Цветя от плат

  • 111 788
  • 703
  •   1
Отговори
# 135
  • Варна
  • Мнения: 317
Здравейте момичета!
Облак11 много хубава идея си измислила за РД-то на твоя блок, поздравявам те Simple Smile Имам само един въпрос, съжалявам, че  нещо не разбрах, къде качваме нашите цветенца Embarassed Party








# 136
  • Мнения: 39
Spinki, снимката ти просто е без фокус... виж настройките на апарата и се опитай да не мърдаш докато снимаш. Пробвай на самоснимачка, като позиционираш апарата някъде... това е като съвет  Peace
Креми, В края на публикацията след моето "Благодаря" има бутон с надпис 'Add your link'. След като го натиснеш излизат полета , които трябва да попълниш: адреса към снимката ти ( линк към нея), името ти и имейла. Накрая имаш опция за избор на снимка. Така със снимката , която искаш да участваш, задаваш и линк към мястото, където се намира. Дано съм била достатъчно обстоятелствена за да ме разбереш. Ако има проблем пиши ми на лични и ще я качим заедно  Hug

# 137
  • Варна
  • Мнения: 317
Благодаря за подробните инструкции, май стана Wink



# 138
  • Мнения: 39
Креми  Hug Публикувала си линк със снимка  Joy И си избрала страхотно колие за участието!!!  Heart Eyes

# 139
  • Варна
  • Мнения: 317
Креми  Hug Публикувала си линк със снимка  Joy И си избрала страхотно колие за участието!!!  Heart Eyes

Благодаря, това е любимото ми творение до този момент,по принцип рядко си харесвам моите си неща Simple Smile))

# 140
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522
Момичета, някоя от вас би ли показала задната част на цветята си? Как акрепвате иглите и щипките, че да стои красиво?
Също искам да ви попитам някоя от ас обработва ли платовете с желатин. Четох че рускините го правят, но каква е идеята, не ми стана ясно.

Последна редакция: вт, 13 мар 2012, 11:33 от spinki

# 141
  • Варна
  • Мнения: 317
Момичета, някоя от вас би ли показала адната част на цветята си? Как акрепвате иглите и щипките, че да стои красиво?

Аз ги правя с допълнително парче филц и силиконов пистолет, става доста изчистено, ако внимаваш да не излиза лепилото Simple Smile
 Прилагам линк
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=257399877648746&set= … ype=3&theater

# 142
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 792
Креми , какъв точно силикон ползваш?

# 143
  • Варна
  • Мнения: 317
Креми , какъв точно силикон ползваш?
[/quote

Лолита, пистолета си го купих от Алати във Варна за 5 лева, най-простия и  най-смотания в инетерес на истината Simple Smile И се зареждам със силиконови пръчки от Практикер (там са по-скъпички между другото - 8 бр. 11 лв) или си намерих един хоби център където продават на бройка, ако не се лъжа по 50 ст. пръчката. За съжаление го нямам на снимка, но е един оранжево-черен. Ако не ти се свидят парички вземи си малко по-скъпичък, защото моя ако не е насочен с "дулото" нагоре като го оставя капе Simple Smile

# 144
  • Мнения: 498
Лолита, ако си от София, на битака са примерно .... да не те излъжа, ама поне 30-50 бройки за 5 лв.

# 145
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 792
благодаря ви за отговорите мацки  Hug не съм от София. иначе въпросния пистолет и аз го намерих за около 4 и нещо беше и ще си го взема. значи той се зарежда специално с тези сил. пръчки, тъй ли?  newsm78 аз мислих че има нещо кат опълнител и се пълни с онези силикони строителните  Simple Smile

# 146
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 238
Моя силиконов пистолет е с тънки пръчки и ги купувам по 30ст. за брой. Такъв кто втория на страницата:
http://www.tpetrov.com/search.php?maincat=%D0%98%D0%9D%D0%A1%D0% … %A2%D0%98&p=0
kremi30 , какъв филц ползваш и от къде го купуваш. Аз си купих един , но е много смотан, един такъв тънък и не стои като вълнен плат , а по-скоро като някакъв изкуствен, силонов, затова си режа от разни дебели вълнени поли кръгчета и като теб ги лепя, но с филца става по-добре.

# 147
  • Мнения: 434
Здравейте,момичета,искам да ви поздравя за страхотните цветя,които правите! Heart Eyes
Много ми се иска и аз да се науча да ги правя и се надявам и аз скоро да мога да се включа със снимков материал. Blush

# 148
  • Варна
  • Мнения: 317
Моя силиконов пистолет е с тънки пръчки и ги купувам по 30ст. за брой. Такъв кто втория на страницата:
http://www.tpetrov.com/search.php?maincat=%D0%98%D0%9D%D0%A1%D0% … %A2%D0%98&p=0
kremi30 , какъв филц ползваш и от къде го купуваш. Аз си купих един , но е много смотан, един такъв тънък и не стои като вълнен плат , а по-скоро като някакъв изкуствен, силонов, затова си режа от разни дебели вълнени поли кръгчета и като теб ги лепя, но с филца става по-добре.


Със филц се зареждам от "Слънчоглед", но там и аз съм попадала на този същия филц, който казваш. В повечето случаи такъв е, когато го продават на листи А4. Там също продават и филц който е на ролка и определено е по-качествен. Решеж колкото искаш. Другото място е хоби център Greta's Art ( http://gretasart.com/ ) Там сякаш има малко по-малко разцветки, но определено е вълнен Wink

# 149
  • Мнения: 57
Здравейте!
Тук откривам интересна тема  Simple Smile Ще ви следя, интересни неща създавате.
Преди време и аз си направих няколко такива, но съм довършила само едно  Mr. Green Имам предвид, че ги оформям и задната част оставям недовършена, защото все се чудя на брошка ли да го правя или ще ми дойде идея да го прикрепя трайно към нещо друго.
Между другото удачно ли е вместо специалните закопчалки за брошки да се закачат само с безопасна игла, тъкмо няма да има нужда да се лепи или пие закопчалката?

Единственото ми съвсем довършено цветенце : https://www.facebook.com/photo.php?fbid=325494047512302&set= … ype=1&theater

Общи условия

Активация на акаунт