Мъжът зодия Близнаци

  • 126 870
  • 763
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 1 136
И аз съм в някакви "никакви" отношения с мъж Близнак .Ще ми е интересно да прочета нещо за Близнак с асцендент Лъв и луна в Козирог. Hug
Щом са никакви, защо ти е да си губиш времето?

# 466
  • MI
  • Мнения: 11 797
Надникнах от любопитство в темата, но се в крайна сметка се забавлявам от повече от половин час с нея. Joy Аз съм близнак, мъжът ми също, както и доста приятели. Не, не са нито повеърхностни, нито ненадеждни повечето от зодията. Просто мразим задушаващи отношения и постоянен контрол. И аз самата съм бягала с 200 като усетя, че човекът отсреща има подобни наклонности. С принуда и притискане никога няма да имате успех с близнак. Ако сам реши, че вие сте точния човек, ще е верен, отдаден, опора и т.н. Но ако не го иска сам нямам идея как да стане - не съм виждала да помогне нещо в такъв случай. Откровен и СПОКОЕН разговор обаче препоръчвам на 100%. Ако няма драми, всеки близнак (поне които аз съм познавала) би оценил директността. Поне ще сте наясно накъде ще вървят нещата. Ако увърта и бяга по тъча, значи най-вероятно не иска нищо сериозно или в най-добрия случай не е още готов, но очаква драми, скандали и т.н. от ваша страна и затова се покрива.

Между другото познавам няколко много стабилни семейства точно на близнаци. Аз самата съм много семеен тип, а имам доста близнаци в хороскопа. Така че не само е възможно, а и не е никак рядко срещано. Просто няма смисъл да се гони някой, който не иска да бъде хванат. Wink

А близнак с луна козирог надали е точно вятърничав. Само дето най-вероятно е доста рогат.

# 467
  • София
  • Мнения: 874
Само като ти прочетох първото изречение ми стана ясно, че си близнак. Мазало, от което разбираш едно голямо нищо. Близнак и стабилност - забрави. На приказки много - действия и покритие нулеви. Безотговорни, непостоянни, вятърничави, неконцентрирани, нелоялни и още много НЕ. За кратковременни забавления са супер - за повече от една среща никога. Не харесвам повърхностни хора без интелект. С извинение за крайно директния ми пост.

# 468
  • MI
  • Мнения: 11 797
Е, много съм те измъчила предвид че веднага си казах коя зодия съм. Joy Кое точно не схвана - не понасяме обсебващи, контролиращи и груби  хора, както и драма куин и кинг. С тях ставаме всичко, което е нужно за да изчезнат от живота ни. Включително несериозни, нестабилни, зли ако е нужно. Но само с тях. А ти мен нито ме познаваш, нито някога ще имаш това удоволствие, за да знаеш колко съм сериозна и умна и колко не. И слава Богу така като те чета. Wink

Да го кажа по-директно: каквото повикало, такова се обадило. Затова са се показали такива с теб, бил(а) си едно от гореизброеното. Поне за тях, макар че от 'стила' на писане става очевидно че поне една точка от списъка я покриваш със сигурност.

Последна редакция: чт, 28 дек 2017, 19:43 от nelig

# 469
  • Мнения: 1 136
Тук не обсъждаме Жени-  близнак. Една от големите ми приятелки е близнак. (харесвам я). Тук говорим за мъжете. Всъщност, точно близнак задушава и се опитва да контролира. Няма нужда да се засягаш лично. Най-вероятно има и добри представители от зодията.

# 470
  • София
  • Мнения: 874
За мъжете говоря, де. Изказването на госпожата над мен няма да го коментирам. Пиша само моето мнение за близнаците като цяло, ако някой приеме коментара ми като лична нападка/обида си е негов проблем.

Уж не понасят доминантни хора, а точно такива си взимат за съпрузи/ги - главно овен, стрелец и лъв, които са доста обсебващи и неподлежащи на контрол. Но лъжовния Меркурий никога не говори истината, а способностите за себеанализ клонят към нула.

Близнаците са един от най-слабите астрологични знаци. Затова се нуждаят от силни и дейни партньори, които да командват парада (но не по груб и просташки начин, разбира се).

Последна редакция: чт, 28 дек 2017, 20:33 от asen_mihaylov

# 471
  • MI
  • Мнения: 11 797
Аз не съм се засегнала, просто отговорих на разбираем за него език на господина. Само не сйванах че мъж пише за срещи с други мъже, но то вече нищо не трябва да ни изненадва. Важното е лИбоФ да има.
Както казах, омъжена съм за близнак и имам приятели близнаци, включително мъже. И за тях говорех, не е чак толкова голяма разликата между двата пола. По-скоро зависи от останалите планети в хороскопа. Но като цяло е така - ако сам не реши, че вие сте сродната душа, няма да стане. Както и е вярно почти винаги, че не понасят качествата, които изброих горе. Т.е. ако вие сте по-контролиращи например, най-вероятно няма да излезе нищо от връзка с близнак.

# 472
  • София
  • Мнения: 874
Без коментар.

# 473
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 778
Ако увърта и бяга по тъча, значи най-вероятно не иска нищо сериозно или в най-добрия случай не е още готов, но очаква драми, скандали и т.н. от ваша страна и затова се покрива.
Не бих се съгласила. Познавам 2 случая на Близнаци, които се въртят по тъча около изгората, но не защото не искат сериозна връзка, бягат от скандали като дявол от тамян или я пазят за резерва. А защото са несигурни, притеснителни, страхливи на моменти. Дори са съгласни да влязат в ролята на най-добър приятел и да се лишат от секс. Понякога и самите те нямат обяснение защо са на приливи и отливи. Могат да настъпват към обекта на желанията с години, а колебанията да са доживотни. Тръгват с мерак и бързо спихват. Дори семейства могат да създадат и пак да са колебливи в чувствата си.

Близнаците .... се нуждаят от силни и дейни партньори, които да командват парада (но не по груб и просташки начин, разбира се).
Подкрепям Peace

# 474
  • Мнения: 7 352
И аз съм в някакви "никакви" отношения с мъж Близнак .Ще ми е интересно да прочета нещо за Близнак с асцендент Лъв и луна в Козирог. Hug
Щом са никакви, защо ти е да си губиш времето?

Да кажем ,че не са сериозни,че има интерес от негова страна -има,но не предприема нищо... аз съм Везни и не съм от решителните.Animal Hear No Evil

# 475
  • MI
  • Мнения: 11 797
Точно с командване на парада не става. Добрите семейства с мъж близнак които познавам са тип равни. Другото обикновено е тип зависимост, от която рано или късно се освобождават. То си е основна черта на всеки близнак, да мрази да го ограничават и командват. А срамежливи и притеснителни не са, нерешитени да - докато не разберат какво искат. Бъркате леката асоциалност и дългото претегляне на решенията с притеснителност. Другото е, че никой близнак в началото не обича да показва чувства и гледа да няма драми. Нещо като защита е.

Везни и близнак е супер, но бааавно. Grinning

# 476
  • Мнения: 7 352
Аз драми съм правила и то доста, дърпа се и после пак се появява... Аз наскоро осъзнах какво искам и се чудя да чакам ли той да предприеме нещо или просто дасе откажа?

# 477
  • София
  • Мнения: 874
Аз драми съм правила и то доста, дърпа се и после пак се появява... Аз наскоро осъзнах какво искам и се чудя да чакам ли той да предприеме нещо или просто дасе откажа?

Близнак с Луна в козирог няма да действа директно, както отбелязах - харесват дейни и настъпателни партньори, въпреки че по-горе някой изрази несъгласие. Хващаш го и го притискаш в ъгъла директно и без свян. Иначе забрави, няма да тръгне пръв.

Кой каквото ще да ми говори, не доминираш ли близнака, пиши го бегал. Когато се изгради връзка може да има равенство - с течение на времето близнаците също обичат да командорят и ако ги оставиш чат-пат да водят, хармония може да има. Но докато се стигне до там - чиш, ти гониш.

# 478
  • MI
  • Мнения: 11 797
Аз драми съм правила и то доста, дърпа се и после пак се появява... Аз наскоро осъзнах какво искам и се чудя да чакам ли той да предприеме нещо или просто да се откажа?
Канди, с толкова малко информация няма как някой да ти даде обоснован отговор. Моите наблюдения са, че независимо от зодията лепените отношения не са никога като тези, които са започнали добре. Но все пак зависи от много фактори.

Първо, всяка, абсолютно всяка зодия има и положителни, и отрицателни черти. Някои хора от зодията са взели повече от положителните, други - от отрицателните. Близнак може да е както много талантлив учен, който използва любопитството и интелекта си за да изследва нови области на науката, така и мързелив и нерешителен интригант. Няма как да знам на теб какъв ти се е паднал с толкова малко информация. Simple Smile Ако те интересува наистина, направи си или помоли да ви направят синастрия, т.е. да ви "сравнят" хороскопите за да се види има ли съвместимост. Има и доста добри програми в интернет ако потърсиш. Но все пак имай предвид, чене всичко е астрология и не се осланяй само на хороскопите.

Второ, зависи на колко сте годни. Ако е още на 20на, може и наистина да не знае още какво иска и тогава има смисъл да пробваш да промениш тактиката. Ако е вече зрял човек, забрави. Значи просто не е достатъчно заинтересован.

Трето, луната в хороскопа, казано възможно най-просто, е това което си подсъзнателно, отношението ти към дома и семейството, към детството . Т.е. твоят близнак не е от най-типичните, защото луната му е земна зодия, козирог. Най-вероятно не показва чувства и е доста амбициозен и отговорен. Имайки предвид, че и асцендентът в лъв предполага голяма амбициозност, мога само да гадая за какво животно става въпрос.

А за гоненето - не, не е така, т.е. не винаги. Интересно ми е при толкова връзки близнак с близнак кой точно е гонил?! Пък нито едната от тези, за които се сещам не се е проточило с години "гоненето". Виж, случаи в които гоненият е избягал с писъци от пишман ловеца съм виждала мнооого. Особено ако ловецът е особено тъпо упорит и нетактичен. Така че мярка трябва във всичко, колкото и да е трудно.

# 479
  • Мнения: 119
Не знам защо си го причиняващ (аз съм си) Той деца има ли? Близнака е повърхностен, утре ще реши, че не знам си какво. Опора ме съмнява да ти бъде. Ако трябва да заживеете  заедно., голям цирк ще настъпи.
....защото ми се обича ...., защото се появи, без да съм го търсила...., защото ме кара да се смея с глас. Защото улавя нюансите в настроенията ми и се съобразява с тях...., защото начина по който ме кара да се чувствам, не е нещо което можеш да подминеш и да се надяваш, че може би ще ти се случи пак....
Не няма деца и иска да има...
Аз от години се надявах, че може би ще ми се случи и сега, когато ми се случи, ме е страх, че ще изчезне, а може би не трябва...
Но тази паника, след онзи разговор в който рязко каза край, много ме е страх да говоря с него...него също, много недоизказано има между нас...но и голямо желание...
Неговата луна е в телец, а моята в близнаци (аз съм телец) Simple Smile Познати са ми приливите и отливите...., но аз си тръграм крайно и трайно...., това с връщането ме обърква Simple Smile
А днес се оказа, че и не помни някой от нещата които мсе говорили, което още повече ме обърка...

Общи условия

Активация на акаунт