Мъжът зодия Близнаци

  • 127 343
  • 763
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 0
Ивче, къде ги намери толкова близнаци  Grinning, в коя сфера работиш? Да дойда и аз при теб Sunglasses

Оф, .....искам свободен близнак.

# 286
  • Мнения: 6
Спортуваме заедно с тримата близнака.Ограничи ли сме си контактите до 3 часа Wink, въпреки че тях ги виждам по-често от главния близнак.....

# 287
  • Мнения: 0
Винаги съм смятала, че ако някой ме харесва и е свободен мъж, би трябвало да ме търси през ден да не казвам всеки ден. Поне аз съм такава, имам обект на любовни чувства искам да го виждам. Някак си, да ми се обажда през 3 седмици... Thinking. И аз да седя и да се чудя- е ли или не е ?

   Моят близначко и той е по спорта - доста добра фигура има от фитнес. Хубав си ми е  Wink

















# 288
  • Мнения: 0
Моят близнак , днес бил по работа извън града. Нещо зает го раздава тия дни Cry

# 289
  • Мнения: 1
''Моят близначко и той е по спорта - доста добра фигура има от фитнес. Хубав си ми е  Wink''
 
това за мен  е върха на наглостта, как си позволяваш да го наричаш ''моят'' при положение,  че човека е създал семейство каквото и да е то

 не си давай напразни надежди той полира мижавото си его  с теб, какво си въобразяваш,  че след като е изневерил на жена си  с теб / и с кой ли още не/ той ще я напусне за да стане твоя верен съпруг, постави се на мястото на  всички и промени гледната си точка, очевидно си много глупава и наивна щом още опяваш за този неизвестен близнак, искаш ли го - действай, имаш ли достойнство- тръгни си  Naughty     груба съм, но искаш мнение - имаш го, ако бях на жена му толкова сапунено щях да му взема всичко и да го пратя при теб да си живеете заедно, кулминацията ще е че сигурно след 2 седмици празни думи ще искаш да си тръгнеш от него .. това не е любов вашето, не е  

излишно  е да казвам как стой от страни, ако трябва да съм безпристрастна / защото съм наясно какъв катун са мъжете от тази зодия/ със смях ще подмина най-малко, защото нямате никакви ценностни и нравствени качества

# 290
  • Мнения: 164
Първият ми мъж беше Близнаци, сегашната ми връзка е с Близнаци. Мога да споделя само мои впечатления, без да претендирам за общо-валидност.

И в двете връзки, Близнаците имаха нужда от време, за да ме  допуснат до себе си. Хубавото е, че аз имах  два пъти повече нужда от време и си паснахме идеално в тази част.  Но след като се случи- усещането е много красиво. Искрени и директни са, което спестява много нерви и усилия да разбера какво се иска от мен. И двамата са се доказали като хора, на които мога да разчитам и на които да имам доверие.  При мен поне е било така. Колкото и студени  или  серт да изглеждат, в един момент така се обръщат нещата, че  почнах да се чудя какво става. От едва, едва засягани романтични теми, жестове и тн. се изливат огромни количества нежни чувства. Наистина обичат относително "умни жени" (цитирам Близнаците), обичат да имаш чувство за хумор и да успееш да ги разсмиваш, обичат да те усещат силна, а не мрънкаща, но и да им даваш възможност да се покажат като мъже - да ги оставиш да те посъветват, да ги помолиш да ти помогнат с нещо. Аз поне докато го разбера това имах малки проблеми. Обичат да се възхищаваш от тях, да ги глезиш и хвалиш по малко и да ти чувстват опора. Въобще минеш ли им веднъж вечната, първоначална съпротива, която носят в себе си - нещата съвсем се променят.
Като цяло, по мои наблюдения - Близнаците могат да бъдат много отдадени. Доста разумни и уравновесени са, прагматични и леко повече пресметливи от необходимото. Това, което аз установих е, че са и лесно раними, нищо че държат да изглеждат "много над нещата". Въобще, както и други са казали - знаят как да ви омотаят и ако ви искат - просто ще протегнат ръка.

# 291
  • Мнения: 67
Охх, виждам, че отдавна никоя от вас не е писала, ама аз с надежда ще пиша, че току виж някой ми отговори.

Имам връзка от няколко години с мъж-близнаци. Побеляха ми косите. През ден си задавам въпрос какво съм за този човек - любов или запълване на време. Избухлив, променя си настроенията през 10 минути, и мненията също, все той е прав, по-стиснат човек от него не познавам, опитва се да командори, манипулира, да води за носа и в случай , че не се поддам - почва да крещи, обижда, абе ужас. Толкова не съм ревала през целия живот, колкото откакто съм с него. Не знам и аз луда ли съм или мазохистка  newsm78  Sick

През ден се караме. Уж трябва да си имаме доверие, да се подкрепяме, живеем заедно от почти самото начало на връзката ни. Тогава се държеше отвратително, ама аз къде ми е бил акъла, че съм била влюбена ли загубена ли, че съм търпяла??? И винаги приятелите му (по-близките) са му по-важни  #Cussing out #2gunfire Толкова пъти ме е пренебрегвал заради тях, че чак ми идва да си отвъртя няколко шамара. И сега отново......как може да крие разни неща от мен....в лицето ми казва, че "някакъв си негов приятел" му бил казвал, че съм му била изневерявала  #Crazy #Crazy #Crazy  Логично, аз му казах да застанем тримата лице в лице и пред мен да пита "приятеля си " да каже - с кой, кога и къде съм изневерявала. Отказва категорично, не иска да ми каже и точка, няколко пъти сме стигали до скандал, защото ме побърква.....искам да знам той ли си измисля историята да ме пробва или наистина някой му го е говорил? И в двата случая заслужавам да знам, защото става въпрос за мен все пак. Но той не та не- отказва да ми каже. Когато му кажа, да се видим с този въпросния ми казва, че това просто няма как да стане....не било възможно да ни срещне...... идва ми да го  newsm66 smile3511 smile3515

Кажете си мнението, дайте съвет? Според вас , понеже и вие имате опит с мъже от тази зодия.... нз, нз, нз..... на моменти се държи много добре, но на моменти наистина си мисля, че грам не ме обича. Нервите ми не издържат.....все по-често плача  newsm45 и той го знае и като ме види или чуе се ядосва още повече. Е... нормално ли е????? Да не споменавам, че отскоро по стечение на обстоятелствата живее в друг град.....и не знам....може и да ми изневерява  Confused Но като знам понякога как измисля лъжи за пред други хора и как ги мотае....и да ми изневерява.... сигурно никога няма да разбера  Confused

# 292
  • Varna
  • Мнения: 2 596
Незнам дали си мазохистка, но си адски търпелива.
Как може да разрешаваш да се държат така с теб?  Пишеш, че си с него от няколко години.... ooooh! А той все такъв гаден.....Аз не бих живяла, или по точно не бих могла да живея в такова напрежение. Що си го причиняваш? Ти си си по важна. Един човек който те цени и обича не би правил това което ти описваш.
Женена съм за близнак от дълги години. Писала съм още в началото на темата. Грам от това което описваш няма в моя Близнак, ама грамче няма. Май си е до човека.

Синът ми е Близнак...по различен от баща си. Избухлив но много щедър. Не съм го чувала да обижда, но не съм със него за да знам. В нашият дом не се говори на висок тон, не се обижда и се надявам наистина да не обижда околните. Не ми харесва тази му черта никак. Rage И много се страхувам, че така няма да си намери човек до себе си.  Затова се моля така да се влюби, че да гледа момичето в очите и много, много да я слуша. Ако има такова момиче, ще го дръпна на страна и ще и кажа какво да го прави докато е влюбен до уши . Баба ми казваше навремето- На един мъж на какъвто чаршаф  го научиш да спи на такъв ще спи......Така, че колкото и да си влюбена, да мреш за някой недей да го глезиш повече от колкото той глези .  И ти заслужаваш да си глезена, обичана, обгрижвана.... Много са малко хората които като ги глезиш и те ти отвръщат със същото.

Или направо да ти го кажа, аз не бих могла да живея с такъв човек не няколко години.....Няколко месеца не бих могла.  Ще ме обезличи, ще ме направи страхлива и без самочуствие. Ще ме е страх от такъв човек....как бих могла да живея и да обичам човек който ме кара да се чувствам така.....................

Късмет ти пожелавам и си опичай акъла Hug Повтарям ти- Ти си си по важна!!!

# 293
  • Мнения: 67
Благодаря за отговора. Не знам и аз. Аз не че му оставам длъжна, ама като цяло ме притеснява всичко..... отдавах го на постоянно променящите се настроения. Много бързо може да избухне за нещо, но и бързо му минава (в повечето случаи). Понякога се изнервя на максимум, щото му бил светнал светофара червено точно преди да мине  newsm78 . В повечето пъти се шегувам с него като се случи и веднага започва да се си се смее на себе си. Не знам и аз какво правя с него - когато е мил и добър - е много мил и добър, ама ми е крайно непонятно как може да е и в двете крайности????Иначе пък сега си обзавежда апартамент (който си е лично негов), но някои неща ме оставя аз да ги избера, за някои неща ме слуша, за други не....имам предвид, че прави планове "уж" да живеем заедно. Ама не знам..... Сигурно ще дойде края на тези отношения скоро, не виждам друго решение.

А ти явно ще бъдеш много добра свекърва, щом ще помагаш със съвети....неговата майка много рядко мога да я чуя да му направи забележка за нещо  ooooh! Да не кажа, че го боготвори едва ли не...на какво отгоре не знам. И все си го защитава. Един път имахме личен разговор с нея за него и като й споделих, че много пъти ме е оставял да си плача вкъщи, а той си е излизал с приятели на дискотека , тя ме пита : "ами ти пък за кво плачеш"  newsm78 newsm78 newsm78 doh Тя и тя дава съвети общо взето, ама са насочени към това как аз се държа с него, а си затваря очите той как се държи. Знам ли я - може да си мисли, че сама съм си виновна, че съм се разревала, без той да е виновен (колкото и тъпо да звучи). Понеже не може да допусне, че  нейното синче може да е лош и невъзпитан. Лоша, много лоша услуга му е направила като го е разглезила така и не го е научила да се съобразява с хората. Дори да не съм аз, някоя друга да е, едва ли ще е много хепи и тя. Освен, ако не й пука за нищо съвсем.
Сори за дългия коментар.

Последна редакция: вт, 04 фев 2014, 16:46 от Royall

# 294
  • Мнения: 0
искам да  попитам  да си кажете мнението.не разбирам какво става.харесахме се с един близнак в един саит и започнахме да си общуваме да се гледаме на камера и да си пишем във феисбук.и така мн време си общувахме и тои искаше да се видим а аз все отлагах и му обещах след нова година да го поканя.когато го поканих тои бил зает и така тои ме тарсе6е и си общувахме и последния път само му писах че ми е слабост и тои ми каза знам и това беше.след два дена тои ме блокира вав феисбук и после си изтри профила и в др саит.във втори сайт един ми заприлича на него но не сам сигурна и започнахме да си пишем и тои пишеше като него и ми вика да се срещнем ако му допадам и аз пак казах има време ще се срещнем и тои каза ще чакам добре и последно ми отговори какво прави и си изтри профила,кажете ми как да го разбирам това.имам му само телефона нищо друго отвсякъде ме блокира.това край ли е според вас много ме обърка а все показваше че ме харесва

# 295
  • Мнения: 25
интересна тема

# 296
  • Пловдив
  • Мнения: 5
Тъкмо взе да става интересно и всички млъкнаха.

# 297
  • Мнения: 413
Всичките ми гаджета са били зодия близнаци. Аз съм зодия телец. Добре се разбираме със зодията, много са ентусиазирани в началото на връзката, но после се оказва,че това е само да те заплете в мрежите си. Изключително ревниви същества, до един! Не обичат обаче да ги ревнуват, харесва им, когато са харесвани и обичат да им галят егото. Не са ми изневерявали. Имат голямо чувство за хумор,но и лесно се обижат. Избухливи, доста даже.. Отговорни към семейството си. Обичат парите, ако може лесно изкарани.
Ако искате такъв господин, повтаряйте му, че е най-прекрасния постоянно. Това е.

# 298
  • Мнения: 1
Година и половина имах връзка с близнак.Аз съм скорпионка. Е, спатиите не успяхме да си хванем, а толкова се опитвах .. Тц, как хващаш въздуха? Ами никак. Неспособен да обича, да влага чувства, да показва любовта си, да те накара да се чувстваш като във връзка.Все едно бях сама.Нито ревнува, всичко което му кажа .. се приемаше.Почти никога не ми беше опозиция.Авантюристичен, непостоянен, супер вятърничев .. нищо не беше сигурно с него, което за мен беше ок, но само за някои неща.Не може за всичко, отговорът ти да е "не знам" ... Искаше мн неща и ги искаше веднага.Интересът му бързо бива разпален, но и още по-бързо гаснеше..Всяка минута трябва да му е различна, днес е на това мнение, утре е на друго. Може и най-вероятно проблем има и в мен, аз също не съм залък за всяка уста като характер .. но, чак пък толкова .. Вече първата ми работа като се запозная с някого, без значение момче или момиче .. питам каква зодия е и си правя сметката.Да не говорим пък ако е момче, към което проявявам интерес .. близнаци ли е, бягам .....  #2gunfire

# 299
  • Мнения: 62
Не случайно е близнак - две лица, две страни, направо две същности  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт