Днес оценките видяхме, много скоро ще извикаме УСПЯХМЕ!!! СЕДМОКЛАСНИЦИ, напред!

  • 52 471
  • 812
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 120
Май наистина ще е трудно да се прецени каквото и да било без статистика. А и другата информация изглежда оскъдна - ето за размисъл: копирам от страницата във Фейсбук на наръчника на Ню Импрес:

"Средният успех на кандидат-гимназистите в област Варна по БЕЛ е 4.127, а по математика – 3.846, по информация на информационния сайт moreto.net, който цитира началника на РИО Варна Йорданка Атанасова"

"Средният успех на седмокласниците в област Пловдив на изпита по БЕЛ е 3.49, а по математика - 3.68 по данни на РИО Пловдив"

"124 ученици от Силистренска област са получили двойки и на двата изпита за външно оценяване след 7-и клас, средният успех по БЕЛ е по-висок отколкото по математика и е 3.60"

# 481
  • София
  • Мнения: 5 158
Аз съм за, дори и да не знам, къде е ул."Верла" Simple Smile)) Само кажете от колко? Ще се съобразя с мнозинството...

# 482
  • Мнения: 831
И така гласувайте: Авалон или Мр Пица?

Супер си! Аз мисля да дойда независимо къде ще е. Не пуша, така,че ми е все едно, само ще следя за час и място!
Нали може да взема още 1-2 мами, ако се навият с мен на срещата, нищо, че не са във форума?

# 483
  • София
  • Мнения: 1 266
Улицата е ВеРила  hahaha, номер 3. Това е бившата Магура или около нея  Laughing, баш до НДК
Всички са добре дошли. Колкото повече - толкова повече  Hug
Ако някой има предложение за друго място - давайте!

# 484
  • София
  • Мнения: 5 158
Само кажете в колко:) Яко, тъкмо днес си  купих две нови блузи  Embarassed Laughing Heart Eyes
Ще ми е много приятно, да се запознаем и побъбрим:)

# 485
  • София
  • Мнения: 1 266
За мамите с бебоци, след 13 ч. Нали такава беше уговорката? Да кажем 13 часа, пък който когато дойде

# 486
  • София по рождение
  • Мнения: 1 240
Сега по БНТ ще говорят за резултатите от НВО на седмокласниците. Мисля да го гледам.
Детето вече е в НПМГ. Успех на всички дечица, които днес са отново на изпит!
Аз съм на тръни заради годишните оценки по БЕЛ и Мат. И по двата предмета е между 5 и 6 и са му казали, че ще го изпитват до края Sad.
ох, и аз такал още несе знае Praynig

# 487
  • Мнения: 831
И аз много искам да се срещнем и да обсъдим, защото много неща не са ми ясни. Отдавна не съм се срещала с мацки от форума, последно беше преди почти 5 години покрай една диета и тогава ми предложиха работа Wink на срещата де, случайно....сега най-вече се надявам да се ориентрам как да подредя желанията с тоя заветен бал...

# 488
  • София
  • Мнения: 1 654
Аз съм за, дори и да не знам, къде е ул."Верла" Simple Smile)) Само кажете от колко? Ще се съобразя с мнозинството...
+1 Hug  13.30-14 добре ли е?

# 489
  • София
  • Мнения: 5 158
Значи, условието на задачата: "Верила; НДК, 13ч."
Заключението "Да си прекараме гот:)
Доказателство: " Като се срещнем, ще изпълним заключението на задачата:)"

# 490
  • София
  • Мнения: 1 654
ОК, 13 часа  Peace

# 491
  • Мнения: 2 176
Ами мен лично ме интересува 9 ФЕГ ... Та според това на 2-ро класиране миналата година мин. бал е бил 32,750 ... А моята щерка е с - 32,822 и то по сегашната формула - по миналогодишната би била с 33,106 ... Та мааааалко се успокоявам, че ще ни се случи така мечтаната гимназия Simple Smile
Зависи в кои интервали са оценки по БЕЛ и МАТ. Грубо, според варненската статистика, по БЕЛ има спад (в интервала м/у 5.00 и 5.50 -  от 581 до  258), по МАТ за същия интервал има завишение, но е по-малко ( 328  / 440 за тази година). Може би ще има лееееко покачване на баловете в този интервал, но за порядъка.. не се наемам да прогнозирам. Simple Smile Шансовете изглеждат добри.  Hug

# 492
  • Мнения: 113
ganis, може ли да ви питам в кои класове преподавате? Една приятелка ви е харесала и понеже ще ходи в 73, се надява да попадне на вас. Simple Smile

# 493
  • Мнения: 243
Хе-хе-хе ... и аз съм била само веднъж на форумска среща, покрай Дюкан.
Ще се радвам да успея - значи среща в неделя след 13ч. , ул.Верила до НДК така ли?

# 494
  • София
  • Мнения: 5 158
ganis, може ли да ви питам в кои класове преподавате? Една приятелка ви е харесала и понеже ще ходи в 73, се надява да попадне на вас. Simple Smile
БляяяяК:))) на целия випуск 9 класове ( 5 паралелки) и две паралелки от 10 клас. Че, как ме е харесала, ако не ме познава:)))

Общи условия

Активация на акаунт