Печати за нокти - 11

  • 68 000
  • 742
  •   1
Отговори
# 690
  • sofiq
  • Мнения: 1 582
С обикновенни лакове ли правите печатите или с по- специални . В нашия град за боички не са чували Simple Smile

аз ползвам и лакове и боички Peace


Кати - малката снежинка от кой шаблон е?

# 691
  • Казанлък
  • Мнения: 589
Вивианнн, на повечето въпроси, които задаваш, отговорите ще намериш на първа страница.  Peace и  с този е така.
Тед, ползвах само BM 323, но печатах снежинките по отделно, т.е. всяка снежинка самостоятелно, понеже на този шаблон са по-нагъсто и скриват лака. Аз исках за се вижда добре лакът и да са ми по-нарядко и затова така ги направих, иначе всички снежинки са от този шаблон.

# 692
  • sofiq
  • Мнения: 1 582
благодаря за отговора  Hug,за съжаление няма от къде да си набавя този шаблон Confused

# 693
# 694
# 695
  • Мнения: 0
Snake , благодаря Simple Smile

Ами , ако равите поръчки от някой чужд сайт и може да поръчам заедно с някоя от вас ще се радвам , че не мога да се оправя с ези сайтове Simple Smile

И аз много бих искала да поръчам, чрез някоя от вас, защото не съм регистрирана в пей-пал, и хич не ги чаткам работите  Blush

zdraveite i az nemoga da se opravq s onlain pazaruvaneto ot 4ujdi saitove a mnogo mi se iska tozi set  http://www.bundlemonster.com/beauty-accessories/nail-art-stampin … tes-set-25pc.html, ako nqkoi pazaruva ot tan da se kombinirame

# 696
  • Мнения: 303
Весела Коледа! Бъдете живи, здрави и щастливи!

# 697
  • Мнения: 3
Здравейте,закупих си няколко от боичките на Конад пробвах с няколко топ лака,но какъвто и да ползвам те направо се размиват. cry Бихте ли ми препоръчали някакъв по-евтин топ лак   bouquet

# 698
  • Варна
  • Мнения: 3
Бихте ли ми препоръчали някакъв по-евтин топ лак   bouquet

аз ползвам безцветния лак от тази серия на ГР:

http://www.ivis.bg/products_images/20120116104833rem.jpg

# 699
  • cloud number 9
  • Мнения: 92
от днес съм така

# 700
  • Пловдив
  • Мнения: 1 237
Много нежни рози, браво!

# 701
  • Мнения: 60
Ето така ще посрещна Нова година Simple Smile

# 702
  • София...........
  • Мнения: 959
kuki_kuki, Разкошно е!  bouquet

# 703
  • Мнения: 60
divna_ благодаря  Hug

# 704
  • Мнения: 1 131
А ето и новогодишния ми маникюр  Mr. Green







Общи условия

Активация на акаунт