Книгите със списание Журнал

  • 215 444
  • 834
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 1 528
може ли да попитам, кога излиза списанието, никога до сега не съм си го взимала, ама разбрах, че има книги с него...на всяка седмица ли е или на един месец, всеки път забравям да си го взема, а каква е  цената
По принцип списанието излиза всеки четвъртък. Първият четвъртък на месеца излиза с книга от поредицата Световни бестселъри, а вторият четвъртък от месеца с книга от поредицата Исторически любовни романи. През другото време пускат книжки които вече са излизали. Цената е 4лв.

# 751
  • Мнения: 258
Здравейте.На 3 август ще излезе книгата на Дороти Кумсън.Корицата е повече от уникална Heart EyesHeart EyesHeart EyesHeart Eyes

# 752
  • Мнения: 4 872
Най-накрая книга и по моят вкус Blush

Момичета, трябва ли да си направим нова тема?

# 753
  • Мнения: 258
Най-накрая книга и по моят вкус Blush

Момичета, трябва ли да си направим нова тема?
И аз това щях да питам,тъй като минахме 50 страница Simple Smile

# 754
  • Мнения: 4 872
Взех си  списанието и веднага започвам книгата на Дороти Кумсън Nerd
Ето и Историческия роман за този месец "Да покориш херцог" Каролайн Линдън

# 755
  • Мнения: 1 528
Взех си  списанието и веднага започвам книгата на Дороти Кумсън Nerd
Ето и Историческия роман за този месец "Да покориш херцог" Каролайн Линдън

После да споделиш впечатления от книгата. bouquet
Аз последно прочетох "Улицата на мечтите"Адриана Триаджани. Не е лоша, но и не е нещо кой знае какво.

# 756
  • Мнения: 4 872
 Аз четох 'Скрита камера' . В началото тръгна обещаващо , но по средата ме загуби и май няма да я дочета. Не обичам в трилърите да ми вкарват изпепеляващи любовни истории и неудържима страст . Confused
 Друго , което започнах и стои по средата е книгата със списание Дива от юли месец - ' Итън Фром' . Интересна е , но авторката има Пулицър и пише с много дълги и завъртяни изречения, че  ѝ губя мисълта. Един вид ми е претенциозна книгата.
На някой ако му е полезно ,този месец със същото списание ще излезе и друга книга от издателство Апостроф 'Велики любовни истории'. Аз все още се чудя дали да я купя , защото четох откъс от нея и не ме впечатли. Все едно четях учебник по история.
Скрит текст:


# 757
  • Sofia
  • Мнения: 21 633
И аз си взех "Вкусовете на любовта", че и още две книги на Дороти Кумсън (макар още да не съм я чела) поръчах - "Бонбони за закуска" и "Брегът на розовите листенца". Имам електронно и "Момиченцето на Адел" и "Шоколадово бягство".  Добре му звучи, надявам се да ми допадне... авторката де. Simple Smile

# 758
  • Мнения: 258
Здравейте.Нямах търпение да дойде четвъртък да си взема книгата.Е вече е в ръцете ми HeartHeart Eyes Оставих "Майчина тайна" и се върнах на "Книжарница Найтингейл".Мен лично много ми хареса,интересна история,ненатоварваща.Препоръчвам я с две ръце Simple Smile

# 759
  • Мнения: 258
И аз си взех "Вкусовете на любовта", че и още две книги на Дороти Кумсън (макар още да не съм я чела) поръчах - "Бонбони за закуска" и "Брегът на розовите листенца". Имам електронно и "Момиченцето на Адел" и "Шоколадово бягство".  Добре му звучи, надявам се да ми допадне... авторката де. Simple Smile

Чела ли си нещо на авторката след като имаш толкова книги?Ако не си много се надявам да ти хареса.Всичките и истории на мен са ми любими Heart

# 760
  • Мнения: 258
Да ви попитам някой има ли "Дългият уикенд" на Вероника Хенри и желае да я разменим за някоя друга?

# 761
  • Sofia
  • Мнения: 21 633
Фенка, както писах не съм я (Дороти Кумсън) чела още, все не ѝ е дошъл моментът и се надявам, че ще ми хареса.
А "Дългият уикенд" я има в МБ, ако четеш електронно.

Последна редакция: чт, 03 авг 2017, 15:57 от Morena

# 762
  • Мнения: 258
Фенка, както писах не съм я (Дороти Кумсън) чела още, все не ѝ е дошъл моментът и се надявам, че ще ми хареса.
А "Дългият уикенд" я има в МБ, ако четеш електронно.
Надявам се да ти хареса Simple Smile Не обичам електронните книги,предпочитам книгата да си ми е в ръката.Благодаря ти все пак Hug

# 763
  • Мнения: 1 406
Някой започна ли да чете вкусовете на любовта да каже интересна ли е или ако може някой който е има да постне отзад резюмето, горе долу да видя за какво става въпрос.

# 764
  • Мнения: 1 528
Някой започна ли да чете вкусовете на любовта да каже интересна ли е или ако може някой който е има да постне отзад резюмето, горе долу да видя за какво става въпрос.
Това е резюмето на Вкусовете на любовта:
'' Изминаха 18 месеца от убийството на съпруга ми и реших да завърша "Вкусовете на любовта" - готварската книга която започнах преди смъртта му. Всички смятат, че се справям изключително добре без него, но нямат ни най - малка представа какво крия или върша от любопитните им погледи. Ала сега, когато четиринадесетгодишната ми дъщеря призна нещо толкова ужасно, че отново може разбие семейсвото ни, а убиецът на съпруга ми започна да ми пише с твърдението,че е напълно невинен,аз чувствам, че е само въпрос на време истината за мен и това което сторих, да излезе наяве."

Общи условия

Активация на акаунт