Седем часа разлика - тема 5

  • 40 358
  • 726
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 3 403
Не мога да си представя коя друга актриса може да изиграе ролята й тук в "Седем часа разлика". Вие да се сещате за някое подходящо лице?
Елена Петрова.


 Joy Joy Joy
това беше майтапа на седмицата  hahaha hahaha hahaha

# 646
  • София
  • Мнения: 2 840


А така изглежда Иван Иванов напоследък. Снимка от преди 3 години.
Мисля, че на Ваня повече й подхожда гадже като Лютаков Laughing

# 647
  • Мнения: 928
Не мога да си представя коя друга актриса може да изиграе ролята й тук в "Седем часа разлика". Вие да се сещате за някое подходящо лице?
Елена Петрова.
Joy Joy Joy
това беше майтапа на седмицата  hahaha hahaha hahaha
Нека се отнасяме с нужното уважение и сериозност. Темата го изисква.

# 648
  • España
  • Мнения: 1 298
Ето ги ВЦ и ИИ 20-тина години по-късно в "Другият наш възможен живот"-  Много любим мой филм също :


 

Иииии .......  , vvv9    hug

П.п. Маме, благодаря за линка  !!!!

# 649
  • Мнения: 3 403
Не мога да си представя коя друга актриса може да изиграе ролята й тук в "Седем часа разлика". Вие да се сещате за някое подходящо лице?
Елена Петрова.
Joy Joy Joy
това беше майтапа на седмицата  hahaha hahaha hahaha
Нека се отнасяме с нужното уважение и сериозност. Темата го изисква.

Аз съм напълно сериозна в коментара си за възможността Е. Петрова да изиграе ролята на Т. Стоева. Това е точно толкова подходящо, колкото В. Цветкова да изиграе Боряна Касабова в СД.

# 650
  • Мнения: 14 838
Ехе Я вижте Гончев как се открехна. Таня побесня. Какви ли още ги е вършил мижитурката

# 651
  • Мнения: 3 403
Кога с давали, че Цвета знае, че Анджи е племеница на Боян и че бай ти Юнал я знае като Мая, а не като Анджи? (стана малко объркано).
Нали на всички я представиха като Анджелина Попски, дъщеря на приятели на Боян, пък изведнъж - сестра ми се обади, бай Юнал я нарича Мая - аз ли проспах нещо или сценаристите правят гаф след гаф  ooooh!

# 652
  • Мнения: 14 838
Кога с давали, че Цвета знае, че Анджи е племеница на Боян и че бай ти Юнал я знае като Мая, а не като Анджи? (стана малко объркано).
Нали на всички я представиха като Анджелина Попски, дъщеря на приятели на Боян, пък изведнъж - сестра ми се обади, бай Юнал я нарича Мая - аз ли проспах нещо или сценаристите правят гаф след гаф  ooooh!
Боян си призна пред Цвета , а за бай Юнал- тя нали Аги ходеше там преди Цвета. Или е подразбрала нещо или е събрала 2 и 2. За Аги и Юнал обаче не съм сигурна

# 653
  • София
  • Мнения: 3 804
Боян й каза на Цвета.

# 654
  • Мнения: 2 577
Боян каза на барманката за Мая.
Бай Юнал май блъфира:)

# 655
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 079
Боян каза истината на Цвета, ама това с бай Юнал си беше чист гаф. И ние с мъжа ми много се чудихме.

# 656
  • Мнения: 3 403
А, мерси - това за Боян явно съм го пропуснала - гледам и Х фактор на Нова та пропускам разни неща.
Но бай то Юнал - ако блъфира, значи май има нещо гнило около него - иначе откъде ще знае за Мая и чак да блъфира

# 657
  • Мнения: 14 838
Боян каза на барманката за Мая.
Бай Юнал май блъфира:)
Е да де може да е блъф ама той знае дори и  името и. А и Аги да не е дочула нещо докато ходеше там.

# 658
  • София
  • Мнения: 2 840
И понеже не гледам в момента, нямам идея за какво си говорите Joy Joy

# 659
  • Мнения: 14 838
Ох за вас не знам ама тоя Лука  много ме дразни. Обсебил е живота на дъщеря си и къщата и. Тя и Стефанакова си е като него - дразнеща.
 Алесия вече се убедих ,че е пълно куку.Обаче Цвета се притесни че може да каже на Нина за връзката им с Боян
 Много ми е интересен Пол. Държи се перфектно със съпругата си ,но не мисля че я обича.

Общи условия

Активация на акаунт