Нарекох те Фериха ~ 112~''Приказката Фемир..........или май не е приказка!?

  • 35 542
  • 745
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 180
Здравей Еси HugКлюката е мн хубава. Peace
Скрит текст:
Как мина литературата?
Меги Hug Hug
Скрит текст:
Мисля, че се справих. Сега учителката трябва да го провери.
Скрит текст:
Стискам палци

# 661
  • Мнения: 0
Писах за М,че тъкмо превеждах момента ,когато праща Ф в болница...Възмущението ми проговори. Laughing

Не е възможно човек  да не се възмути. Мен нали ме нямаше, не бях гледали фрагманите и не бях подготвена за такова нещо. Направо се отвратих, като го видях. Долна утрепка. #2gunfire #2gunfire

# 662
  • Мнения: 0
Здравей Еси HugКлюката е мн хубава. Peace
Скрит текст:
Как мина литературата?
Меги Hug Hug
Скрит текст:
Мисля, че се справих. Сега учителката трябва да го провери.
Скрит текст:
Стискам палци
Скрит текст:
Мерси Hug

# 663
  • Мнения: 0
Тази клюка от човек от екипа, която беше постната от Надето вчера, че всичко е номер  и ФЕ няма да се повлияят от него, е във всички страници в ФБ. Ох, тази клюка наистина ми дава надежда. Плюс това като се замисля, Юнал по никакъв начин не искаше гостите му да бъдат настанени в хотела. Има логика той да е зад този номер. В събота какви ли не сценарии ни минаха през главата, но поне сме подготвени за всякакви варианти. Simple Smile
Аз се моля наистина  това да е дело на Юнал. Praynig
Ние наистина сме подготвени за всякакви варианти, които ние се сещаме, но не знаем какво се върти в главите на сценаристите.Досега винаги са успявали да ни изненадват с решенията си, дано този път да сме приятно изненадани.
Със сигорност ще ни изненадат приятно  имаите вяра не вярвам такава любов да я орезилят.Нали любовта побеждава всичо ;не вярвам да ни убеждават в обратното

# 664
  • Мнения: 21 201
Еси, здрасти и на теб. Hug
А, дано наистина тази клюка се окаже истина. Като гледам фрагмана и как Емир, и се извинява за всичко, а тя си мисли за друго, и много се натъжавам. С две думи, всеки си говори за различни неща.
Ако това е номер на Юнал и най-вероятно е така, направо не го виждам когато Емир разбере, защото нали имаше и друга клюка, че, ще си отмъсти жестоко. А дано Praynigстане така и това да не повлияе на ФЕмир.
Звезде, дано това, което ти се е случило отмине бързо без големи последици за теб.
Моята част все още е блокирана във Викито. ooooh!

Последна редакция: пн, 05 мар 2012, 16:13 от Neidjal

# 665
  • Мнения: 0
Наде Hug
Звезде, и аз се надявам да отмине бързо.
Защо чак нов фрагман във вторник!? Тия хич не се съобразяват с желанията на феновете, ама ако бяхме те/ние/, никой сериал не може да бъде успешен.

# 666
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098
Тази история с това момиче, дано да не продължи дълго, защото като си представя какви трагедии ще има, започвам  да си мисля всевъзможни ужасии.
Кога най- накрая ще ги видим наистина щастливи? Гледала съм и други сериали с големи драми , но главните герои сякаш по- дълго време са заедно и щастливи, а нашите все се гонят и все са нещастни.

# 667
  • Мнения: 21 201
Да Ви кажа, че досега истински щастливи не съм ги виждала. През целия първи сезон Фериха беше притеснена и не успя да се отпусне. После се разделиха и страдаха жестоко. След това отново се събраха, ожениха се и пак не са щастливи. Sick  Като, че ли единствените мигове на щастие видях във вилата, но не през цялото време. Сега са на прага да кажат на всички за сватбата им, но друга беда висне над тях. Все едно са урочасани да не могат да бъдат щастливи макар, че са заедно. Cry

# 668
  • Мнения: 2 449
   Здравейте момичета Hug Hug Hug
успех на Еси,благодарности на Надя,добре дошли на новите попълнения.Не си мислете,че не забелязвам някои неща,но поради липса на време пропускам благодарности и понякога учтивия тон,етикет ми липсва Embarassed Embarassed Embarassed
   Само за едно искам да ви обърна внимание newsm78 newsm78 newsm78а то ме гложди поради съмнения.Това е една снимка
  

  ето тази.Пише,че е от сета,от миналата седмица newsm78 newsm78 newsm78а и защо са толкова официално облечени newsm78 newsm78 newsm78Какво мероприятие ще има ooooh! ooooh!за да е облечен Юнал с костюм newsm78 newsm78 newsm78
    

# 669
  • Мнения: 21 201
Мери, здрасти. Hug
Ако това е пъклен план на Юнал и е притиснал Емир да се жени за момичето и ми идва една мисъл по повод тази снимка пусната от теб Мерииии, не е истина и, ще замълча по-добре, защото и трите пуснати фрагмана с нищо не подсказаха, че, ще се появи тайнственото момиче, което си беше бомба за мен. Cry Убедена съм, че и тази седмица, ще е така, най-интересното, ще предстои и няма да ни го предоставят да го видим в трейлърите.

# 670
  • Мнения: 0
Тази история с това момиче, дано да не продължи дълго, защото като си представя какви трагедии ще има, започвам  да си мисля всевъзможни ужасии.
Кога най- накрая ще ги видим наистина щастливи? Гледала съм и други сериали с големи драми , но главните герои сякаш по- дълго време са заедно и щастливи, а нашите все се гонят и все са нещастни.
Аз съм с впечатление, че в много сериали главните герои да речем са заедно и щастливи в първите 2-5 епизода и после почват проблемите, идва и "задължителната" раздяла  към средата на сериала и в повечето сериали се събират накрая. За наше съжаление, АФК не се отличава много от мнозинството  по развитие на действието.

# 671
  • Мнения: 0
Мери,здравей и благодаря Hug
Наистина много интересна снимка, нямат край тези техни "бомби", айде за разнообразие да пуснат и някоя положителна такава.

# 672
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098
Тази снимка наистина е интересна, да не би Санем да е хванала в мрежите си Юнал . Joy

# 673
  • Мнения: 0
Тази снимка наистина е интересна, да не би Санем да е хванала в мрежите си Юнал . Joy
Не, тя разбра, че тази риба няма да се хване в мрежата, и затова се насочи към по- малката риба.  Joy

# 674
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098
Тя "малката риба" поне е сресана и има що годе нормална прическа на тази снимка.

Общи условия

Активация на акаунт