Нарекох те Фериха ~ 89 ~"Ако можех да ти кажа колко много те обичам.......

  • 24 200
  • 735
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 298
Скрит текст:
Conversation Between Emir And Koray From Ep. 42
Emir: Koray..What u have done to the Girl?!
Koray: Dont Ask me about anything i can't remember anything i was Drunk
Emir: Drunk..Drunk...How could u do something like this to the Girl? how could u Touch her What u Have done ...What u have done
This Girl Belong to Feriha Family and Hande Don't know About it..How could u Touch her
Not Sure 100%
Translated By (Doudou) Please Don't Copy Without Telling the Source

Аз намерих пък това. Thinking



Леле Сехер е уникална. hahaha

# 721
  • Мнения: 21 201
Ичи, бабче, като видях снимката й и ме вдъхнови мигновено. Joy
Еси, ние с Гери имахме в предвид клюките за личният им живот, защото съгласете се, че са много лични.
Нямаме против клюки за сериала и т.н., защото и ние постваме такива, в частност и аз. Hug

Последна редакция: нд, 01 яну 2012, 19:28 от Neidjal

# 722
  • Мнения: 1 298
Аз искам да се публикуват диалозите между Чаги и Хази, дори и да не са верни много обичам да ги чета. Peace

# 723
  • Враца
  • Мнения: 791
Аз искам да се публикуват диалозите между Чаги и Хази, дори и да не са верни много обичам да ги чета. Peace
И аз и аз  Peace

# 724
# 725
  • Мнения: 0
Наде, ти не, но Гери пита и за клюките около сериите и затова обясних за тях. Аз съм съгласна и точно поради това не поствам клюки за актьорите. А и нямам twitter, за да следя актьорите които имат профил там. Peace

# 726
  • Дъблин
  • Мнения: 1 355
Ичи, бабче, като видях снимката й и ме вдъхнови мигновено. Joy
Еси, ние с Гери имахме предвид клюките за личният им живот, защото съгласете се, че това са много лични неща за да ги приемаме за достоверни.
Нямаме против другите клюки, защото и ние постваме такива, в частност и аз. Hug

Наде точно за това и аз говорех. журналистите и доста голяма част от феновете измислят какви ли не неща и слагат по форумите и по този начин навлизат в кътче от живота на хората който все пак се казва личен. Еси, нищо лично към теб, вие ни помагате много с преводите и всички неща около сериите, поствайте клюки за сериала , не е проблем. аз не веднъж съм го правила.

# 727
  • Мнения: 0
Привет отново момичета Hug
Благодаря и на останалите за пожеланията, да ви се връщат Hug

сори за въпроса, ама от къде изнамирате тези клюки - това кой къде е бил на нова година, за клюки около сериите. става ми много интерсно от къде ги намирате.  аз на тези неща хич вече не вярвам, особенно относно личният живот. като знам как Киво, Берен и други си крият личният живот, ко остава за тези тук. нито снимки показват на приятелите си нито нищо Thinking Thinking Thinking
Тъкмо и аз това щях да попитам, защото и аз не вярвам на подобни клюки.
Аз пък имам друг проблем с Вики.
Започнах да превеждам първа част и е направо кошмар-говор и картина ми се разминават и е много трудно за превод. #Crazy

Гери, Наде, няма значение от къде са взети клюките, особено свързани с това, кой, какво и как, докато някоя от конкретните личности публично не обяви това, няма как да сме сигурни на 100%, а дори да е така пак може да има някакви съмнения, защото причината поради която го е направил, на нас не ни е ясна. Така, че тези клюки по скоро трябва да ни забавляват, от колкото да ги приемаме достоверно. Те са предзначени просто по някакъв безопиден начин да задоволят всеобщото любопитство и да няма излишни въпроси PeaceАз също не ги приемам клюките, повечето са предположения.

# 728
  • Мнения: 0
Здравей, Ради

Значи се разбрахме за клюките.
Сега и аз срещнах клюката за сдобряването в 43еп. Ай, дано да е вярно.

Знае ли някой нещо за фрагман тази вечер?

# 729
  • Мнения: 12 719
Hug Hug Hug Hug Здравейте отново и от мене  Hug

# 730
  • Дъблин
  • Мнения: 1 355
Здравей, Ради

Значи се разбрахме за клюките.
Сега и аз срещнах клюката за сдобряването в 43еп. Ай, дано да е вярно.

Знае ли някой нещо за фрагман тази вечер?
за клюките се разбрахме.

това значи ли че в този петък ще намерят Фери?

# 731
  • Мнения: 0
Здравей, Ради

Значи се разбрахме за клюките.
Сега и аз срещнах клюката за сдобряването в 43еп. Ай, дано да е вярно.

Знае ли някой нещо за фрагман тази вечер?
за клюките се разбрахме.

това значи ли че в този петък ще намерят Фери?
Ако вярваме на клюката, да. Спасява я в края на този епизод и в другия се сдобряват. Но  не можем да знаем какво се върти в главата на нашите сценаристи.

# 732
  • Дъблин
  • Мнения: 1 355
Здравей, Ради

Значи се разбрахме за клюките.
Сега и аз срещнах клюката за сдобряването в 43еп. Ай, дано да е вярно.

Знае ли някой нещо за фрагман тази вечер?
за клюките се разбрахме.

това значи ли че в този петък ще намерят Фери?
Ако вярваме на клюката, да. Спасява я в края на този епизод и в другия се сдобряват. Но  не можем да знаем какво се върти в главата на нашите сценаристи.

оооо този сценарии много ми харесва! ама нали халил е подписал за 5 епизода?! вие сега ще се смеете за това ама аз си броя епизодите на халил. той е моят кумир! Wink

# 733
  • Мнения: 0
Здравей, Ради

Значи се разбрахме за клюките.
Сега и аз срещнах клюката за сдобряването в 43еп. Ай, дано да е вярно.

Знае ли някой нещо за фрагман тази вечер?
за клюките се разбрахме.

това значи ли че в този петък ще намерят Фери?
Ако вярваме на клюката, да. Спасява я в края на този епизод и в другия се сдобряват. Но  не можем да знаем какво се върти в главата на нашите сценаристи.

Здравей, Еси Hug
Е дано да е вярна PraynigМного си права, не знаем какво се върти, но може поне да гадаем hahaha

# 734
  • Мнения: 9
Добър Вечер Фемирки  Hug Hug

Следя за фрагман, па дано да излезе  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт