Ясновидци (врачки)- 6 тема

  • 201 730
  • 730
  •   1
Отговори
# 180
# 181
  • Мнения: 0
дам...астролога си е астролог..гледачката- гледачка:) ноо Ани може би ги комбинира и двете..и се получава задоволителен резултат.
Не съм се чувала с Ани..може би по- натам ще я потърся- след като толкова много хора се оказаха доволни Flutter

# 182
  • София
  • Мнения: 23 137
Здравейте!
Това, което ми предсказа леля Искра за този период не се сбъдна!!! Нещата се развиха в коренно различна посока. Имам чувството, че тя просто ми отговори това, което исках да чуя и да стане. Явно и предсказанието й за първото тримесечие на 2012г. няма да се сбъдне. Просто нещата тръгнаха в корено различна посока. За Карла вече споделих, не само, че съм разочарована, но нищо до момента не се сбъдна!!! И глупостите дето ме кара да го правя - никакъв резултат!!! Само си загубих времето!!! Единствено Мира в края на септември ,  началото на октомври буквално ми "начерта" как ще се развият нещата. На мен не ми хареса и се допитах до Искра и Карла. Но за пореден път при мен се сбъдна предсказанието на Мира

# 183
  • София
  • Мнения: 23 137
Искам да споделя нещо с вас.
Може би ви направи впечатление, че няколко хора се опитваме да се свържем с Карла - по Скайп. телефон, е-майл.....и няма отговор / след като самата Карла ни е казала да я търсим за допълнителен разговор!!!/.
Как така само един от нас има информация, че Карла е в болница и днес ще я изписват и " затова са знаижени способностите й"???!!!
????!!!!

# 184
  • Мнения: 10 214
Искам да споделя нещо с вас.
Може би ви направи впечатление, че няколко хора се опитваме да се свържем с Карла - по Скайп. телефон, е-майл.....и няма отговор / след като самата Карла ни е казала да я търсим за допълнителен разговор!!!/.
Как така само един от нас има информация, че Карла е в болница и днес ще я изписват и " затова са знаижени способностите й"???!!!
????!!!!

 Laughing Хаха, мила, недей така! Само не ме подозирай, че съм Карла, аз съм мега-раздразнена от тази жена! Разбрах, че ще е в болница, защото я търсих много напористо по телефон и едно дете ми каза, че "мама я няма и днес, и утре, и утре, и утре" Simple Smile и в крайна сметка успях да разбера, че е в болница до сряда. Иначе с изказването за "занижените й способности" се чудех как да я оправдая, защото тук има хора, които са категорично позитивни за нейните предсказания. При мен и мои познати се проявява като манипулаторка, за която всичко е цитирам "психологика" и "всичко е възможно, ако поработим".

# 185
  • Мнения: 0
Естествено, че не си Карла!  Smile
Аз лично ти благодаря за споделената информация.  smile3525
И искам също да споделя с момичетата тук- пробвах един от безплатните сайтове, който една съфорумка ми препоръча-   http://www.psychicsource.com/
Отговориха ми хората след 3 дни, подробен отговор, без зарибявки. Ако искате- опитайте! newsm53

Последна редакция: чт, 01 дек 2011, 00:22 от akuma

# 186
  • В страната на чудесата
  • Мнения: 3
Момичета , моля Ви изпишете телофон за връзка с Ани .

# 187
  • Мнения: 79
Здравейте!
Да ви питам лесно ли се свързвате с леля Искра и по колко време горе долу разговаряте?

# 188
  • Мнения: 1 517
Не знам дали е писано вече, мо аз мога да кажа за Слава от Варна. Няколко пъти е помагала на семейството ми. Това, което тя прави е да дава съвети за дадения проблем. Ще дам пример за едно от ходенията ми там - оперираха сина ми и докато чакахме резултати, лекарите не знаеха какво точно му има, но прогнозите бяха страшни. Тя първа ми каза какво е състоянието на детето, доста подробно; след седмица медицинските резултати потвърдиха казаното, с повече медицински подробности естествено. Пак тя ме предупреди, че след няколко месеца на детето ще му се появи ново образувание, подобно на старото, но няма да е толкова агресивно и може би ще мине без операция. Така и стана.
Слава взема пари "на сърце", т.е. кой колкото има възможност и желание. И те НЕ вижда кой колко и оставя, кутийката стои в предното помещение при леля и, която и е нещо като секретарка.
Записването става на място, не по телефон. Отиваш на адреса, по-раничко, около 8-9 и се записваш за когато може. Понякога се чака по 2-3 месеца. Има определени дни в годината, свързани с някои църковни празници, когато Слава не работи.
Адресът е: Варна, ул. "Димитър Икономов", номера не знам, но уличката е малка, в двора винаги има хора и къщата се намира лесно. Улицата се намира срещу Базар Левски, не от страната на базара, а от другата. Има спирка, пада се от дясно зад един блок.

# 189
  • Мнения: 0
Чакайте сега да ви попитам- виждам Ани има висок рейтинг.
Вие на база доволност от гледанката и познато настояще ли сте писали или на база случваемост в бъдещето?
На много хора Ани им гледа скоро. Как така проверихте случва ли се или не?
Защото за настояще са описвали ситуацията точно много врачки.

А иначе за Искра- и трудно, и лесно се свързваш- зависи от момента. Мнението ми е , че Искра има дарба, но в някои моменти, не може да гледа и кара на чисто налучкване. Но жената помага безплатно! Което много малко хора в днешно време правят!

За Карла- хайде, стига момичета. Някои са доволни от нея, други не. За това там отгоре има анкета- който е доволен е дал глас, който не- не е дал. Но нека да не я плюем, посипваме с пепел и наричаме шарлатанка за това, че гледа за 10 лв.!
 Че и съмнения да имаме срещу всеки казал добра дума за нея...нелепо е.

# 190
  • Мнения: 0
 A! И само да допълня, че аз съм дала глас за Карла, защото на мен и на приятелка са се сбъднали  до сега общо 7 от нещата, които каза.
Това, че Карла ми позна абсолютно за настоящето и миналото не го отчитам хич.

Когато тук хора пишат, че не им е познала и са разочаровани- вярвам им и знам, че е така. Една врачка не може на всички да познава. Както Ивелина ми познава на мен, на други хора- не познава ..И така. Peace

# 191
  • Мнения: 10 214
Чакайте сега да ви попитам- виждам Ани има висок рейтинг.
Вие на база доволност от гледанката и познато настояще ли сте писали или на база случваемост в бъдещето?
На много хора Ани им гледа скоро. Как така проверихте случва ли се или не?
Защото за настояще са описвали ситуацията точно много врачки.

При мен Ани посочи много точни и конкретни неща от минало, настояще и за бъдеще - случили се събититя вече. Но мина известно време от първия ни разговор, вече месец. Иначе събитията се случиха по-скоро след разговора ни, може би около 2 седмици след като ме предупреди да ги очаквам. То за всеки ясновидец се отнася това, което питаш и е основателно. 

# 192
  • Бургас
  • Мнения: 627
Има ли момичета от Бургас тук да ме насочат към бургаски ясновидци?

# 193
  • Мнения: 0
Има ли момичета от Бургас тук да ме насочат към бургаски ясновидци?

Всички теми съм чела..за ясновидец от Бургас коментари не съм видяла. И от Варна също. Едва с коментара на Филаделфия, разбрах за Силва от Варна и това е ново попълнение!
Но ти пък може да отидеш при Стефан от Айтос- наблизко ти е... Wink

# 194
  • Мнения: 19
Божидар Караджов е от Варна. Преди време му бях задала 2 въпроса на e-mail на в.Стандарт. Отговори ми кратко само на единия, но всичко се случи както го предсказа.

Общи условия

Активация на акаунт