Бургаски майчета - 10 тема

  • 57 332
  • 744
  •   1
Отговори
# 705
  • Бургас
  • Мнения: 166
Момичета, последните постове звучат абсурдно. Една приятелка на незнам си кой май беше казала... Не защитавам никоя болница, но в Девата щом влезеш за нормално раждане, дори да се наложи секцио, то не се заплаща. Пише си го в сайта и многократно е коментирано тук. Даже от персонала обясниха, че са го направили с цел да се избегнат именно подобно изпълнения - влизаш за нормално, а те нарочно ти взимат пари за секцио.
За кръвта също не мога да се съглася. Даже напротив - преди години, когато се наложи кръвопреливане на мой близък, който лежеше в Окръжна болница Бургас, поискаха кръв от роднините. И понеже се налагаше доста кръвопреливане, накрая ни пратиха да я купуваме от някакви роми, които стояха пред болницата точно за това.
Не защитавам едната или другата болница, но малко се получи като на женския пазар.  Peace

# 706
  • където мечтите се сбъдват
  • Мнения: 790
Много слухове,много нещо и повечето неверни...  Laughing

# 707
  • Мнения: 0
Здравейте, момичета!
Споделям ви информация за новата болница "Черноморска" от facebook- а на Камелия Маринова - акушерка, която води училището за бременни в болницата

УЧИЛИЩЕ ЗА БЪДЕЩИ РОДИТЕЛИ В НОВАТА БОЛНИЦА В МЕДЕН РУДНИК "ЧЕРНОМОРСКА"
четвъртък в 10:00 в(ъв) МБАЛ "ЧЕРНОМОРСКА" в к-с М.Рудник
СЛЕД ЛЕКЦИЯТА ЩЕ ИМАТЕ ВЪЗМОЖНОСТ ДА ПОСЕТИТЕ РОДИЛНО ОТДЕЛЕНИЕ
Който се интересува може да посети болницата. Аз все още съм в очакване на голямото събитие след като подминах датата на термина (26,08) и вече наистина нямам търпение  Embarassed

# 708
  • Бургас
  • Мнения: 166
Мами, аз заминавам утре за София за Фетална морфология и няма да успея да посетя лекцията и да видя болницата, нека някоя от вас, която ще присъства да даде информация тук във форума.
Мерси предварително за което  Hug

# 709
  • Бургас
  • Мнения: 152
tanichka_bs изпреварила си ме с поста Wink

# 710
  • Бургас
  • Мнения: 30
Мами, аз заминавам утре за София за Фетална морфология и няма да успея да посетя лекцията и да видя болницата, нека някоя от вас, която ще присъства да даде информация тук във форума.
Мерси предварително за което  Hug

Мамче Simple Smile къде ще правиш морфологията Simple Smile

# 711
  • Мнения: 1 111
Да се похваля - на 24.08 в 4.45 изплака дъщеря ми Джулия,2.800,49см.
Родих много бързо,вече се чувствам чудесно и се гледаме с малката мишка.

# 712
  • Мнения: 3
Да ви е жива и здрава малката Джулия, много, много да ви радва! На теб желая бързо възстановяване и много приятни емоции с бебка. Къде ражда?

# 713
  • Мнения: 38
 калисто Честита ви кукла!Да ви е жива и здрава и много да ви радва!А на малката принцеса желая едно красиво и безгрижно детство!Радвам се да теб че си добре!  Hug   bouquet   newsm07

# 714
  • Мнения: 62
Добре заварили момичета  Hug

Честита бебка Калисто, да бъде здрава и умерено послушна   bouquet

# 715
  • в кукувиче гнездо
  • Мнения: 3 187
Относно болницата в МР да ви дам малко инфо от първа ръка. Говорих по работа с Пенков, който никак, ама никак не ми хареса, та още в началото на август той ми каза, че в началото на септември болницата ще отвори. Тогава все още нямаше разрешително за работа, чакаше го. Сега май го е взел. Но погледнете реално на нещата - за една новооткриваща се болница няма никъде никаква реклама. Напишете нещо в гугъл и ще видите, че нищо не пише за тази болница. Да не говорим за вестници, радиа, тв, сайтове.... Това означава едно - болницата няма да заработи скоро. За старт на подобен проект се шуми мнооооооооооого, а в случая се мълчи много. Ако има откриване доста ще се постараят да се разбере от повече хора. А тук нещо понамирисва. Не знам дали помните рекламната кампания на ДМ каква беше в началото. Навсякъде имаше огромни плакати, течаха реклами.... Знаеше се, очакваше се. А сега - нищо. Така че, чакайте да я отворят, след като чуете за нея от някоя медия.

# 716
  • Мнения: 60
Относно болницата в МР да ви дам малко инфо от първа ръка. Говорих по работа с Пенков, който никак, ама никак не ми хареса, та още в началото на август той ми каза, че в началото на септември болницата ще отвори. Тогава все още нямаше разрешително за работа, чакаше го. Сега май го е взел. Но погледнете реално на нещата - за една новооткриваща се болница няма никъде никаква реклама. Напишете нещо в гугъл и ще видите, че нищо не пише за тази болница. Да не говорим за вестници, радиа, тв, сайтове.... Това означава едно - болницата няма да заработи скоро. За старт на подобен проект се шуми мнооооооооооого, а в случая се мълчи много. Ако има откриване доста ще се постараят да се разбере от повече хора. А тук нещо понамирисва. Не знам дали помните рекламната кампания на ДМ каква беше в началото. Навсякъде имаше огромни плакати, течаха реклами.... Знаеше се, очакваше се. А сега - нищо. Така че, чакайте да я отворят, след като чуете за нея от някоя медия.
..и аз имам подобно инфо още от началото на месеца, а и напълно подкрепям това мнение.
Днес бях на тонове при д-р Ризова. Според нея, болницата има разрешително, което днес следобяд трябва да е в Бургас. Имаме уговорка да се чуем по-късно днес, за да ми каже там ли ще ме оперира или да си ходя по живо по здраво в Дева Мария, защото термина ми е 31.08. и няма за къде да стискам краката Simple Smile
Ако съм в Девата, д-р Гамишев е моя човек - надявам се всичко да мине ОК, където и да съм.
Стискайте палци Бебка да не реши да излиза по-рано, че е 3,700 по данни от видеозона днес! Simple Smile

# 717
  • Мнения: 25
Да се похваля - на 24.08 в 4.45 изплака дъщеря ми Джулия,2.800,49см.
Родих много бързо,вече се чувствам чудесно и се гледаме с малката мишка.


Честита рожбичка, Калисто  Hug Да ви е жива и здрава и много да ви радва, а на теб- бързо възстановяване  Hug
Ако намериш време- разкажи подробности, къде, при кой лекар, нормално раждане ли беше и т.н. Но и да не намериш време- простено ти е  Hug Имаш си по-приятни грижи  Peace
Поздрави!

# 718
  • в кукувиче гнездо
  • Мнения: 3 187
Според мен най-малко чесец там няма да има никква дейност. Те дори още не са купили бебешките дрешки... Момичета, не се заблуждавайте, че скоро ще се ражда там. 

# 719
  • Мнения: 3
И аз мисля, че си права. Старта на една такава болница ,  не е от днес за утре и затова май трябва да се ориентираме другаде. Жалко, че няма да имаме удоволствието да ни изражда д-р Ризова. С тези промени, всичко се обърка. Тръгваш в началото на бременността си с идеята за даден лекар, 9 месеца се доверяваш на него и накрая си в 20-та глуха, защото някой не си е свършил работата. /визирам организацията по откриването на болницата/. И всичко пак за наша сметка, нерви, притеснения и т.н.

Общи условия

Активация на акаунт