Кое име ви харесва повече че съм в дилема

  • 3 609
  • 54
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 11 747
На мен пък ужасно ми е омръзнало от галеното Теди, освен това ми е много мечовско и ми е тъпо за момиче. Навремето на Теодорите се казваше Дора, което е много приятно, вече никой не го ползва, освен ако не е някоя лелка. За съвременен, по- модерен вариант бих избрала Теа - много е нежно и красиво. Теди стои толкова тромаво до Дора и Теа (Тея).

# 31
  • Мнения: 1 207
Теодора, по непонятни причини, никога не ми е харесвало (за разлика от мъжкия вариант). Никол също не ми е от любимите, но май ми е по-малко неприятно от Теодора.
За Теодора мога да се "прежаля" ако галеното ще е Теа/Тея. Теди ми звучи ужасно и както каза Pina, неподходящо за момиче.

# 32
  • София
  • Мнения: 23 124
На мен галеното Теди ми харесва. Не всеки би си направил асоциация с мече.
Теа или Тея ми стоят като отделни имена. Те и без това също са от модерните през последните години - Тея, Дея, Ния...

# 33
  • София
  • Мнения: 44 283
Теодора от анкетата
Никол не харесвам, но Николета и Николина харесвам...

# 34
  • Мнения: 354
Теа/Тея и на мен по скоро ми звучи като цяло име,но освен Теди също ми харесва за галено.Дора лично на мен изобщо не ми харесва и също ми е като цяло име.
Николета също е хубаво име,повече ми харесва от Никол ако има значение Grinning

# 35
  • Мнения: 1 898
На мен Дора много ми харесва, дори не като съкращение, а като цяло име.

# 36
  • Мнения: 4 569
Според мен по-добре друго име.

# 37
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Нито едно от двете имена не ми харесва, но ако задължително изборът трябва да е между тях двете - Никол.

# 38
  • UK
  • Мнения: 4 311
Никол винаги ми е било отвратително, от всички хубави чужбински имена как това точно стана най-популярно у нас. По-добре Анджелина, ама тогава няма да е на дядо си Никола(й). Николина и краткото Ника по ми харесват. Иначе гласувах за Теодора, ок си е.

# 39
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 541
Теодора. Както някой е писал по- горе - Божи дар. И аз не знаех, че се връща на мода.
А на Дора често казват Дорче, на Тея - Тейка или Тейче... Laughing

# 40
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
На мен пък ужасно ми е омръзнало от галеното Теди, освен това ми е много мечовско и ми е тъпо за момиче. Навремето на Теодорите се казваше Дора, което е много приятно, вече никой не го ползва, освен ако не е някоя лелка. За съвременен, по- модерен вариант бих избрала Теа - много е нежно и красиво. Теди стои толкова тромаво до Дора и Теа (Тея).
Тогава защо не Доротея Simple Smile? Харесва ми повече от Теодора.
За Никол изобщо не коментирам, винаги ме е дразнело.

# 41
  • Мнения: 92
Теодора  Peace

# 42
  • Мнения: 8 921
Теодора, макар да мислех, че е демоде. Скоро писах в друга тема, че простото Дора много ми харесва.

# 43
  • София
  • Мнения: 291
Много харесвам Теодора, също така и Доротея.
Тея, като самостоятелно име ми е много неприятно, но Дора ми харесва.
А за Никол никога няма да спра да си мисля, че е име на момче.
А комбинацията от имена на брат и сестра Никол и Даниел тотално ме обърква, кой е брата и коя е сестрата.

# 44
  • Мнения: 29
Теодора ми звучи като Тодора и не ми допада много.Никол и красиво име и никой няма са чуди що за име е, когато детето се сблъска в живота с други хора- чужденци например.

Общи условия

Активация на акаунт