Нарекох те Фериха ~ 117 ~ Кекс, кекс олеле майко..... :)

  • 35 963
  • 739
  •   1
Отговори
# 660
  • 14°25´17˝ ... някъде по линията...
  • Мнения: 504
Здравейте!  Hug

Благодаря за кафето и закуската, за поздравите...  bouquet
Диди, мерси за клипчето!  bouquet

Надеее,  Shocked  (Емотиконът обозначава изненадата ми.) bouquet  bouquet Кажи на Музата по-честичко да те навестява, а ти споделяй с нас какво ти е нашепвала... А мъжът ти да не се притеснява - аз си съхранявам поезията и на твоите произведения ще отделя почетно място (само, дето не знам името на автора(ката) Wink)!   bouquet

# 661
  • Мнения: 180
Еми,Ферда здравейте Simple Smile
Сестро,мисля си че със следобедното кафе можеш да пишеш свои стихотворения,не само от др автори. Hug  bouquet

# 662
  • 14°25´17˝ ... някъде по линията...
  • Мнения: 504
Меги здравей!  Hug

... Това стихотворение го написах вчера, докато правех палачинки. Joy
...

П.П. Наде, за Музата не знам, но Самотата те е посетила в странен момент...  Wink Нооо, вярвам, че и едната и другата не питат, кога да дойдат...

Хубав следобед ви желая, момичета!

# 663
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098
Здравейте!!! Hug Hug Hug

Днес, изглежда слънцето ви е подействало и сте разгърнали творческите си заложби!

Благодаря за закуската, кафетата/сутрешно и следобедно/, снимките, колажите и клиповете!  bouquet  bouquet  bouquet

Наде, много хубаво стихотворение.Поздравления! newsm51 newsm51 newsm51

Желая на всички весела и успешна седмица!!! Hug

# 664
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201

# 665
  • Мнения: 180
Меги здравей!  Hug

... Това стихотворение го написах вчера, докато правех палачинки. Joy
...

П.П. Наде, за Музата не знам, но Самотата те е посетила в странен момент...  Wink Нооо, вярвам, че и едната и другата не питат, кога да дойдат...

Хубав следобед ви желая, момичета!
Хубав следобед!

# 666
  • Мнения: 180
Здравейте!!! Hug Hug Hug

Днес, изглежда слънцето ви е подействало и сте разгърнали творческите си заложби!

Благодаря за закуската, кафетата/сутрешно и следобедно/, снимките, колажите и клиповете!  bouquet  bouquet  bouquet

Наде, много хубаво стихотворение.Поздравления! newsm51 newsm51 newsm51

Желая на всички весела и успешна седмица!!! Hug


Здравей Simple SmileСъщото желая и на теб.

# 667
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098
Меги,  Hug

Днес ще чакаме фрагман, но дано да е по- скоро! Praynig

# 668
  • Мнения: 17
Снежка знам че ти имаше проблем във викито разреши ли го ?

# 669
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
Снежка знам че ти имаше проблем във викито разреши ли го ?

Нещо се е бъгнало и не е ясно точно какво. Може да се реди превод , но ако не пишеш. Пишеш си превода на уърдовски файл например и после с копи пейст пренасяш.

# 670
# 671
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 731
Благодаря на всички за снимките, колажите, клипчетата и стихчетата!   Hug  bouquet

Имаше една фен страница във фейсбук на Чаатай с над 800 000 харесвания и от няколко дни немога да я намеря, да не е изтрита ?  ooooh!

Тук има някакви диалози, но който знае езика  Embarassed ще помага (ако вече не са публикувани тук  Crazy )
http://www.facebook.com/AFKsayfasi

# 672
  • Мнения: 11
Здравейте,

Има ли някой информация защо във ВИКИ са изтрити файловете? И ще бъдели решен проблема?

# 673
  • Мнения: 0
Хванали са Хазал май с новото й гадже, което викаше на журналистите "Защо снимате?"
То нашето момиче , много бързо действа , кога остави единия , кога се залюби с другия. newsm78 newsm78

Е-хее, какъв въпрос?! А нали уж тука бяхме спец по клоните... Нали знаеш: най-напред се хващаш за новия клон и чак после се пускаш от първия... щот' иначе нали знаеш къде може да "полетиш"?... Joy Joy Joy Joy Joy

Лека нощ и от мен!



Ферда , то ние си оставаме големи спецове по клоните в това спор няма ,  Naughty
но като стане на въпрос за Хазалчето , единодушно решава ме , че единствения друг клон ,
на които  може да седне е този на Чаги. ooooh! ooooh!
 hahaha hahaha hahaha Joy

Хриси , снимките са много хубави. newsm51

Последна редакция: пн, 19 мар 2012, 16:53 от emila123

# 674
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
Здравейте,

Има ли някой информация защо във ВИКИ са изтрити файловете? И ще бъдели решен проблема?

Епизодите са изтрити защото Вики няма лиценз за да качва сериала. От ръководството ни казаха , че се водят преговори , но не знаем нищо повече. Преводите ни се пазят , но докато сериала  не е лицензиран и да го качат наново ще бъде блокиран. Peace

Общи условия

Активация на акаунт