Тема Незабравима ( Unutulmaz ) 224- След финала

  • 46 767
  • 724
  •   1
Отговори
# 615
# 616
  • Мнения: 9


Добро утро  Hug

Желая ви усмихната и ползотворна седмица!

# 617
  • Мнения: 24
Добро утро!  Hug Hug Hug Heart Eyes

# 618
  • Мнения: 570
Здравейте, Незабравими! Hug Hug Hug
Усмихнат ден, успешна нова седмица! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 619
  • Мнения: 315
Здравейте момичета и момче,
 Не ни остана нищо друго освен да се поздравяваме и да си пожелаваме каквото се сетим.
Такова затишие от към информация ........направо не е истина!!!
Спряха "Мемолито",та вече няма за какво да се чоплим!Не ,че ми харесваше ,но все пак убивахме някоя и друга страница с коментари за него!!
Поне за Йозка да излезе  нещо , все пак тя е по- публична личност от Серхо!Да се чуе за нов проект или за нова любов!!!А пък ако се окаже ,че любовта и продължение на екранната още по добре!!!! hahaha hahaha

# 620
  • Мнения: 9
Мернах нещо като агитация към турските фенове да подкрепят участие на Йозлем във Великолепния век.Ставало чрез някакъв телефонен номер...звучи малко нереално,но все пак е някакво инфо.А дори и лъжливо....по-добре от никакво,нали така.Нека си почешем малко клавиатурите.

Ето го и съобщението на стената на Ezo i Memoli страницата във фейса:
Arkadaşlar, ÖZLEM YILMAZ'ın ( Ezo) Muhteşem Yüzyıl dizisinde Görmek İstiyorsanız eğer , Bu Numarayı arayın tims productions dikkate alıyor ; 0212 324 99 86

# 621
# 622
  • Мнения: 27 735
Мернах нещо като агитация към турските фенове да подкрепят участие на Йозлем във Великолепния век.Ставало чрез някакъв телефонен номер...звучи малко нереално,но все пак е някакво инфо.А дори и лъжливо....по-добре от никакво,нали така.Нека си почешем малко клавиатурите.

Ето го и съобщението на стената на Ezo i Memoli страницата във фейса:
Arkadaşlar, ÖZLEM YILMAZ'ın ( Ezo) Muhteşem Yüzyıl dizisinde Görmek İstiyorsanız eğer , Bu Numarayı arayın tims productions dikkate alıyor ; 0212 324 99 86

Така ли ставало ???  newsm78  С агитация на телефон ......  Whistling Whistling
Аз никак не обичам исторически филми, no но ВВ е най- рейтинговия сериал  Peace  и ще е страхотно за кариерата на Йозлем да участва. Пък и ако ги съберат отново на екран с Бурак Йозчевит   Crazy Crazy Crazy ще е супер ....
Ама едва ли ... Thinking

# 623
  • Мнения: 9
Като го прочетох първоначално....си викам:Да,то така ставало  hahaha hahaha hahaha

Но пък кой знае.Може от самият филм да са обявили нещо като:"Коя актриса искате да видите в сериала" и да тече някакво проучване.

# 624
  • Русе
  • Мнения: 2 331
Най-рейтинговият сериал ВВ да прави запитване за участие? ooooh!
Е, дори и новината за явяването на Брат ми Пит в него не ме изненада толкова!По-скоро са фенски мераци. newsm12

# 625
# 626
# 627
  • Мнения: 3 203
Здравейте приятели . Hug Heart Eyes

# 628
# 629
  • Русе
  • Мнения: 2 331


Йозо с партньор от "Дантела".

Общи условия

Активация на акаунт