Бъдеши майки от Стара загора.

  • 39 974
  • 740
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 93
Ами филми,ама бяха истина.Че то аз набързо го разказах,но ние докато разберем каква е работата се бяхме шашнали-качваме снимки на децата,говорим си лични неща абе ужас:)

# 676
  • Мнения: 14
Момичета ние вече сме си у дома  Grinning . Бебчо е много спокоен и веднага щом се наяде заспива - мисли за мама и тя да може да си почива  Wink Кърмя си го без проблем, което е голямо щастие за мен.
За групата във ФБ нямам нищо напротив, но ще трябва да ми кажете как става, че  почти не влизам там. На мамите, който им предстои да раждат скоро и мислят за АГ болницата - не е толкова лошо. С мен се държаха добре и винаги като питах нещо ми казваха. Не е пълен лукс, но за тези 3 дни беше добре  Simple Smile Единственото, което не ми хареса беше, че много претупаха изписването на бебето, понеже бяхме 4 жени, но това не ни попречи да си го направим както искаме навън  Laughing

# 677
  • Мнения: 25
Дилянка, браво на бебчо, нека да е все така послушен   bouquet . Аз искам да те попитам вярно ли е, че в родилно имат налични електрически помпи за кърма и можеш да ползваш, за да си помогнеш да ти тръгне кърмата?

# 678
  • Мнения: 93
Момичета На 27 юни в 14:45 се е родила малката принцеса Адриана на Krassyto_zg!!!.Да и е жива и здрава и много радост да им носи;)) КОга успя това момиче:)Хубавите неща бързо стават:) Ще я чакаме да разкаже повече:)За групата,мога и аз да я направя само кажете,мисля,че ще ни е и много по-лесно да общуваме.Аз отивам в Твърдица хем на гости,хем да гледаме ралито.Стискайте палци да не се налага да караме някой от състезателите да покаже уменията си в скоростно шофиране до Стара Загора  Joy Ползотворен ден ви пожелавам Hug

# 679
  • Мнения: 21
Ехаааа, честито на Краси, нека много, много я радва и слушка малкото слънчице   bouquet
Делянка, през цялото време ли бяха бебчетата при вас или ги носят само за кърмене, а смяна на памперси? Сега ще чакаме да започнат разходките и идваме да ви правим компания Heart Eyes За фейсбук и аз съм съгласна и без това си вися по цял ден там.
Момичета, вчера случайно попаднах на една тема в бг мамма- "смешно" ли е раждането- казвам ви посмях се от сърце, незнам как да ви дам линк, но в гугъл си излиза. Може и да не е толкова страшно  Praynig

# 680
  • Мнения: 24
Честито на Краси ,да им е живо ,здраво и мнооого кротичко бебчето   ylinfantПоне засега се оказва много послушно ,как кротичко си изчака да влезне зодия Рак и се появи навреме  Grinning .Роси сега май ние сме на ход вече Laughing ,аз искам да поизчака още една седмица ,че чакам гости в понеделник ,и като ги изпратя в четвъртък ,съм готова за събитието Laughing .А колкото до темата във Фейсбук ,прави я ,че виж как от бъдещи за нула време ставаме настоящи майки от СЗ. Laughing

# 681
  • Мнения: 14
Честито и на Красито, да и е жива и здрава малката, а на мама бързо възстановяване.
tigar4e  за такива помпи не съм чула, ама на  мен не ми се и наложи.  Те сестрите от детска стая ще ви кажат всичко и ще ви покажат как.
Бебчето си беше през цялото време при мен, а памперситте идваха да ги сменят сутрин и вечер, а през другото време ти си го оправяш ( ако се наложи)  Simple Smile

# 682
  • Мнения: 34
Честито на Делянка и Краси. Да са ви живи и здрави бебоците и много да ви радват.

Нашата кукла се роди на 09.06. и от тогава в къщи е някакъв хаос и затова не съм влизала да пиша. Simple Smile Разказа за раждането мисля да го оставя за ФБ групата, ако има такава и на мен ще ми е доста по спокойно и по приятно там да си пишем, а и по лесно ми се струва за организаране на срещи.

# 683
  • Мнения: 122
Честито на всички мамчета Simple Smile Да са ви живи и здрави бебоците, да са послушнички и само да ви радват Simple Smile
За ФБ група - наистина е по-удобно там Simple Smile

# 684
  • Мнения: 6
Здравейте ,момичета Simple Smile а някой дали е раждал скоро със секцио в АГ ? И при кой лекар ? Благодаря предварително за отговора   bouquet

# 685
  • Мнения: 93
Момичета предложете име за групата във ФБ и днес ще я направя.Да решим как да се казва?

# 686
  • Мнения: 122
Между другото има две групи за Старозагорски мами. Та ако искате групата да е с някакво друго име. Wink И как мислите да е групата? Отворена, затворена, тайна?

# 687
  • Мнения: 93
Според мен най-добре да е тайна:)Както кажете Simple Smile

# 688
  • Мнения: 122
Според мен най-добре да е тайна:)Както кажете Simple Smile

Нека и останалите кажат. За мен е ок всеки вариант. Така или иначе в квартала нямам много, много с кой да излизам (в Железник съм), към центъра не слизам много често, но пък ако се заформим групичка и си организираме срещи защо не Simple Smile Моето диване е на година и близо три месеца вече Simple Smile

# 689
  • Мнения: 73
Благодаря на всички!
Честито бебче на Мария! Да е живо и здраво!
Прибрахме се днес. Всичко е наред с изключение на това, че не иска да засуче. А аз имам кърма и сега ми е много трудно. Не знам какво да я правя, голям зор? Мисля, че зърната й идват големи, не знам и аз. Давайте съвети! Казаха ми да имам търпение. Ами добре, но като е гладна?

Общи условия

Активация на акаунт