През новата година да е здрава ФЕВРУАРСКАТА дружина!- Тема 25

  • 25 046
  • 736
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 426
Добро утро,
Нинче не можеш да разгледаш албума, защото е с парола.


ГАЛКА, ЧЕСТИТ ТИ РОЖДЕННИК!

# 721
  • София
  • Мнения: 796
Честит Рожден Ден и от мен на малката Йо!!! Hug Наистина, прекрасен ден е първият рожден ден за всяка майка!! Да ви е жива и здрава и мноооого много щастлива, Мим! Желая супер празник на цялото семейство!!


Галини, честит рожденик и на теб! Да ти е жив и здрав и да сте много щастливи всички!!  bouquet

# 722
  • София
  • Мнения: 796

За заглавие: С ШАРЕНИ БАЛОНИ, ТОРТИ И КУПОНИ ФЕВРУАРСКАТА ДРУЖИНКА СТАВА НА ГОДИНКА!
Не е мое, но е много готино и ако ви харесва  Blush

Супер заглавие е и това!! Но те май всичките ми харесват и вече става трудно да се избере... Талантливи дами сте се събрали, февруарските мами!! Peace

# 723
  • Мнения: 26

За заглавие: С ШАРЕНИ БАЛОНИ, ТОРТИ И КУПОНИ ФЕВРУАРСКАТА ДРУЖИНКА СТАВА НА ГОДИНКА!
Не е мое, но е много готино и ако ви харесва  Blush

Супер заглавие е и това!! Но те май всичките ми харесват и вече става трудно да се избере... Талантливи дами сте се събрали, февруарските мами!! Peace

 newsm10
Имам си достойни заместнички! Hug Hug Hug Hug

# 724
  • Стара Загора
  • Мнения: 52
Ее жалко

# 725
  • Мнения: 26
И понеже чак сега погледнах на 1-ва страница,имаме си и още един рожденик днес,чиято мама не е писала от мнооооогооо отдавна,но я виждам на балкона  Wink!

Честит 1-ви рожден ден на Николай на мама honey bee! Да расте здрав,умен и много усмихнат!

Последна редакция: вт, 10 яну 2012, 12:20 от Стани~87

# 726
  • Мнения: 7
Честит  рожден ден на Николай и нека има безгрижно и весело детство.  smile3525

# 727
  • Мнения: 4
Честит първи рожден ден на Йо! Пожелавам й да е здрава и винаги усмихната!


Галини, честит рожденик и на теб  Hug, да е здрав и най-добрият съпруг и татко!

Мол-аджийките, страхотни снимки! Браво за хубавата срещичка, добре сте си изкарали, а и дечицата хубаво са се позабавлявали  Simple Smile.

Дидишон, те бебетата мечта са така - мързеланковци  Wink, нали имам едно такова, вече пораснало обаче. Рая проходи на годинка от раз, стабилно. Можела е значи и по-рано, ама пусти мързел  Mr. Green. И с пълзенето не се престараваше - допълзяваше до набелязаната цел и пак си сядаше на дупето  Laughing. И сега още е кротка, обаче каква е хитрушааа  Simple Smile! Дребният е друга работа, той има трънчета в дупето, не се спира  Crazy.

# 728
  • Варна, морето, сините вълни...
  • Мнения: 395
Ами тогава честит рожден ден и на Николай! Да е живо,здраво и палаво детенце!

# 729
  • София
  • Мнения: 796
Ooooo! Честит Първи Рожден Ден и на Николай!!!!
Да е жив и здрав, весел и безгрижен и да си прекарате страхотно празничния ден!!

# 730
  • Мнения: 17
Честит 1-ви рожден ден на принцеска Йоана!
Честит 1-ви рожден ден на Николай!
Да растат здрави,щастливи,палави и умни дечица!Желая им едно вълшебно детство!

Аз да кажа тихичко,че вече си има наш Крисун 2 кътника (прозрачни,подути,бели,но все още драска само единия,другия не е успял да пробие,с него общо зъбите му стават 10! Shocked)

Последна редакция: вт, 10 яну 2012, 13:11 от Totoni

# 731
  • Мнения: 991
Честит рожден ден на прекрасната Йо и на Николайчо! Нека растат много здрави и весели деца!

# 732
  • Мнения: 2 590
Честит рожден ден на Йо и Николайчо. Да растат здрави, весели, засмени с безгризно и безоблачно детство.
 newsm59 newsm38

Тони, 10 зъба, Shocked направо ме сразихте  Crazy
Краси има 3-то зъбче от 4 дена.

Ятце, имате и нашия глас, още като пусна линка, но нямах време да пиша веднага.!

Последна редакция: вт, 10 яну 2012, 13:38 от Бенджолина

# 733
  • Мнения: 4
ЧЕСТИТ ПЪРВИ РОЖДЕН ДЕН НА ЙО И НИКИ   bouquet

Да растат здравички и много обичани. Пожелавам им едно прекрасно детство, изпълнени с много игри, веселие и смях  love001

Честито и на прекрасните им майчета


Галя да ти е жив и здрав рожденника, много да ви обича и глези  Hug
Тотони  Shocked милия Крисун  spoko чувала съм само ужасии за избиването на кътниците, дано да е добре малкия герой  Hug
Ятце браво на каката! Важното е, че има желание детето, пък ние виж какъв отбор сме се събрали и ще мятаме по едно рамо в такива конкурси  Naughty Hug

На мен такива приготовления ми са се завъртяли по главата за нашия първи рожден ден, а пък мъжО вчера изобщо не се впечатли... винаги ме оставя сама да преценям гостите, менюто, как да пренаредим, че да настаним всички... изобщо  #Cussing out такова спокойствие го е налегнало... вярно е, че понякога много се пренавивам за подобни неща, но така ми докривя от липсата му на ентусиазъм  Cry
оплаках се  Rolling Eyes

# 734
  • Мнения: 17
Тони, 10 зъба, Shocked направо ме сразихте  Crazy
Краси има 3-то зъбче от 4 дена.
[/quote]

Бенджи,те от инат му избиват Mr. Green Само от към зъби и прогресиращ инат май му е развитието, иначе нищо не може! Даже "мама" не и е казал още, иначе "тате" много отдавна се е научил да вика Crossing Arms И в бебешкия му паспорт го пише,като пита педито казва ли вече "мама"...  Че не ходи още много не му се сърдя,но поне да не крещи постоянно,особено по магазините,не можем да се разберем с продавачките от неговия вой Embarassed

Дейзи,ами той и нашия тате е толкова ентусиазиран.... аз да съм организирала всичко,той бил съгласен,но само ако аз го организирам,иначе няма детски рожден ден,а само баби и дядовци Whistling А пък и аз съм си такава,че обичам да се усеща празничната обстановка,а Крис така се закача с дечицата и толкова им се радва,но тук горкия няма с кого да си играе и ми е мъчно за него,виждам че това му липсва....
Иначе за кътниците,не съ забелязала да му е много по-зле  Rolling Eyes По-скоро от скука си крещи и се лигави,но не е от болка. Не са толкова страшни,но той е нямал кой знае какви проблеми до сега със зъбите.Дано така и да продължат да избиват.

Гале, честит ти рожденник! Да ти е жив и здрав,много да ви обича,подкрепя и помага!  bouquet
 Ятце- имате и нашият глас,успех на художничката! Simple Smile

Последна редакция: вт, 10 яну 2012, 13:47 от Totoni

Общи условия

Активация на акаунт