Новите ви книги - 10 тема

  • 57 285
  • 740
  •   1
Отговори
# 165
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
dorabella дай после отзиви за тези книги  Laughing

В Париж е прекрасно през пролетта, стискам палци да успееш да отидеш  Laughing

# 166
  • Мнения: 143
Лу, май пак ще ми се размине ходенето до Париж, тъй като ще започвам нова работа от другата седмица... Cry

# 167
  • Мнения: 15
Париж е прекрасен по всяко време. Успех с новата работа!

# 168
  • Пловдив
  • Мнения: 1 856

Приключих с "Отива една жена при лекаря". Искам да попитам дали и следващите му книги са такива. Не мисля, че ще мога да прочета още една подобна. Докато четях тази ми беше мъчно, тежко, плачеше ми се, ядосвах се и на моменти имах усещането, че ще ми стане лошо..  Cry
"Отива една жена при лекаря" е най-силната му книга. "Без нея" е в същия дух, защото е продължение, но вече тук се говори и за отношенията баща-дъщеря, за промяната, за пътя, който поема героя за да намери своето място. Ще ти хареса.
"Помощ, забремених жена си" е забавна и остроумна книжка.
"Бог е лудост" е нещо съвсем различно. Лично на мен не ми допадна особено, за разлика от първите две.

slan4ogled, смело взимай "Самотата на простите числа".
Много, много ми хареса!

# 169
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480

# 170
  • София
  • Мнения: 7 849
"Пролетен сняг ", Мишима Юкио

# 171
  • Мнения: 6 899
-от размяна и  от вчера

# 172
  • Мнения: 382
          

От библиотеката! newsm44

# 173
# 174
  • Мнения: 4 070
Свет, яко ще се гмурнеш в света на музиката...на прекрасната музика. Wink

# 175
  • Мнения: 382
Свет, яко ще се гмурнеш в света на музиката...на прекрасната музика. Wink
Да, само да имам време за тези тухли... Почнала съм ги всички любими групи от началото на годината. Често доста се натъжавам, не задари наркотиците, това е известно отпреди, а заради вечните войни вътре в групите - неизбежни са сигурно, но е тъжно как като наближат 60-годишна възраст започват да се помиряват музикантите от една и съща група. Оцелелите... Confused

Започвам с Pink Floyd. Дали ще върви с Salman Rushdie?!  Laughing (британци са всички все пак, че и почти набори... Laughing)

# 176
  • Мнения: 4 070
Свет, яко ще се гмурнеш в света на музиката...на прекрасната музика. Wink
Да, само да имам време за тези тухли... Почнала съм ги всички любими групи от началото на годината. Често доста се натъжавам, не задари наркотиците, това е известно отпреди, а заради вечните войни вътре в групите - неизбежни са сигурно, но е тъжно как като наближат 60-годишна възраст започват да се помиряват музикантите от една и съща група. Оцелелите... Confused

Започвам с Pink Floyd. Дали ще върви с Salman Rushdie?!  Laughing (британци са всички все пак, че и почти набори... Laughing)
Мъжът ми скоро прочете книгата за Нирвана, много му хареса. Wink

# 177
# 178
# 179
  • Мнения: 945
Меичка , добър избор Peace Направо ти завиждам за втората книга. Дощя ми се да я прочета пак Grinning
Aз започвам тази, да си упражнявам английския Wink
                                      
                                                          

Общи условия

Активация на акаунт