Седем часа разлика сезон 2 - "Ти да видиш" (Тема 9)

  • 44 492
  • 730
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 931
442, да добавим, че има възможност и някой да отмъщава на Таня за това, че го е тикнала в затвора. Бяхме зачоплили описаната в книгата история на Миро, когото Таня е спасила от някакъв висшестоящ полицай. Възможно е и по тази линия да се върви.

За татуировката, ще погледна и този кадър, но на минутата, посочена от Моника, ясно бяха я показали тази тауировка. Освен това в крайните надписи фигурира Слав, а не Миро, така че убитият ще трябва да е Миро все пак. Ако и да не се явява другаде тази татуировка, може да си е просто гаф - да са забравила да му я сложат Simple Smile

# 316
  • Мнения: 0
Не се вижда много добре заради сянката, която пада, но за мен това си е тату отвсякъде


# 317
  • Мнения: 2 545
А за промото - не вярвам, че ако Таня наистина посягаше на Милото, щяха да ни го покажат така. Това щеше да е една от основните кулминации в епизода, къде ти ще я покажат още в промото. По-скоро си мисля за сън. Може и Милото да е този, който сънува.  Thinking

Доста сте ранобудни тази сутрин. Благодарение на вас и аз се разсъних доста бързо.

Ако това,  което казва Артемида_   наистина е така, това ще да е най-кошмарният сън на Милото... hahaha Много е вероятно да си права, защото виждаме, че най-напред си представя, че Таня го гали - ех, мечти, мечти.... hahaha Човекът вече си призна, че цял живот е луд по нея, макар и никой да не можел да повярва в това - нали си спомняте? Като се замисля досега все още не сме разбрали кой е най-големият страх на Милото - може би е това Таня да го удуши.  Wink Това напълно би обяснило кадъра от промото - ако е сън или халюцинация (от медикаментите примерно). Бони може да е объркала лекарствата в системата. Ами учи се момичето още...
Това са само предположения, разбира се, защото сцената продължава да ми изглежда доста реална.

Аз да си кажа ако  случааайно тук чете някой от екипа - нека този сезон Тони Минасян се показва по-често и има развитие в образа му.

Определено в първи епизод се усещаше липсата на много от героите - Роки, Явор, Милото, Къртев, който за съжаление няма да го видим повече. Това ме кара да си мисля, че сценаристите са решили да жертват Гончев. Ако Къртев беше оцелял при стрелбата, сигурно някак Гончев щеше да се измъкне от закона. С такава шефка няма да му е трудно. А сега или ще го убият или ще лежи в затвора поне едно десетилетие.

Погледнах публикуваната снимка - в сянката наистина има тату. Вгледайте се добре.

# 318
  • Мнения: 22
442, сега пак погледнах, това си  е Миро 2 или Слав. Татуировката се вижда от 36.33. до 36.38. Мисля, че татуировката ни я показват съвсем съзнателно, а не е примерно неволно влзналая в кадър.
При порверка в Чичко Гугъл актьорът Стоян Радев, който според финалните надписи играе образа на Чавдар ми прилича на човека от подземието, където горкият Иванов продължава да брадясва.
http://lyutakov.blogspot.com/2009/02/blog-post_23.html.
Оказва се Стоян радев и С.Лютаков са колеги във Варненския театър, а и Лютаков го снима за своя блог Simple Smile

# 319
  • Мнения: 4
Точно това и аз гледасх Теди, тату е:) Ама на 35:34, на 35:01, на 34:42, тату не се вижда. Най - ясно е когато вдига чашата да пие. Когато подава вода на Орлин, пак не я виждам, но може да е заради сянката. Прегледах сцената вниматлно и я видях веднъж от 4 кадъра - тогава когато ти казваш. Но защо я няма когато Миро пие вода и светлината е силна?
Признавам трудно ми е:)
Варианта някой да отмъщава на Таня, за дето го е тикнала в затвора за мен отпада, защото за полицая и дума не стана във филма. Просто е детайл от книгата. Както казах, могат да си вадят гълъби от ръкава, ама просто става тотална мизеря. Не могат да спуснат неспоменаван герой и случай, просто ето така.

# 320
  • Мнения: 931
Точно това и аз гледасх Теди, тату е:) Ама на 35:34, на 35:01, на 34:42, тату не се вижда.
Или е от светлината, или пропуск. Едва ли се сменят Миро и Слав в тази сцена. 442, обаче имаш огромното ми признание за тази татуировка. Докато редовият зрител още се чуди как Миро е оживял, ние още в паузата между сезоните знаехме, че има двама мировци - един с тату и един без тату, благодарение на твоята наблюдателност Simple Smile

За мен сега е особено интересно обяснението на Неделчев, че нападателите му са Миро И татуирания младеж.... Някой предположения?

# 321
  • Мнения: 0
За мен всичко е игра на светлината. Но щом се забелязва на един кадър, е достатъчно да допуснем, че наистина има и това е човекът с татуировката. Поне за мен е достатъчно.

# 322
# 323
  • Мнения: 64
Неделчев сигурно ще се опита да надиграе Таня Стоева. Той
е от по- старото поколение и със сигурност е с консервативно
мислене. Възможно е да са близки с Лука, който има същото
мислене. Дори допускам факт да работят в комбина. Но Таня
покани Неделчев, за да го обработи. Тя искаше да се чувства на
собствена територия, а и да се преоблече. Laughing Не знам какво ще пред-
приеме Неделчев, но Стоева не трябва да бъде жертва в случая.
Не мога да преценя още поведението на Неделчев. Може да се
опитва да изиграе Лука. Определно Лука е от лошите, но Неделчев
още ми е неясен образ. Според мен Неделчев завижда на Стоева,
защото е по- млада от него и с кариера. Той наистина търсеше снимките,
но ги върна обратно в чекмеджето. Да не би да е търсел снимка със
Стоева, за да я използва като улика срещу нея? Или пък обратно, ако
има такава снимка да я махне, за да не я намери друг?

# 324
  • Мнения: 22
www.narodnodelo.bg/news.php?news=63671

Ето новият герой Чавдар - лошият, който държи Иванов в плен.
А имам спомени, че М.Халдажиян бешеспоменал в интервю, че няма във втори сезон нови лица. А то стана направо навалица от нови - Бони, този Чавдар, а както ни е известно руса жена ще се появи. Това май потвърждава предположенията на някои от вас, че сценарият се променя и нагажда в движение Thinking

# 325
  • Мнения: 64
Мonicа21, точно прочетох статията. Актьорът изглежда симпатичен.

# 326
  • Мнения: 5 577
не е ли възможно Миро 1 просто да се е татуирал в паузата между убийството и възкръсването си  Crazy

# 327
  • Мнения: 64
Сегашния Миро е мърляч в сравнение с предишния. но всъщност ние
стария Миро не го познаваме извън фитнеса и няколко кадъра със
Стоицев и Стоева. Така, че не може да се добие представа къде е живял,
как е поддържал жилището си и т.н. Във фитнеса ухажваше целенасочено
Стоицев, при Милото го защити от папаракът /може да е било нарочно, за да
впечатли Стоицев/. Само, че как възкръсна от мъртвите? Там е голяма загадка.

# 328
  • Мнения: 931
не е ли възможно Миро 1 просто да се е татуирал в паузата между убийството и възкръсването си  Crazy

В първи епизод на първи сезон, при нападението на Неделчев героят на Димо Алексиев вече има татуировка, бил той Миро или Слав.


# 329
  • Мнения: 2 545
Неделчев сигурно ще се опита да надиграе Таня Стоева. Той
е от по- старото поколение и със сигурност е с консервативно
мислене. Възможно е да са близки с Лука, който има същото
мислене. Дори допускам факт да работят в комбина.

Относно Неделчев. Мисля, че той е "в отбор само със себе си".  Не мисля, че е в комбина с когото и да е. Нямам причина да не вярвам, че наистина искрено симпатизира на Иванов и иска да му помогне. Иванов си е честен, а Неделчев се опитва да бъде такъв, поне до момента. Друг е въпросът, че Таня не повярва на неговата честност, просто защото в момента законността и честността най-малко я интересуват. Тя и друг път е казвала, че тя е сбърканата, а Иванов е нормалният (в случая - Неделчев).  За момента имам усещането, че Неделчев заема мястото на "добрия" в сценария.
Мисля, че отвличането на Иванов не можеше да стане в по-подходящ момент от този. По простата причина, че точно сега той не може да бъде полезен на никого - нито на себе си, нито на Таня, нито на закона... Миналото му и чувствата му към Таня пречат да бъде обективен. Сигурна съм, че ще успее да се справи и с двата проблема... в свое време и по подходящия начин Laughing  Колко безпристрастно казано само, а?  Wink

Последна редакция: вт, 06 мар 2012, 22:05 от simpatikonia

Общи условия

Активация на акаунт