Re: ® Ebay - тема 80

  • 42 449
  • 745
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 2 668
Видях, благодаря.

Писах на продавача дали може да ми го шипне.

Сега остава да разбера как се наддава? Има ли го някъде описано?

# 331
  • Пловдив
  • Мнения: 4 595
Видях, благодаря.

Писах на продавача дали може да ми го шипне.

Сега остава да разбера как се наддава? Има ли го някъде описано?


Ако си със снайпер - залагаш му максималната за теб сума и му настройваш времето преди края на търга, когато да включи и да стреля.

Ако си без снайпер - просто си въвеждаш залога в бялото поле, отдолу си пише колко е минималния за стъпката.

# 332
  • Luxemburg
  • Мнения: 1 800
Аз съм си сложила и регистрационния и за доставка адреса на превозвач именно за да мога да наддавам, като преди това съм питала продавача дали ще ми го достави и на каква цена. По всяко едно време може да го смениш.

Имаш предвид, че ако искаш да ти доставят нещото директно до Бг, още преди наддаването ги питаш дали може и колко ще струва, така ли?
Да, нямаш гаранция че ако го спечелиш той ще се съгласи да ти го изпрати, а не знаеш на каква цена ще ти го изпрати. Понякога искат прекалено висока цена за доставка.

# 333
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Днес цял ден се занимавам с едно плащане и накрая след като "уж" успях ми излиза пясъчното часовниче. Какво означаваше това?

# 334
  • Мнения: 685
Пепси, може мейл адреса в ПП на продавача да е объркан.
Пиши му да видиш какво ще ти отговори, пиши, че си платила, но не е отразено плащането, да провери дали ПП адресът е ХХХХ@хххх и т н
(при мен се беше получило така - беше омотал нещо).
Момичетата са писали и за други такива случаи.

# 335
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Докато пишех и се оправи, потърси си паричките и в пейпал ми излезе.

Благодаря!

# 336
  • Varna
  • Мнения: 433
Спешен въпрос - когато се продава нещо и можеш да направиш оферта и продавачът приеме офертата длъжна ли съм да го купя???Може ли да отвори диспут или нещо такова?

# 337
  • Бургас
  • Мнения: 10 861
Спешен въпрос - когато се продава нещо и можеш да направиш оферта и продавачът приеме офертата длъжна ли съм да го купя???Може ли да отвори диспут или нещо такова?

Мисля, че щом ти е приел офертата си длъжна да го купиш. На съм на 100% убедена обаче, нека и друг се включи.

# 338
  • Пловдив
  • Мнения: 4 595
Спешен въпрос - когато се продава нещо и можеш да направиш оферта и продавачът приеме офертата длъжна ли съм да го купя???Може ли да отвори диспут или нещо такова?

Щом е направена оферта - тя показва интерес.За мен не може ей така случайно да се направи оферта, айде ако е само бид - да.Диспут не може да се отвори.Продавачът има право да развали сделката, но не е длъжен.Ако не го купиш - ще ти пусне кейс за неплащане, ще ти напише и заслужена отрицателна оценка, при три такива случки просто ще ти затрият акаунта.

# 339
  • София
  • Мнения: 637
Здравейте, и аз с въпрос - възможно ли е продавач да ми анулира залог. Случая е - вчера правя първа залог от 11 лири за артикул с начална цена от продавача 10 лири. Днес обаче виждам че под цената на продавача от 10 лири , там където се залага пише че може да се заложат 10,50 или повече. Бида все още е само един, мислейки че е моя влязох да проверя и видях че е направен от потребител x****y а моя акаунт е y****x, залога е 10,50 лири. Бихте ли ми казали това аз ли съм и защо залога е 10,50. В профила ми пише че моя залог си е 11 лири. Мисля си че продавача е отказал моят залог а името на този потребител съвпада с моето но наобратно прочетено. Не съм получила на мейл съобщение че залога ми е изтрит. Извинявайте ако ви се стори глупаво питането но ми е за първи път в ebay и сега го разучавам.

# 340
  • София
  • Мнения: 3 581
Здравейте, и аз с въпрос - възможно ли е продавач да ми анулира залог. Случая е - вчера правя първа залог от 11 лири за артикул с начална цена от продавача 10 лири. Днес обаче виждам че под цената на продавача от 10 лири , там където се залага пише че може да се заложат 10,50 или повече. Бида все още е само един, мислейки че е моя влязох да проверя и видях че е направен от потребител x****y а моя акаунт е y****x, залога е 10,50 лири. Бихте ли ми казали това аз ли съм и защо залога е 10,50. В профила ми пише че моя залог си е 11 лири. Мисля си че продавача е отказал моят залог а името на този потребител съвпада с моето но наобратно прочетено. Не съм получила на мейл съобщение че залога ми е изтрит. Извинявайте ако ви се стори глупаво питането но ми е за първи път в ebay и сега го разучавам.
Според мен, следващия по-голям залог е бил 10,50, ти си написала директно 11паунда. Ако някой заложи между 10,50 и 11 паунда, ще му дава, че е аутбид, докато заложи над 11. А ако спечелиш ти, ще си го платиш на 11 паунда. Надявам се, че разбра Peace

# 341
  • София
  • Мнения: 637
О да разбрах, благодаря ти   bouquet

# 342
  • Мнения: 784
Препоръчайте ми някакъв лесен за употреба и безплатен снайпер. Досега ползвах 2-3 пъти някакъв, но той се оказа демо-версия, срокът му изтече и сега ме кани да си закупя платената версия. Благодаря ви предварително!

# 343
  • Пловдив
  • Мнения: 4 595
Препоръчайте ми някакъв лесен за употреба и безплатен снайпер. Досега ползвах 2-3 пъти някакъв, но той се оказа демо-версия, срокът му изтече и сега ме кани да си закупя платената версия. Благодаря ви предварително!

Всички ползваме безплатни снайпери.
Ето един такъв.
www.goofbay.com

# 344
  • В света на мечтите
  • Мнения: 542
Искам да питам дали мога да пратя нещо като подарък директно на адреса на човека, за когото е?
Знам, че някъде се задава този адрес, но не ми е ясно къде - в ибей ли става или в пейпал?
Някой дали е наясно?

Общи условия

Активация на акаунт