Лекарите в Пазарджик - 8

  • 178 732
  • 856
  •   1
Отговори
# 30
  • Пазарджик
  • Мнения: 536
Племенницата ми я водят при д-р Пролет Капитанова в Здраве, ако ти е по-близо, но не знам кога са й приемните часове.

# 31
  • Мнения: 5
Може ли да ми кажете дали има добър гинеколог в Пазарджик и мога ли да си направят кръвен тест за бременност тук и къде?
Благодаря много!

# 32
  • Мнения: 941
"добър гинеколог"  Whistling  за мен "добър" е едно, за тебе вероятно друго...
колкото гинеколози, толкова и мнения ще чуеш...и все противоречиви...ако имаш някакви изсиквания, по-лесно ще пресееш и избереш..

кръвен тест за бременост правят в Бялата къща  Peace - но ако искаш да си сигурна за нормална бременост и да не чакаш дни за подтвърждение , отиди на вагинален ехограф (в Хигия вече има при д-р Досева и д-р Димитрова). - това ако си поне в 6 г.с.  Peace

пожелавам ти лека и успешна бременост  Hug  bouquet

# 33
  • Мнения: 1 163
Вагинален ехограф има и в клиниката на др Бошнаков при пенито,там преглежда др Глухов.

# 34
  • Мнения: 343
Знае ли някой, ЛЛ в Пазарджик ,който да е съгласен да впише ваксина без да ни я постави  newsm78Пишете ми на лични ако има такъв ЛЛ мечта Heart Eyes

# 35
  • Мнения: 3 483
Няма. Поне аз не знам такъв.

# 36
  • Мнения: 941
.......пиша........ Peace

# 37
  • Мнения: 615
Здравейте  Hug

Може ли да ми дадете координати на добър детски алерголог в Пазарджик?  newsm78

# 38
  • Пазарджик
  • Мнения: 20
Здравейте!Някой може ли да ме посъветва къде мога да отида на физиотерапия след дископатийна криза,която все още ни минава.Доколкото знам има такава в "Хигия" и в "Св.Екатерина",но не знам къде условията са по-добри,както и къде лекарите физиотерапевти са по-добри специалисти.
Много благодаря предварително!

# 39
  • Мнения: 941
от познати които са били и в МБАЛ Пз на рехабилитация, са по-доволни от Хигия  Peace

за детски алерголог - и аз бих искала да зная  Thinking

# 40
# 41
  • Мнения: 1 163
Физиотерапията в Здравето е добра.

# 42
  • Buffyworld
  • Мнения: 1 535
Тишо, мерси много Simple Smile . Аз точно за тези двамата доктори алерголози се сетих, но тъй като не им знаех никакви координати и затова не писах.

# 43
  • Мнения: 615
Моля  Hug

Имам едно предложение:
Може ли на първата страница да се сложат имената на лекарите от така наречения "бял" списък, подредени по специалност с координати за връзка?  newsm78

Нещо такова:

Гинколози:
1....................
2....................
3....................

Педиатри:
1...................
2...................
3...................

Уролози:
1...................
2...................
3...................
.
.
.
.
.

# 44
  • Мнения: 3 483
Физиотерапията в Здравето е добра.

Аз имам ужасни впечатления от физиотерапията в Здраве Blush...И отношение, и откъм безопасност, и въобще. Почти щяха да ме докарат до увреждане на зрението заради едни тъпи нагревки за остър синузит....

Общи условия

Активация на акаунт