LA REDOUTE.FR - 216

  • 64 994
  • 724
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 16
момчета на едната поръчка ми пише      Arrivé dans votre point de livraison le 14/06/2012.
а на другата  Cvetelina MIHAILOVA, cet espace vous permet

de suivre vos remboursements.
Besoin d'aide ?
Guide suivi de commande Voici le récapitulatif des articles que vous nous avez retournés et des remboursements
effectués pour chacun d’entre eux.
 моля някой да помогне и какво се прави в такива ситуации............

Благодаря,поне една от вас можеше да напише "виж на първа страница", но дори и там пише нещо различно от това..................приятни покупки.......................

# 646
  • Мнения: 47
 Twisted Evil така бях "наточила" картата,но ..... smile3512 нищо не пущат хората

# 647
  • Мнения: 847
Извинявайте, тези, които поръчаха каната със 7те филтъра,бихте ли дали референтния номер,че без да искам я изтрих  Embarassed

# 648
  • София
  • Мнения: 643
Извинявайте, тези, които поръчаха каната със 7те филтъра,бихте ли дали референтния номер,че без да искам я изтрих  Embarassed
Carafe filtrante Marella rose + ...
BRITA
Ref :7090110

# 649
  • Стара Загора
  • Мнения: 757
Carafe filtrante Marella rose + ...
 BRITA
 Ref :7090110

# 650
  • Мнения: 320
Поръчах преди обяд каната Брита и вече е на 4та стъпка и с втори ред и с колисимо  Shocked Много са бързи  Peace
Иначе една поръчка от сряда още няма втори ред, само е на 4та стъпка..  Peace

# 651
# 652
  • София
  • Мнения: 480
Картата ми изтича утре, но не ми дава да поръчам, въпреки че картата си е активна и има пари. Пише плащането отказано. Докато взема новата пластика, нищо няма да остане в кошницата  Cry

# 653
  • Мнения: 5 612
на каква цена я бяха пуснали Бритата 7 филтъра?

# 654
  • Варна
  • Мнения: 18 163
Картата ми изтича утре, но не ми дава да поръчам, въпреки че картата си е активна и има пари. Пише плащането отказано. Докато взема новата пластика, нищо няма да остане в кошницата  Cry

С ПП пробва ли?

# 655
# 656
  • Мнения: 176
на 12 евра   Simple Smileно мисля , че бяха класик филтрите , на 13 евра има тази + 2 но Maxtra
пп  - а може пък и с Maxtra   да е била тази от 12 Е със 7-те филтъра , че сега видях мн подобен модел който е с тях 

Последна редакция: пт, 29 юни 2012, 14:14 от mila_x

# 657
  • София
  • Мнения: 2 925
Ще оспамя, но може някой да не чете темата за размяна , а да ми свърши работа тук Blush Hug
Търся от белите кърпи които ползвахме за да хване кодче. Моля ако някой има излишни да драсне едно ЛС  Hug

# 658
  • Мнения: 320
Ето каната с 7 филтъра --->
Carafe filtrante Marella rose + ...
BRITA
Ref :7090110

# 659
  • Русе
  • Мнения: 114
на 12 евра   Simple Smileно мисля , че бяха класик филтрите , на 13 евра има тази + 2 но Maxtra
пп  - а може пък и с Maxtra   да е била тази от 12 Е със 7-те филтъра , че сега видях мн подобен модел който е с тях 


Не би трябвало да са класик филтрите, защото този тип са с Макстра.Дори и само заради филтрите си струва да се поръча.Жалко ,че не ги хванах!
http://www.brita.net/bg/jugs.html?&L=38

Общи условия

Активация на акаунт