90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 166

  • 26 168
  • 732
  •   1
Отговори
# 645
  • София
  • Мнения: 1 793
dundi73 Хич не обичам лимонов и едвам го издържам сутрин във топлата вода, но ме подсети че мога да я подправя със сок от портокалче, даже и с някоя стафидка ще я поръся Laughing Да видим какво ще излезе, утре ще кажа  Laughing

# 646
  • Мнения: 5 110
И аз май ще направя утре настърган морков с лимон. Как всички заобичахте тоя плодов ден, само мен не ми се нрави още  Rolling Eyes

Мишчице, неделя, предвид, че днес зареждат 33 в два квартала, знаеш къде да ме намериш, инак в понеделник има среща на заслабващите Grinning

# 647
  • София
  • Мнения: 8 131
Аз подправям с малко балсамико. Придава вкус без да е мазно и солено. Не мисля, че е проблем.

# 648
  • Мнения: 1 054
Black, мразя го плодовия.. обичам сол!  Crossing Arms

# 649
  • гр.София
  • Мнения: 2 763
Здравейте фиданчици  Hug
аз днес съм на белтъчини:
з-ябълки с канела ги поръсих
о- салата домати и краставици със сирене, яйце и кашкавал
в- кюфте и салата
след плодовия -0.900гр. общо -3.100 за две седмици

# 650
  • Мнения: 5
Отслабнах докато ви изчета. Rolling Eyes
Искам да отслабна ,защото
-не се чувствам добре здравословно с толкова килограми
-нямам самочувствие
-с парите си не мога да си купя хубави дрехи
-мъжа ми да ме гледа с други очи,да ме харесва,да се гордее,че има хубава жена
-като тръгна с голямата мид ъщеря да бъдем като сестри,а със малкия да не ме объркат за баба му....
-да се харесам с дрехи поне(а без дрехи -дал господ)
-и не на последно място-като се върна март месец на работа,децата да се кефят с хубавата си и млада учителка
Мечтииии...
Но достижими!
Аз малко се въртя тия дни в кръг.Въртя се около 80.500 и 82.незнам защо,плюсовете идват в почече.Дано се оправя утре в плодовия и на 29 водния.
Отчет-въглехидратен
З-кафе и фреш
О-млако супа фиде,2 филии хляб без брашно и лютеница,парче кекс
В-същото,наполовина

И аз така, не ще да падне тази граница 80...., ама нема да се даваме...
Успех утре на водния и хубав минус да отчетеш!
А мечтите са за това да ги преследваме, мисля че преставаме да живеем, ако не мечтаем и не се борим за тях да ги постигнем.
Едно от нещата, които ме мотивираха да отслабна и забравих да спомена са снимките.
През последните години почти не се снимах, няма значение повода, а ако някой фотограф ме издебнеше и си имаше после ядове с мен/работата ми е такава фотографи бол/.   
Дадох си сметка, че нямам снимки със синът ми. Искам след години, когато си разглежда албумите да него да стои красива и слаба мама, а не сто килограмово китче...


Аз оприличавам целият 4 дневен процес на танго - 2 напред, 1 назад.  Thinking

Тази мисъл е много-о-о яка. Следващия път като ми се ухили плюс от кантара, ще си я припомня...

# 651
  • Мнения: 26
И аз да се отчета - днес ми е втори ден от диетата. З: банан; О: манджичка с картофи, чушки, моркови, лук, гъби, грах и домати с една филийка пълнозърнест хляб. В: същото, като за обяд, но без хляб  Peace Вчера с приятеля ми ходихме да пазарува, та направо изкупихме зеленчуците и плодовете от магазина Laughing Напълнихме цяла количка! Взехме и един кокос и сега се чудя, кога мога да си го хапна... В плодовия ден ли? newsm78

# 652
  • Мнения: 4
Здравейте!
И аз да се запиша за днес
з- 2 киви
о- сушеница и филия хляб
в- свинско със зеле
Вчера бях на плодов и запазвам - 2 за 4 дни.
Причините за започване на диета: искам да изглеждам добре, искам да съм здрава(имама висок холестерол).
В тази наша тема пишат само жени, чудно ми е няма ли поне един мъж на такава диета? Grinning
Днес и аз си направих табличка за следене след кой ден отслабвам, много добра идея, може да си направим и  обща , кой от колко е почнал и колко е свалил, но сме доста хора и незнам как ще стане, просто като стимул да ни действа , както снимките на 1 стр.Какво ще кажете?

# 653
  • София
  • Мнения: 1 793
Салатата с моркови и лимон /която аз не обичам заради лимона  Laughing/ в къщи е любима на мъжете. Наричат си я татковска салата, щото само мъжа ми я прави а сина ми я опустошава  Laughing
blackisback Тоя уикенд изобщо няма как да отида  Crossing Arms, на теб "наслука" и да се похвалиш  Laughing
in4ety И аз сутринта питах за кокосовият орех, ама никой нищо не каза  newsm78

# 654
  • Мнения: 26
Салатата с моркови и лимон /която аз не обичам заради лимона  Laughing/ в къщи е любима на мъжете. Наричат си я татковска салата, щото само мъжа ми я прави а сина ми я опустошава  Laughing
blackisback Тоя уикенд изобщо няма как да отида  Crossing Arms, на теб "наслука" и да се похвалиш  Laughing
in4ety И аз сутринта питах за кокосовият орех, ама никой нищо не каза  newsm78

До колкото знам, кокосът е ядка..., ама може пък и да може да се яде през плодовия ден newsm78 newsm78 newsm78

# 655
  • Мнения: 1 054
Ами те ядките принципно са си за тогава.. Сурови!  Peace

# 656
  • София
  • Мнения: 8 131
Ето справка за кокосовия орех: http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0%BE%D0%BA%D0%BE%D1%81%D0%B … D1%80%D0%B5%D1%85
Пише, че е плод но с високо съдържание на мазнини. Аз лично не бих го яла в плодовия, тъй като тогава не приемаме мазнини.
Вижте и таблиците тук малко по-надолу на страницата: http://www.bb-team.org/articles/4048_kokosov-oreh

# 657
  • Мнения: 1 054
Весе, не приемаме ли? А ядките? Rolling Eyes

# 658
  • Мнения: 3 830
Сигурно може кокос в плодовия,но в малко количество,като ядките.Относно мазнините,всички ядки ги имат,та ако ти се яде много,хапни си малко кокос,не мисля,че ще навреди.

# 659
  • Мнения: X
Преди малко мъжа ми ме попита какво ще вечерям, отговорих му, че печени картофки. Обаче според него това не е режимно, защото не е вариво, щом не било варено.  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт