Рим - шеста тема

  • 96 935
  • 728
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 685
Мерси! Записах се. Simple Smile

# 541
  • София
  • Мнения: 90
На нас за 2-5 февруари ни излезе 222 евро на човек хотел+двупосочни билети+летищни такси. Мисля, че може и по-тънко даже от това.

# 542
  • Мнения: 685
Аз почнах от wizz, защото са ниско тарифни. А то се оказа, че са с най-висока цена за датите, които искам.  Shocked
Wizz air - 350E  и като добавим и един голям куфар става...
Alitalia - 313E
Bulgaria air - 295E

# 543
  • Мнения: 790
Ние пътувахме с уиз за 60 лв. на човек двупосочен, но от Румъния, че ни е по-близо.  Peace зависи и от сезона.

# 544
  • София
  • Мнения: 90
Нашите са на Уиз и само с ръчен багаж и ги резервирахме преди 2 седмици някъде.

# 545
  • Мнения: 685
Аз не бързам да резервирам, но исках да се ориентирам в цените. Да се надяваме да паднат още (за Wizz имам предвид).
Самото пътуване съм го планирала да е 6 нощувки. Вече съм си харесала място за спане, което е много близо до Ватикана (аз съм си избрала този район). Само не знам какви пари да си подготвя за дневни, т.е. пари за храна. Ще имаме закуска, така че нея не я броя.



Нашите са на Уиз и само с ръчен багаж и ги резервирахме преди 2 седмици някъде.

Бах чела, че най-добрите цени са 1,5мес - 2мес по-рано.

# 546
  • Мнения: 186
Хайде да се запиша и аз. Ние също ще сме април , намерихме си и хотел от типа BB  в района на ватикана от тайните оферти на Booking.com Надявам се вс да мине добре Simple Smile Вече имам и пътеводителя. Само трябва да седна да го прочета Simple Smile
Кафето- Greco  е страхотно!!! Много красиво изглежда !
Какви са горе долу цените на кафето там Simple Smile

Каква е историята с "тайните оферти" на букинга? Ние пътуваме март и търся нещо по-икономично от типа ВВ. Резервирах за 80Е нощувката за двама, но още оглеждам. Твоето предложение по-добро ли е?
Билетите ни излязоха по 150лв отиване и връщане с Уиз без багаж Laughing.


Да има някой списък с адреси на приятни места за хапване, в които не дерат кожи? Много ще ми е полезно, благодаря предварително.

# 547
  • Мнения: 685
Ако имаш резервация в Booking и се абонираш, ще получаваш на пощата "тайни оферти" за различни места.

# 548
  • Враца
  • Мнения: 2 225
Ние пътувахме с уиз за 60 лв. на човек двупосочен, но от Румъния, че ни е по-близо.  Peace зависи и от сезона.

а с какво се придвижихте до румъния и на каква цена?

# 549
  • Мнения: 214
Едно питане за професионалисти по темата Рим. Разбрах че много хора си купуват ваучери за храна в Рим ,подобно на нашите оферти  за колективно пазаруване. Ето тук ги намерих http://www.groupon.it/all-deals/roma-nord
Имам намерение да си купя така че ако има възползвали се моля да  дадете компетентно мнение.

# 550
  • Мнения: 59
Ние в неделя платихме билетите с Ал Италия, 560 лв. за двама отиване и връщане с летищните такси и багаж по 1 бр. на човек до 23 кг, това за 01-06/04.2013. Пет дена преди това имаше и по-евтини, но ги изпуснахме, че сме много и не можахме да се организираме, но и тези ни са ок. Ако някой ще ползва Ал Италия да зне, че ако букне онлайн и избере да плати в офис може да му поискат такса за обработка на гише от 50 лв на билет, но може и да не я плаща. Аз така се разправях с тях на летището, първо ми казаха, че не може без такава такса, пък после се оказа, че слагат някакъв код и таксата отпада. Не знам какво става обаче, ако избереш да платиш с кредитна карта. Това саме за информация. Нас Уиз Еър не ни устройваше, пък и билетите за този период излизаха гору-долу същото.

# 551
  • Мнения: 790
Ние пътувахме с уиз за 60 лв. на човек двупосочен, но от Румъния, че ни е по-близо.  Peace зависи и от сезона.

а с какво се придвижихте до румъния и на каква цена?


С кола, не знам цена, но и до София пак така щях да се придвижвам, само че до София ми е окло 3-4 часа пътя, а до Букурещ 2. Единствено проблем би било оставянето на колата на самото летище. Мисля, че излиза доста скъпичко, но нямам представа колко е, не сме ползвали. Приятел, който живее там ни прибра колата у тях и после ни посрещна. Не знам на летището в София колко е паркинга също.  Peace

# 552
  • Варна
  • Мнения: 495
Ние пътувахме с уиз за 60 лв. на човек двупосочен, но от Румъния, че ни е по-близо.  Peace зависи и от сезона.

а с какво се придвижихте до румъния и на каква цена?

И ако е с кола къде я оставате на паркинг ?

# 553
  • Враца
  • Мнения: 2 225
Едно питане за професионалисти по темата Рим. Разбрах че много хора си купуват ваучери за храна в Рим ,подобно на нашите оферти  за колективно пазаруване. Ето тук ги намерих http://www.groupon.it/all-deals/roma-nord
Имам намерение да си купя така че ако има възползвали се моля да  дадете компетентно мнение.

не мога да дам компетентно мнение, но от това
ми потекоха лигите .... cook cook
http://www.groupon.it/deals/roma-special/Taverna-Marconi/16053149

# 554
  • Мнения: 39
За цените в кафене Греко мога да кажа ,че капучиното ми струваше 8 евро,кафето да е било 6-7 евро,защото платихме за двете 15,но само да уточня , това е когато седнеш на масичка и ти сервират.В началото като се влезе има възможност да се вземе от бара,но е голяма лудница.

За пътуването до Румъния мога да кажа,че от Русе по всяко време на денонощието има лицензирани таксита,които извършват тази услуга и струва 90 лв. да те закара до летището.Пътя е около 2 часа.Много се притеснявах в началото как ще се оправя,че бях сама,но всичко мина нормално.Ако някой иска нещо да пита,тук съм Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт