy
Странна работа!   bouquet

# 53
  • Мнения: 3 675
a.l.e.n.a, много ти благодаря, но като за първи път предпочитам да го купя от магазин  Simple Smile
В Австрия мисля, че не съм го виждала и ще го търся в София.

# 54
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 440
не ми се вярва да няма ОПИ в Австрия?  newsm78

Ulenceto    Peace  bouquet

# 55
  • Мнения: 3 675
OPI има, но точно това, което сте показали не съм виждала.
Виждала съм това

# 56
  • Бургас
  • Мнения: 364
Мъжът ми ползва глицериновия "Капус", постнат по-горе на страницата, за цялото тяло при къпане - само от него не му се изсушава кожата и си я усеща мека. Само него ползва. Наистина е много хубав и мек сапун.
Иначе ръцете всички си мием с бебешки сапуни. Купувам "Бочко" и "Тео бебе" и само с тях си мием ръцете.

# 57
  • Мнения: 31
моля, препоръчайте ми крем, който попива бързо и не оставя мазен филм. Харесвам Атрикс и Глизолид, но след използване не мога да пипна нищо- много бавно попиват...

# 58
  • Бургас
  • Мнения: 749
моля, препоръчайте ми крем, който попива бързо и не оставя мазен филм. Харесвам Атрикс и Глизолид, но след използване не мога да пипна нищо- много бавно попиват...

Да, напъпно съм съгласна за Глизолид и затова го ползвам само вечер. Но без него съм за никъде!
За през деня днес си взех  Крем за ръце и нокти от тази серия:

http://microtrade.eu/products-body.html

Бяха ми дали тестер и ми хареса, а освен това ухае  Heart Eyes

# 59
  • Мнения: X
Мажа ги с крем вечер преди лягане и преди излизане. В момента ползвам два различни на Орифлейм, които ми допадат като консистенция. За мен перфектният крем за ръце не е нито прекалено рядък, нито прекалено мазен, та да го размазвам с усилие. Точно тези мазните най-неприятно усещане ми остават на лепкавост. Също избягвам кремове със силикон от типа на онези от Ейвън. Запечатват кожата и ги чувствам така, все едно съм си сложила гумена ръкавица. Ако пък се унеса с втриването в кожата, започва да се събира като кир или точно подобно на остатъци от гумичка за триене. Парафиновата терапия не бих я пробвала най-вече заради това, че не бих издържала да спя с навлажнени ръце. Много бързо ми изстиват крайниците и сигурно ще се вдървят, ако ги подложа на такава процедура.

# 60
  • Мнения: 13 627
Да похваля бутер кремовете за ръце на Рефан Heart Eyes Много хидратират, веднага попиват и имат чудесни аромати. И най-важното не седят мазни. Ползвала съм какво ли не и почти никога не съм била напълно доволна!
Сега ползвам с пъпеш и кайсия. Открих ги преди няколко месеца и от тогава изобщо не искам и да поглеждам друг крем за ръце. Преди имах много сухи кожички, но от както се мажа с бутера ръцете ми направо се преобразиха! Дадох и един на майка ми, а тя е с екстремно суха кожа и много и помогна

И са доста икономични...ползвам го вече 4-ти месец.

# 61
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 440
 newsm78 аз съм си правила парафинова терапия само в козметино студио и продължава - по-малко от час  newsm78

ръцете се почистват и потапят във ваничка със затоплен парафин, след като се извадят - паафинът изстива по тях, като ръкавици и се добавят - памучни такиа, престоява се около 30 мин, посел се изваждат, прафинът се отстранява и се прави масаж  newsm78

 newsm78 у дома с какъв парафин го правиш  newsm78

# 62
  • Мнения: X
С никакъв.

# 63
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 440
 Rolling Eyes явно не разбрах добре това =>

... Парафиновата терапия не бих я пробвала най-вече заради това, че не бих издържала да спя с навлажнени ръце.

предполагам си имала предвид - намазани с крем и да спиш с ръкавици или  Rolling Eyes newsm78

# 64
  • Мнения: X
Хименно. Аз като нещо такова си я представях. Имаше пак едни такива комплекти по каталозите на Орито или Ейвън, които се водеха парафинова терапия. Маска за ръце с ръкавички. Не знам...хич не ме кефи идеята. Идват ми на ум разни асоциации от типа "Мумията е жива" и пр.

# 65
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 440
ха ха  Joy hahaha

аз веднъж си намазах стъпалата с един крем за стъпала с идеята да си обуя чорапи и да стоя мирно - докато гледам един филм

е, не издържах просто, хем и масаж си направих преди това.... лято беше, не ми беше студено, но бяха, като мокри  Sick

 newsm78 но хора, които имат нужда вероятно приемат нещата различно

# 66
  • Мнения: X
Ами да. Аз лятото се мажех с един крем за крака, от който дори и след като си измиех краката с топла вода, пак ми се пързаляха стъпалата като обуех едни "танкове". Мазнота, влага. Но, както казваш, за някои хора, които си отглеждат копитца ( да пази Господ и да не дава)  се искат по-крути мерки.
Така де, ние уж за ръцете говорехме, аз чак до копитата стигнах  Laughing

# 67
  • Бургас
  • Мнения: 749
Прави сте, момичета. Не е кеф, ама е нужда. Grinning

# 68
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 440
от както пия омеги - кожата ми много видимо се подобри, а петите ми са почти бебешки - честно казано - това лято не беше за вярване, при положение, че бях все навън с малкия  Peace

# 69
  • Бургас
  • Мнения: 749
a.l.e.n.a    bouquet

Ще се възползвам от информацията, мерси!
Ама с трима мъже в къщи и липса на навик да се ползват ръкавици...

# 70
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 440
ръкавици за навън ли  newsm78

аз навън съм с ръкавици и при най-малкия студ   Mr. Green (виж - шапка не мога да нося изобщо  Confused)

# 71
  • Бургас
  • Мнения: 749
С шапката свикнах, но когато излизам понякога не слагам  ръкавици. Но най-често забравям гумените такива и мия с Доместос или нещо от сорта само по ръчички. Пропускането на който и де е вид ръкавици задължително ми излиза през носа!
 

# 72
  • Бургас
  • Мнения: 364
Ааа, домакинските ръкавици са въпрос на навик. Аз се научих да слагам за всичко, което върша вкъщи. Иначе ръцете ще се съсипят. В началото ми беше некомфортно, странно се чувствах, особено за чиниите - все си мислех, че ще ми се изплъзнат от ръцете, като не ги усещам с кожата си. Затова си купих хирургически от аптеката. Мих около две седмици с хирургическите докато свикна с усещането и после минах на обикновени, гумени, домакински ръкавици.
Навън щом застудее съм винаги с ръкавици, ръцете ми измръзват - останало ми е от годините на активно свирене на пиано.

# 73
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Жаки, благодаря за инфото. Непременно ще ги пробвам на Рефан бутер кремовете.
Алена, какви омеги пиеш, може ли по- подробно?
Парафиновите терапии и аз ги правя само и единствено при моята маникюристка  Peace
Вкъщи всички домакински неща правя с ръкавици. Въпрос на навик е. Иначе се прецаква и кожата на ръцете, и ноктите.

# 74
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 440
тези комбинирани http://www.iherb.com/Now-Foods-Super-Omega-3-6-9-1200-mg-180-Softgels/325?at=0
тези само омега 3 - http://www.iherb.com/Now-Foods-Omega-3-200-Softgels/323?at=0
омега 7 http://www.iherb.com/New-Chapter-Supercritical-Omega-7-30-Softge … -Capsules/97?at=0

и тези сега - http://www.iherb.com/FutureBiotics-Omega-7plus-Age-Defying-Skin- … psules/14447?at=0

ако се вземат омега 3 - за жени над 35г - е по-добре да не са ленено масло  Peace

# 75
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 440
изключително доволна съм от този крем  Peace http://www.iherb.com/Nubian-Heritage-Indian-Hemp-Haitian-Vetiver … 118-ml/15990?at=0



надмина очакванията ми във всяко отношение - много свеж аромат на краставичка - лек; моментално попиване, без мазен филм  Peace

сертифицирани органични съставки, бленда масла   Heart Eyes

# 76
  • In transit
  • Мнения: 11 955

всичките наведнъж ли пиеш или в някакъв ред и по колко на ден?   bouquet

# 77
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 440
не, не на веднъж

пила съм комбинацията 3-6-9 известно време (месец и нещо), после само омега 3 (със сусамов тахан по 1 с.л. сутрин и вечер на гладно), с горните съм добавяла и омега 7, но съм ги пила и по отделно, а сега пия омега 6 и омега 7  Peace

# 78
  • In transit
  • Мнения: 11 955
не, не на веднъж

пила съм комбинацията 3-6-9 известно време (месец и нещо), после само омега 3 (със сусамов тахан по 1 с.л. сутрин и вечер на гладно), с горните съм добавяла и омега 7, но съм ги пила и по отделно, а сега пия омега 6 и омега 7  Peace
благодаря ти, а по една таблетка дневно ли или повече?

# 79
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 440
аз приемам по 1 таблетка  Peace (дори в указанията да пише да се приемат по повече  Peace )

# 80
  • In transit
  • Мнения: 11 955
И аз по толкова, но исках да видя, че не съм сама. Щото мъжа ми пие по 3-4 омега 3 на ден  Grinning

А ти защо не пробваш вместо сусамов тахан да пиеш sesamin? Това е чисто сусамено олио, но много по-концентрирано. Ето линк да прочетеш повече за него: http://reviews.bodybuilding.com/SciVation/Sesamin/. Продава се и в БГ.  Peace

# 81
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 440
Благодаря   bouquet ще разгледам  Blush от къде го купуваш? ккасъв му е вкуса  Rolling Eyes честно казано - сусамовият тахан е много вкусен, а да пия окио - някак не си го представям, макар, че ако е толкова концентрирано - ще са ми нужни капки, предполагам  Rolling Eyes

# 82
  • In transit
  • Мнения: 11 955
Благодаря   bouquet ще разгледам  Blush от къде го купуваш? ккасъв му е вкуса  Rolling Eyes честно казано - сусамовият тахан е много вкусен, а да пия окио - някак не си го представям, макар, че ако е толкова концентрирано - ще са ми нужни капки, предполагам  Rolling Eyes
ами последно си го бях купила оттук:http://www.discount-supplements.co.uk/health-supplements-efa-ome … samin-90-softgels доставката е безплатна до БГ. Има го и тук: http://www.iherb.com/Scivation-Sesamin-180-Sci-Caps/25399. Няколко капки не, но по една капсула на ден...въпреки, че на опаковката пише по 2-3. Вкус няма, то е на капсули. Аз съм много доволна от него, пия го заедно с омегата. Сега ще си поръчам и от тия комбинираните омеги, коити ми предложи.

# 83
  • Мнения: 2 295
Аз винаги слагам крем след мокрене на ръцете. Много ми е суха кожата и направо ми се цепи, ако не сложа крем.
През 80-те използвах много дефламол, отразяваше ми се много добре. След това преминах към лимоненият на Лавена - Шумен. Не знам дали от лимонената киселина вътре, но нямам никакви петна по ръцете, които обиквонено започват да се появяват след 40.
Сега не съм в България и ползвам желязната кутия на Нивеа с добавка на ший, кокосово и какаово масло. Малко е мазно, но на мен ми харесва. Сега чакам да ми пристигне поръчката от http://www.iherb.com/ с масла, да си добавя лимонено масло в крема.

От парафиновите терапи и аз не видях особен ефект. newsm78

Общи условия

Активация на акаунт