Британците, британците! - тема 45

  • 15 252
  • 732
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 6 496
Срам не срам ,да си кажа ,че Здрач без малко да ме откаже да гледам всякакви нови вампири  Laughing. Като излезе първия филм и всички от 8 до 88г. бяха пощурели ,реших и аз да го гледам..........Та гледам си и се хиля ,но когато Едьо заведе Белка в гори тилилейски и тя го попита ,какъв е бил ,а Едьо отвърна - вампир...и литна над  борчетата , тогава вече се търкалях от хилеж, няма по-трагикомично вампир разкриване  Mr. Green Добър ден , де ! Laughing

# 496
  • София
  • Мнения: 5 334
Буми, уж гледах, ама явно пак съм недогледала... Rolling Eyes

# 497
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 25 083
Здравейте, момичета.
Чета, че обсъждате "Здрач". Свалих си последната част. Най-накрая излезе със супер качество. Гледах първо сцената с Волтури, която не знаех, че я има и излязохме от киното преди нея (смешна отвсякъде и нищо не съм пропуснала). Превъртях и гледах само два момента - Джейкъб беляза Ренесме (изключвам педофилския момент) и превръщането на Бела със спомените от миналото.

Трябва да "бележа" една много талантлива певица (на първо място) за мен, която се оказа и актриса, значи мога да си я впиша. Делта Гудрин.

Познавам творчеството й, а сега разбрах, че ходи с Никс Джонас.
Поздравявам ви с нещо нейно

# 498
  • Мнения: 9 144
Буми, уж гледах, ама явно пак съм недогледала... Rolling Eyes
Аз ти благодаря за филмчето на ББС,  Hug
вече го свалих и ще си го изгледам довечера.

# 499
  • София
  • Мнения: 5 334
Буми, уж гледах, ама явно пак съм недогледала... Rolling Eyes
Аз ти благодаря за филмчето на ББС,  Hug
вече го свалих и ще си го изгледам довечера.
Hug Надявам се да ти хареса. Hug

# 500
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Мъжлето пожела да го разходя Whistling






# 501
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Аре наздраве, бе, ей!  Mr. Green  cheers Drunk beer smile3546

# 502
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
наздраве, много хубави кукери, ей  Joy много се забавлявах, много ми хареса, даже и Златето видях  Hug изобщо пълноценен ден  Joy

# 503
  • Мнения: 9 144
Визуализация на един ремайндър (на чист български)  hahaha
10х Злате   bouquet




И Джуди Дейвис за менЕ   Laughing


# 504
  • Мнения: 3 736
Е, що само за тебе, сърдита ли си ми за нещо?  Crossing Arms

# 505
  • Мнения: 9 144
Е, що само за тебе, сърдита ли си ми за нещо?  Crossing Arms

Предлагаш ли нещо  Flutter

# 506
  • Мнения: 322
Я да разходя най-любимия ми британец евър, снощи го сънувах както никога досега  Blush

# 507
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
само минавам за да похваля с ръце и крака филма Devil's double  Peace много добър  Heart Eyes
и да попитам Доминик Купър нечий ли е  newsm78

# 508
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 908
Кафелате, аз бях така - гледах Здрач, ама съм забравила. Настана масова истерия, а го бях изтрила и викам чакай да гледам пак, да не съм пропуснала нещо. Ама пак не ме развълнува, само смешен ми дойде. И пускат втората част, ние на кино, на дублиран на немски Sick И зяпам аз, ама усещам, че заспивам и изведнъж Джейк се разхвърлЯ по едни мускули и се събудих Flutter Та от тогава гледам само мускулите Mr. Green Blush

# 509
  • София
  • Мнения: 6 219
Гия, винаги се чудя как може в твоето сърце киноманско да има място за Рич и да харесваш Джейк  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт