Най-слънчевата и щастлива тема! Юбилейна тема 100!

  • 29 924
  • 729
  •   1
Отговори
# 120
  • В градината...
  • Мнения: 15 932
Като казахте за жабта, се сетих. Имам една възрастна позната, която ми ртазправя, как навремето с нейната приятелка решили да проверят дали последната е бременна. Знаели работата с жабите. Та, след един голям дъжд, хукнали по поречието на местната рекичка /която иначе е канал, ама след дъжд бая се напълва/. Двете с едни гумени ботуши  крачат из треволаци и боклуци да търсят жаби. Та, едната като залитнала - и пляс във водата  ooooh! ooooh! ooooh! Е, не знам после какво е станало, ама поне бях просветена за жабешкия тест.

# 121
  • Пловдив
  • Мнения: 2 176
Е, сега вече се скъсах да се хиля на дивана  Joy Joy Joy
миле-на, не е истина  Joy Този странен тест за бременност чак ме привлече да го пробвам  Crazy Който го прави само да не менти с упсарини, солпадини и тем подобни газирани разтворими  Naughty
Лилка, просто ме довърши  rotfImbo Историята на Перу също  #Crazy Повече пари за тестове да не хабят - ловете жабите, има достатъчно за всички от всички модели  Laughing.
Между другото веднага гугнах тестът с жабата и ми излезна любопитна статия с историята на тестовете за бременност.

През 1950 г. е постигнат напредък с т. нар. „жабешки тест”. На жабата се инжектирала урина от пациента и ако до 24 часа тя произвеждала сперма, тестът се считал за позитивен. Жабите оставали живи и било възможно да се използват и за други тестове.
@ Източник - http://bglog.net/bebelog/8367

petiofi83, бързо оздравяване и на двамата  Hug Донесе прекрасна новина! Не познавам Пебълс, но се радвам за нея! Лека бременност й желая   bouquet

лилка, при мен след кюретажа цикълът дойде на около 70-я ден. След това вече си ми идваше общо взето по график +/- 2-3 дни.

# 122
  • Мнения: 1 167
Joy

Като се върнах да почета,моята първа бременност беше толкова чакана че не можехме да повярваме на тестове и моя хвана една жаба Laughing да съм я напикаела, а аз му казах нали ще скача Joy Joy
Лилка, умори ме от смях

Ето ви гениално решение във време на криза... Защо да даваме десетки левове за кръвни тестове, припишкваме жаби и това е.... Даже можем да го патентоваме, ще станем известни в цял свят ...  hahaha

Може да си е решение да  hahaha
 Аз направих само два нормални теста въпреки че не можехме да повярваме и моя като изкочи с тази жаба  ooooh!   си мислих че се бъзика ама..... уви пиках  Joy Joy Joy.Аз го видях че обикаляше двора на село с един буркан ама откъде да знам какви се мъдрят в главата му.

# 123
  • Мнения: 11 589
Такааа, върнах се аз от командировка, легнах болна, сега се посвестих горе-долу и викам да се запиша като юбилярка в темата  Crazy Така де - не съм спирала да ви чета, но нямах сили да пиша, изтощихте ме от смях  Mr. Green Докато не съм забравила - честит нов щъркел на Фейти  Heart Eyes От този месец започвам да си препикавам кристалните чаши, да знаете, белким дадат положителен резултат  Laughing

# 124
  • Мнения: 405
Не бях чувала през живота си за подобни тестове, обаче избиват рибата /горките жаби/.

Радвам се, че за някои от вас нещата се придвижват напред, къде с изследвания и резултати, с интервюта за работа, с плануване на ин витро, с осиновяване... Най-хубавото тепърва предстои! Hug
Честити гащи, Фейт   bouquet
Желая ви много кураж!!!

Моите бременни симптоми се удвоиха и ми е много депресирано, студено и нервно...  Sad
От вагиналните ми изследвания излезе, че имам някаква Corynbacterium. Не пише от кой вид е. А и инфото за нея не е много голяма, освен че един от под-типовете и причинява дифтерия,  newsm78 друго не намирам. Явно, че пак ще има филми  Sad

# 125
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
щях да ви хокам, че нова тема до другия петък поне няма да пусна, ама пък такъв смях е паднало тука с тия жаби, че то направо грехота Mr. Green

# 126
  • Мнения: 1 086
Жабите винаги създават сензация  hahaha

Бах чела и друг метот (може и тук да е било), че ако препикаеш мушкато и то умре, значи си бременна, та кой има муловки  Joy

# 127
  • Мнения: 3 758
Меци, мерси за юбилейната тема!
Знаех си, пак на9-а!!!
После ще чета, че докато изчета не знам на коя страница ще се запиша!
Мрън мрън! Личната не можела да ми пусне хормони за щитовидна жлеза без доказано заболяване. А как да се разбере дали има заболяване без да се изследвам newsm78 Аз преди две години си правих ехо на ЩЗ и всичко беше ОК, но гинеколожката каза, че въпреки това може да има проблем. Компромисен вариант, в началото на другия месец ще ми даде направление за ендокринолог. А той дали ще ми даде за хормони? Аз нямам оплаквания, освен това, че гинеколожката каза, че гравиката играе във ФФ. Но тя не играе много 2-3 десети. Много съм объркана. Търсих пакетни цени за хормони, намерих в Рамус 44 лв. за 4 хормона ЩЗ и 55 лв. за 5 репродуктивни.

# 128
  • Мнения: 1 086
Пате, кажи на ендото, че те боли жлезата  Mr. Green Гадно е, ама ще ти пусне хормони Laughing Кажи й също така, че се опитваш да забременееш и са ти казали, че трябва да си изследваш жлезата... Сядаш там и не мръдваш докато не ти ги пусне! Аз съм пускала 5 хормона за 90лв, тук поне щитовидните са много на сметка, не че съм ги пуснала де...ама Чернобил е на 100км и моите колежки казват, че от деца ги карат да се изследват 2 пъти в годината...

# 129
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Лоли ще се прибирате ли скоро насам  Flutter

Що, подарък ли си ми купила? Mr. Green
Мнеее. Млад,симпатичен,с все още неопределен цвят очи и леко оплешивяващ(временно) господин пита кога ще се срещне с мацката,която го е обарвала през корема на майка му smile3534
Стана като обява на "Адрес 4000" Joy Joy Joy
Пате моята личната ми е пускала ТСХ и Ф4 преди година,но тя не ми отказва направления в началото на месеца.В края на месеца се е случвало да ми каже да изчакам,защото са свършили.А на ендото обясни защо отиваш и може още да кажеш,че ти е нередовен цикъла(няма значение дали е-доктора няма как да знае),та може и ще нещо да пусне знае ли човек WhistlingИ това е гадно ама пък и те се правят на ударени. ooooh!

# 130
  • Мнения: 960
Ще оспамя малко ама искам да ви се оплача Rolling Eyes. 3 часа работих пробно за една работа, направих 4 продажби и накрая....ами до 15 дни ще се обадим ooooh!, Главата ми ще се пръсне сега Tired

Лилка......  smile3532 опика жабата а hahaha

# 131
  • Мнения: 1 086
Поспаланчо, сигурно към септември ще си идвам, така, че кажи на красавеца да ме чака, пък ако не те слуша, ще го взема в Киев  smile3533

Надяваме тогава да видя и един Пухчо и един малък Мечеко  Mr. Green

Та живот и здаве - на есен с песен  Mr. Green

# 132
  • Мнения: 2 843
И аз да поспамя  Mr. Green
Лилка, викаш умори жабата  Joy  Hug
Рокси, ама как така, работила си цели три часа и са ти казали до 15 дни  ooooh! Милата ми тя, ама как така ще те пробват три часа, после някой друг три часа и направо безплатен труд  Mr. Green  Hug
Хубава вечер, момичета  Heart Eyes

# 133
  • Мнения: X
Здравейте в хубавата юбилейна тема Simple Smile
по жабешката сага, така е било, и аз на скоро бях в шок като го разбрах. Даже е имало яка търговия, мъже носели жаби в чували, а лабораториите ги купували Laughing
Бубиту, добре дошла  bouquet

# 134
  • Мнения: 6 395
аз от зор да разбера дали съм заченала съмпрепикавал сода бикарбонат / уж ако се разпенило си..... и други такива теории/ .....ама  жааааабаааааа  hahaha hahaha hahaha hahaha rotfImbo rotfImbo rotfImbo   в потрес съммммммм Shocked Shocked Shocked Shocked   newsm62 newsm62

п.п а как я хванахте?  Joy

Общи условия

Активация на акаунт