Philips - Lumea - фотоепилация

  • 644 171
  • 3 051
  •   2
Отговори
# 1 125
  • Мнения: 1 458
Не виждам такава опция. Освен да се влезе с нов акаунт Thinking

# 1 126
  • Мнения: 913
Защото и аз не видях, а доста рових. В краен случай наистина просто ще вляза с нов акаунт

# 1 127
  • Мнения: 250
Вече започнала сесия се трие като се приплъзне наляво (от home менюто) - появява се иконка за триене.

# 1 128
  • Мнения: 1 458
Така се махат от хоум скрийн-а, иначе си остават в календара.

# 1 129
  • Мнения: 250
Така се махат от хоум скрийн-а, иначе си остават в календара.

При мен изчезна напълно изтритата сесия.

# 1 130
  • Мнения: 1 137
Някой да знае някаква промоция в момента на някой модел? Искам да купя нещо изгодно.

# 1 131
  • Мнения: 1 137
Имам въпрос. Какво повече прави или предлага този Philips Lumea BRI956/,  спрямо нещо по- евтино като този модел Philips Lumea IPL SC1995/00, на някои места е почти двойна цената. Трябва спешно да реша до няколко дни кой да купя. Дайте съвет- " Защо да избера по-скъпия?"

# 1 132
  • Мнения: 250
Някой да знае някаква промоция в момента на някой модел? Искам да купя нещо изгодно.

Мисля, че има промоция в Кауфланд (с точки). Моделът (по спомен) е 1997.

# 1 133
  • Мнения: 22 835
Имам въпрос. Какво повече прави или предлага този Philips Lumea BRI956/,  спрямо нещо по- евтино като този модел Philips Lumea IPL SC1995/00, на някои места е почти двойна цената. Трябва спешно да реша до няколко дни кой да купя. Дайте съвет- " Защо да избера по-скъпия?"
В сайта на Филипс има сравнение на моделите, бях дала линк по-назад.

# 1 134
  • Мнения: 1 137
Въпроса ми е, смятате ли, че по- скъпия модел ще махне по- добре космите. Другите неща като повече преставки с или без кабел, по-красив дизайн са бля- бля неща. Идеята ми е дали махат окосмяването по един и същ начин.

# 1 135
  • Мнения: 1 750
Никъде не съм видяла да показват колко джаула е светлинния импулс, което ме навежда на мисълта че може би при всички модели е един и същ.
 Ако подобряваха и силата на импулса, в рекламите само на това щяха да наблягат, защото резултатите не зависят от броя на приставките, но за сега нищо подобно не се чува.
Разликата между някои модели е толкова минимална, че за мен не си заслужава разликата от няколко стотин лева.

# 1 136
  • Sofia
  • Мнения: 6 917
Въпроса ми е, смятате ли, че по- скъпия модел ще махне по- добре космите. Другите неща като повече преставки с или без кабел, по-красив дизайн са бля- бля неща. Идеята ми е дали махат окосмяването по един и същ начин.
Това е като с два последователни  модела  Мерцедес ,например.Разликата е само в цвета ,годината и екстрите вътре.Двигателя е един и същ за дълго време  !
Единствения мотив да купя най-новия модел беше цената на промоция и възможността да го върна до 100дни.Бях скептично настроена към такъв уред и това ми беше един вид гаранция,че ако е буклук поне ще си взема парите.За моя изненада такъв уред се оказа супер ефективен

# 1 137
  • Мнения: 22 835
Въпроса ми е, смятате ли, че по- скъпия модел ще махне по- добре космите. Другите неща като повече преставки с или без кабел, по-красив дизайн са бля- бля неща. Идеята ми е дали махат окосмяването по един и същ начин.
За мен е важно да е с кабел, приставките не.Ставнявам с моите модели 95 и 97.Със сигурност 95 беше с по-малко импулси и по-слаба лампа, защото се минавах на 5, а с 97 5 ми е силно, даже и 4 на места

# 1 138
  • Мнения: 1 137
Благодаря момичета. Точно това искам да знам и най - вече  крайния резултат. Ако в момента вложа 500лв, , а не 1000 и резултата е относително един и същ, се чудя дали да давам 900-1000лв за най -новия модел. Така или иначе не знам дали ще има ефект при мен. .. Не знам , колебая се много. Дано се включат още хора да кажат какво мислят.

# 1 139
  • Мнения: 14 777
Ако все още има опция за връщане след n-дни,силно препоръчвам да се вземе така. Аз за съжаление нямах такава. Едва ли някоя от нас има два или три модела,за да може да сравни,а и при всеки резултата е различен. Рискувай и грабвай някой,повечето потребителки са доволни.

Общи условия

Активация на акаунт