Отговори
# 570
  • Мнения: 262
Тери Hugрадвам се много,че всичко е под контрол,не се притеснявай,почивай сега и ще видиш,че бебо ще почака,няма за къде да излиза още Wink Hug

# 571
  • Мнения: 79
Ех, Тери, всички те дебнем. Добре е, че те е успокил лекарят. Сега лежане му е майката и хич не се май, ами си полежи. Дано да можеш да намериш някой да помага вкъщи. Силно те прегръщам. Както са казали и другите маминки, тук сме, за да си вдъхнем кураж и няма как да се притесним за теб в такъв момент.  Hug

# 572
  • Мнения: 307
Тери много се радвам,че си добре Hug
Спомних си как вие се бяхте изпопритеснили,когато аз бях в болницата.Толкова мило ми стана,като ви четях!

# 573
  • София
  • Мнения: 135
Тери, радвам се че си добре! Почивай си повече и не се притеснявай - всичко ще е наред!  Hug

# 574
  • Мнения: 0
Хей Тери, радвам се много че всичко е наред. Гледай да си лежиш и да не се тревожиш и всичко ще е наред  Hug.

Ние днес с мъжа ми излезнахме веднага след закуска да поръчаме количката, леглото. Да накупим разни други неща за бебка. Да си вземем и материалите за ремонта, че другата седмица почваме. И точно се качихме в колата, се засякохме с едни приятели и цял ден по кафета и разходки. Никаква не я свършихме, но пък много добре си изкарахме. Днес времето тук беше превъзходно   Nature Sunny. И сега като прочетох вашите идеи за цветове, май ще си открадна малко от на Нувел идеята  Embarassed Laughing. Бях решила да сме в кремавата гама, но сега се сетих че мнооого ми допада синьозеленото (тюркоазено), ама пастелното. За едната стена срещу вратата, може би  newsm78, а пък другите да са слонова кост.  Може върху този син цвят да го направим на четки отгоре със слоновата кост. Как мислите??? Мебелите са ни венге с бреза, а спалнята ни е Юг - мнооого слънчева.

И ние сме на сватба на моя много близка приятелка през Юни, така че Рали напълно те разбирам. Но аз казах да ме очакват само в ресторанта  Naughty. Не се виждам в 9тия месец да се мъкна през всички инстанции. Съветвам те и ти така да направиш. Все пак най-важното е да се пазиш ти. Те че ще се оженят, ще се оженят  Mr. Green.  Днес мерих няколко роклички - ми аз съм като хипопотам  smile3518. Направо не знам как ще се появя. Че и на няколко абитуриентски се очертава да ходим. Аз имам само едни дънчици, които ми стават и който с КЕФ ще изгоря като се вталя малко. От толкова носене така ги мразя вече. Ох, не знам, не знам какво ще правя  Whistling ooooh! Crossing Arms.

И един виц да ви разкажа: Две близначета си говорили в на мама корема: - Според теб има ли нещо като излезем от тук? - Ами не знам, ама никой не се е върнал да разкаже.   Joy.
Така че Анчелоти, не го мисли и не се шашкай. Вътре няма да остана. А и всички казват, че второто раждане е мнооого по-леко  Hug.

# 575
  • Мнения: 12
Тери радвам се за новините Стискам палци да няма проблеми  Hug

# 576
  • Мнения: 0
Райче, браво за добрите изследвания! Hug Трябва да споделиш как постигаш този отличен хемоглобин. Simple Smile

Тери, мила, радвам се, че всичко е наред, ще лежим няма как, не си единствена. И аз цял ден сама се търкалям на леглото и като ми го няма мъжлето ми е много самотно Cry. Искам да идва юни та да си се прибере при мен.

Рали и другите мамчета дето ви предстоят ходене по сватби и кръщенета, не ви завиждам, милички. Като се гледам аз на какъв хал съм и на какво приличам хич не ми е до светски изяви Laughing.
Добре, че имам няколко дрешки дето ми стават... Ама права е Пепинка, какво пък, няма по-женствено нещо от бременна жена. Макар, че аз точно сега хич не се чувствам красива Mr. Green.

Таничка, благодаря за вица, много е готин  hahaha! Разбирам те за дрешките, но сигурна съм, че ще си намериш нещо сладурско и ще бъдеш много сладка кръсница!

Гушкам ви всички и се радвам, че сме заедно и се подкрепяме!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 577
  • Sofia
  • Мнения: 21
До ЛЛЛ : Айдин , благодаря за подробната информация. Наистина е полезна и ще се опитам и с второто дете да кърмя поне 1 година. Осъзнала съм колко е важно и колко много ми е помогнало, а и това си оказва влияние в израстването на здрави деца. Дъщеря ми за 16 години е пила може би 2 или 3 пъти антибиотик. Много голели благодарности на вас за търпението и усърдието, което полагате. Огромно благодаря и продължавам да ви следя.
Тери зарадва ме, че всичко е ок за сега, знам че си умно момиче и ще си почиваш и ще слушаш докито. Имаш прекрасен мъж, който ти помага!!! В същото време като спомена, че ти е казал доки, че наближава някак си осъзнах, че ние наистина сме на крачка от финала. Ще успеем. Спокойствие и почивка.
Аз да си призная едва сега влизам, защото нали все още събота и неделя съм на курс и нямам никакво време, а чета за изпита.
Лека нощ с по-малко ставания ви пожелавам. Една успешна следваща седмица и до утре.

# 578
  • Мнения: 0
Тери, много се успокоих и аз с теб. Сега си почивай миличка и се наслаждавай на всеки миг. Не остана много до  финала Hug fingerscrossed

# 579
  • Мнения: 8
Момичета незнам да съм спокойна или да се притеснявам, но госпожицата в корема ми не се е спряла от 7 часа сутринта.  ooooh! Вече взех да си мисля, че нещо не е наред...до сега такова нещо не ми се е случвало. Дано всичко да е наред, че чак в четвъртък сме на преглед.  Praynig
Тери, много се радвам за теб.  Hug
МПеева, благодаря за отговора.  Hug
Лека нощ на всички.  Hug

# 580
  • Мнения: 15 120
Добро утро!
Тери, почивай си! Важното е, че за сега всичко е наред. Дано така остане и си родиш юли месец.
tany4ka_gk, идеята за цветовете ми допада Simple Smile
Момичетата със светските събития Simple Smile Вие сте прекрасни. За дрехите не го мислете, ще намерите най-доброто и ще блестите, защото носите живота в себе си!
Хубав ден от мен!

# 581
  • Мнения: 99
Добро утро! Аз пак се събудих към 6ч. Така поне мога да видя половинката на спокойствие и да пия кафе докато си говорим. Иначе дребосъчка ни обсебва - особено "тати" и аз не мога да получа достъп до него. Еййййй - какво е това - много силна връзка имат. Малко съм в размисъл като дойде и втората девойка как ще си го делят.  newsm53
Тери - браво за новините smile3521. Силно се надявам да си останеш само с миналите притеснения и всичко да протече перфектно и бебчо да се роди когато трябва.
Мама Рая - може ли да споделиш с какво се храниш - този хемоглобин за бременна е супер smile3503
Аз сега ви оставям - след малко отивам на лекар, че се изтормозих от кашляне тази вечер. А и дребосъчка ще трябва да я види педиатър.

# 582
  • Варна
  • Мнения: 709
Норе, ще ти споделя моя кърмачески опит. Първото ми детенце имаше колики по книга. 20-30 дни, които го хващаха след 6 - 7 вечерта до вечерното кърмене и лягане. С него не съм се ограничавала изобщо. Само спрях да пия кафе /пиех без кофеин, но го спрях изобщо/. Второто ми детенце имаше рефлукс, макар и не страшен, но плачкаше повече. Стараех се да огранича прясното мляко, макар да го обичам. Давах и хомеопатия за колики и в крайна сметка до към 3 месец вече нямахме никакви проблеми. Само дето се гушкахме нон-стоп до 9 месец. Друго не съм ограничавала, но децата ми бяха спокойни. Има бебета, които са много по-нервни.
Бях ги забравила тези неща, сега се замислих, че отново ни чака безкрайно гушкане.
Тери, ще си полежиш сега до края. Не случайно ни дават болнични 45 дни преди раждането. Просто вече не трябва да бягаме за никъде.

# 583
  • Сливен
  • Мнения: 2 786
Тери,  и аз се радвям, че си добре и че доки те е успокоил  Hug Някоя мама беше писала, че се събужда от болки - е, да се запиша втора в този списък, ръце, крака, кръст, дори и корем ме боляха снощи, всяко обръщане е болка и събуждане.....Май в последните си постове само се оплаквам, но това ми е много странно, когато бях бременна с Алекс нямах такива неразположения, а сега не знам дали остана местенце по тялото ми, където не ме е боляло  Grinning. Таткото ме праща на болницата днес, ама се чудя какво да кажа на лекарката  - "болят ме ръцете и краката", тя какво ще ми каже - "ами, нормално е"  newsm78, май ще си търпя  Sad
Пожелавам на всички една слънчева, усмихната и прекрасна седмица  Hug

# 584
  • Мнения: 236
Здравейте!Добре, че времето се оправя, че вече започнах тотално да изкукуригвам в къщи. Дори скапаното пране не съхнеше...
Буболинка
, това за момичешката любов към таткото ми е тоооолкова познато. Аз разбрах както е такава безгранична любов, откакто забременях. И мен ме включиха в групата на обожаваните още от първия ден на бременността, Яна все едно ме "помириса", позна детето преди теста за бременност. Wink И от тогава и аз съм човек, и мен ме обичат наравно с тати.  Heart Eyes
Тери, да се пазиш много и да полежаваш. Още малко остана, стискай краката!
Ние вчера водихме дечко на куклен театър, много приятно беше. А и успях да поизчистя и даже да завъртя 2 перални. Днес продължавам маратона с прането, че то време не остана за бебето. Следобед съм планирала излизане, дано някой дъжд не ме изненада.
Хубав ден, да се пазите повечко и да сте заредени с хубави емоции.

Общи условия

Активация на акаунт