iHerb - Най-добрият сайт за хранителни добавки и козметика - 29-а тема

  • 40 965
  • 746
  •   1
Отговори
# 45
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 455
аз напоследък нямам никакъв ентусиазъм да пазарувам за себе си и го правя основно за приятелки  Rolling Eyes

а и пия много малко неща и на рядко  Sunglasses

обаче надниквам от време на време  Hug



Код за 5$ отстъпка POP824

# 46
  • Мнения: 1 037
Момичета, дайте съвет какво да си взема, за да заздравя зъбите си, както и нещо за подсилване на очите. Понеже работата ми е такава, че се налага да бъда по цял ден пред компютъра, а на всичко отгоре съм и с диоптър, който хич не ми се ще да се покачи!
п.с. Пинко къде се изгуби? - намерих отговора...Изпращам цялата си положителна енергия! Не си позволявай по никакъв начин да падаш духом! Много сила и вяра, че всичко ще бъде наред! Много гуш Hug

Последна редакция: сб, 21 яну 2012, 00:14 от sugar_baby

# 47
  • В сбъднатите си мечти
  • Мнения: 145


Коластрата е Им.Стимулант - лекарите позволяват ли да се приема?
/ просто ми е любопитно Simple Smile/

2x 1000mg

Благодаря   bouquet освен ,че е стимулант е и имуномодулатор .Лекарите които попитах нямат мнение по въпроса за съжаление,нито за ензимите, нито за витамините...

 

# 48
  • Варна
  • Мнения: 1 553
PinkPanther  Praynig.
Дано скоро коригират доставката от iHerb. Твърде добре си беше, когато  беше 4 $  Mr. Green.




Код КОV394   за 5 $ отстъпка в http://www.iherb.com

# 49
  • Мнения: 408
klemche, отиваш в някоя банка и си правиш карта Виза с левова сметка/никакъв проблем/, но първо питай дали има месечни или годишни такси - т.е. следва да няма. Освен това да няма и такси при пазарене на ПОС терминал - реален или виртуален  Peace Така ще ти излезе без пари, най-много да ти блокират 3 лв.

# 50
  • София
  • Мнения: 36 191
Нямах търпение за пробвам  Кокосовата манна   - така, че не издържах и направих едни бонбони.
1/2 от буркана свърши - доста народ я опита директно - докато е топла е супер Simple Smile

Основната рецепта е тази:  Coconut Manna Munchies    направих двойна доза

Продуктите ми бяха:
- Coconut Manna
- Cacao Butter
- бразилски орех
- боровинки
- Golden Berries
- Chocolate Nibs
- Maple Syrup
- мед
- Krystal Salt,


... и резултата
 ЦЪК   ЦЪК   ...и ЦЪК


  Код за  5$  отстъпка  в  www.iherb.com:   YUL919

# 51
  • Мнения: 1
И в този сайт ли не вървят дебитните карти на ОББ newsm78 Имам спомен , че с тях не можеха да се правят интернет транзакции, или се лъжа newsm78
denis_d, бонбоните изглеждат страхотно! Шприцова ли ги?

Последна редакция: сб, 21 яну 2012, 08:59 от Хети

# 52
  • София
  • Мнения: 388
denis_d, благодаря, в упътването  на БИОЛЕКТРА МАГНЕЗИЙ пише, че е магнезиев оксид. Изписан ми е за предотвратяване на контракции. В такъв случай (ако правилно съм разбрала) мога да го заменя с една таблетка на Doctor's Best, нали?  Hug

Или да наблегна на черния шоколад  ... Grinning


Разглеждах, очите ми изтекоха  и така и не можах да си избера витамини за бременни , моля препоръчайте ми  Praynig. Само да няма вит. К!


Код за 5$ отстъпка в http://www.iherb.com: VET574

# 53
  • София
  • Мнения: 36 191
И в този сайт ли не вървят дебитните карти на ОББ newsm78 Имам спомен , че с тях не можеха да се правят интернет транзакции, или се лъжа newsm78
denis_d, бонбоните изглеждат страхотно! Шприцова ли ги?

Не
С лъжица / и пръсти Simple Smile / натъпках сместа във формичките
ЦЪК
Сложих ги за  20-30  мин във фризера и след това просто ги извадих - стана много лесно
Формичките са много пластични и лесно се работи с тях / от сайта  BIC са/
А бонбоните са много вкусни - много ги харесаха


  Код за  5$  отстъпка  в  www.iherb.com:   YUL919

# 54
  • София
  • Мнения: 36 191
denis_d, благодаря, в упътването  на БИОЛЕКТРА МАГНЕЗИЙ пише, че е магнезиев оксид. Изписан ми е за предотвратяване на контракции. В такъв случай (ако правилно съм разбрала) мога да го заменя с една таблетка на Doctor's Best, нали?  Hug

Или да наблегна на черния шоколад  ... Grinning


Разглеждах, очите ми изтекоха  и така и не можах да си избера витамини за бременни , моля препоръчайте ми  Praynig. Само да няма вит. К!


Код за 5$ отстъпка в http://www.iherb.com: VET574

Можеш, да
Поне знаеш, че пиеш Магнезий Simple Smile
За шоколада - ако си търсиш причина да си хапваш повече - става Simple Smile

За вит. за бременнни - и аз не попадам на хубави / или дозите не са както трябва, или имат вит.К или повече ретинол/
С  минимално кол-вото на вит.К, става ли? За кой триместър? Ако е за след 1-ви триместър може и с малко ретинол /вит.А/



  Код за  5$  отстъпка  в  www.iherb.com:   YUL919

# 55
  • Мнения: 403
denis_d, според тем кои витамини за бременни са хубави от ихерб.  newsm78

# 56
  • София
  • Мнения: 388
denis_d, за втори триместър. Имам предразположеност към тромбофилия, а доколкото знам витамин К подпомага кръвосъсирването, точно това се стремим да избегнем в момента, така че гледам да няма вит. К . Не знам дали съм права, ама моята логика това сочи ? Иначе малки дози ретинол мисля, че вече не са толкова опасни.

Магнезия си го поръчах, поне ще ми излезе доста по- евтино от Биолектрата.

Код за 5$ отстъпка в http://www.iherb.com/: VET574

# 57
  • Мнения: 63
Здравейте,

Някой би ли ми казал каква е разликата межди Chlorella Yaeyama и обикновена хлорела
Колебая се между тези два продукта http://www.iherb.com/Jarrow-Formulas-Yaeyama-Chlorella-400-mg-15 … Capsules/155?at=0 и http://www.iherb.com/Now-Foods-Chlorella-1000-mg-120-Tablets/512?at=0

Благодаря предварително   bouquet

# 58
  • Мнения: 63
Не можах да намеря форума с водораслите, затова ще питам тук  Blush


Препоръчително ли е да се пие едновременно хлорела и синьо-зелени водорасли?

Хлорелата ли се пиеше на пролет за детоксикация на червата? Имам спомен, че бях чела някъде и я наричаха "метла на червата". 

# 59
  • София
  • Мнения: 1 326
 Chlorella Yaeyama e една от най-квалитетните хлорели, води по вкус и аромат спрямо другите, отглежда се в Япония...с оглед на скорошните събития във Фукушуима бих се замислила дали да я купувам. Определено е препоръчително да се приема АФА и Хлорела, двете заедно засилват полезните си действия. Хлорелата детоксицира организма от тежките метали.

********************************************************************** 
Kод за отстъпка 5$  LAV475

Таблица за препоръчителния дневен прием на омега-3 в мг

**********************************************************************

Общи условия

Активация на акаунт