БЛАГОЕВГРАД - 35

  • 124 689
  • 765
  •   1
Отговори
# 225
  • Благоевград
  • Мнения: 143
Весело посрещане на Новата Година!
Пожелавам на всички много късмет, успех, щастие, здраве, любов и радост!  
Весел празник!

# 226
  • Мнения: 608
Simple Smile Хайде някой да посъбуди темата Simple Smile

Весело посрещане и от мен! Успешна 2013 година!

# 227
  • Мнения: 2 837
Честита Нова година! Здрава и успешна да е!
Влизам, за да напиша и тук, че възстановяваме кърмаческите срещи и първата за тази година ще се проведе на 21.01. от 11 ч. в хотел "Алфа". Заповядайте!

# 228
  • Мнения: 3
здравейте,надявам се да ми помогнете:)) знае ли някой,къде се извършват тапицерски услуги в града?мерси предварително!!

# 229
  • Мнения: 325
Тапицер има на бул."Св.Св.Кирил и Методи" №22 ,в блока на ъгала има закусвалня до него аптека , детски магазин и ателие за тапициране". Отпред е спирката на автобусите от градския транспорт.
Дано съм била полезна.

# 230
  • Мнения: 608
И аз за там знам... Но не съм ползвала услугите им

# 231
  • Мнения: 3
много много ви благодаря Heart Eyes

# 232
# 233
  • Мнения: 73
Здравейте.
Някоя от вас да е водила детенцето си при д-р Алексиев(ортопед)
В нета намерих единствено адреса:Поликлиника /ДКЦ/ - гр. Благоевград, кабинет 211,но не знам актуален ли е,колко парички струва прегледа?    bouquet

# 234
  • Мнения: 447
д-р Алексиев идва от Горна Баня, това е кабинета в който преглежда, не си спомням вече имаше ли записване предварително, знам обаче, че все още работи с направления Peace Може би някоя от майките с по- малки деца ще се включи.

# 235
  • Мнения: 3 026
0889/238190 - д-р Алексиев- ще идва на 9.03 - пробвай се да запишеш час за тогава. Плаща се около 20лв.+направление.

# 236
  • Мнения: 73
Свързах се. Благодаря на отзовалите се. Поликлиниката в която работи някъде из центъра ли е? Около нея има ли паркинг?

# 237
  • Мнения: 65
Да има паркинг и платихме 20 лв с направление,прегледа трае 2-3 минути,доктора е много внимателен.   bouquet

# 238
  • Мнения: 4 712
Здравейте!
Предстои ми раждане, и ме интересува има ли някоя от вас раждала в Дупница - клиниката на Лефтеров?

# 239
  • Мнения: 73
Верето благодаря.

mysterious аз съм от Дупница и раждах там. Ако мога да помогна с нещо,само кажи.

Общи условия

Активация на акаунт