АВГУСТ месец с Минка под ръка (между крака), ще ида аз бебето да си родя

  • 29 000
  • 747
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 29
Супер е темата    bouquet  Hug
Би-би, не се притеснявай Hug
Диди24, не се ядосвай на лекарката, важното е че малката и ти сте добре Hug
Софи, супер ти е хемоглобина, браво за резултатите Hug

# 16
  • София
  • Мнения: 39
Миши, извинявай за тъпия въпрос, ама това в магазините за платове ли се продава  Embarassed и какво да търся тензух ли?
Мисля да взема да питам мама дали не пази моите пелени  Mr. Green

Би би аз се загледах в точно такъв комплект в Джъмбо и нещо не ми вдъхнаха доверие, макар че на мен целия магазин ми е един такъв боклучарски  Rolling Eyes

За праха за пране аз ще изчакам Диони да каже перат ли сапунените ядки.

Да си призная очаквах някоя Минка да е изтипосана отпред  hahaha

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 465
Супер темичка   bouquet за блонди

# 18
  • Мнения: 24
айде запис и от мен браво на авторките Simple Smile
белверде няма да плащам за екип направо там и който е на смяна

# 19
  • Мнения: 0
БРАВО  БЛОНДИ -  НЯМА ПО- ОРИГИНАЛНА ТЕМА    newsm10 newsm10 newsm10
ДРУГИТЕ  МОГАТ САМО ДА ЗАВИЖДАТ  smile3534  
Много ми е тъпо ,че не мога да се включвам по-често ......но едвам намирам временце да ви изчета.

# 20
  • Мнения: 140
Запис, страхотно заглавие  Hug
За праха - аз ползвам персил сензитив и изпира добре, макар да зависи от партидите - най-трудно се перат наакани неща след пюре Sick
А иначе тензух продават по магазините за платове, но трябва да се мине на оверлог или на машина, аз ги ползвах върху кърпата за по-добро подсушаване Peace

# 21
  • Мнения: 41
Много провокативна тема  hahaha

за пелените беше попитало едно момиче в предната тема, и аз чакам първо дете, но доколкото разбрах от приятелките ми, които вече имат деца това са изключително полезни парчета плат от тензух и бархет, които се използват буквално за всичко - да си ги сложиш върху дрехата докато кърмиш, за да не се намацаш с мляко, да избършеш дупето на бебето след като си го измила, да го избършеш след баня, да го завиеш вместо с одеало в много горещ ден. да го почистиш от храна и т.н. - тоест за каквото се сетиш за това можеш да го ползваш Simple Smile Та техния съвет беше да си взема солидно количество от тях тъй като определено ще им намирам приложения Simple Smile

# 22
  • София
  • Мнения: 29
Да си призная очаквах някоя Минка да е изтипосана отпред  hahaha

Е няма начин - само остана и някой Минджана да изтропа Блонди на първа страница и сигурно ще ни свалят  hahaha Ужас  Joy

Леле Кипа - наакани неща от пюре, не съм виждала, но само си ги представям hahaha

Принцеске, къде се губиш - само ни прочети и веднага ще ти мине кофти настроението  Hug
Ивка777 пак се губи. Дано всичко е наред  Praynig

# 23
  • Мнения: X
оф, сложна работа, толкова имам да чета, ама и вас не ви пропускам  Mr. Green Белверде, нищо не научих  hahaha те са толкова много автори, че вече минката ме пари  Mr. Green ще чета още малко днес и утре ако не спя в автобуса и това е - на война като на война, да се надявам, че няма да ме скъсат бременна  Mr. Green иначе и аз нямам търпение за срещата утре, ще е много яко  Crazy Блонди, мислено си с нас  Hug
Супер ни е новата темичка  Hug Hug Hug

# 24
# 25
  • Мнения: 98
Привет момичета Hug,да се запиша и аз в новата тема!
Белверде,тук съм,мила Hug,чета ви всеки ден,ама нещо ме домързява напоследък.
Блонди,  bouquetзаглавието е уникално!Честити покупки,бебефона е много хубав!
Val_sm,бързо възстановяване!
Хрис,много симпатични са нощничките,смятам и аз да си поръчам от там,че хич не ми се излиза в тая жега.За размерите на бебето-хич не се тревожи,най-важното е,че е здравичко.
Хриси Радославова,добре дошла,лека и безпроблемна бременност до август!
Диди24,добре,че ходим на частно,с тия претупвания по ЗК е много неприятно.А за пола-дано няма изненади Laughing,че и аз колкото розови дрешки съм накупила,ако е момче,не знам какво ще ги правя.
За праха-аз отдавна пера само с Персил сензитив,ама ми го носят от Турция и определено има разлика-и в цената,и в качеството.
Моят корем от два дни се е смъкнал надолу,не знам дали не е рано още newsm78.А снощи,и аз като много от вас,имах кошмарна нощ-цяла вечер с твърд корем,с контракции,които на моменти бяха и болезнени SickНаправо към 3 часа станах и се изкъпах,хвана ме шубето и бях готова да хуквам към болницата.След час-два и един гинипрал се поразминаха нещата,ама и днес не ми е много добре,пак ми се втвърдява корема,ама поне не ме боли.Пък и като прочетох тук колко от вас са с подобни неразположения,все се надявам да са нормални тия контракции,дано да затихнат.Днес,след тия контракции,се замислих,че няма майтап вече-времето си наближава,неразположенията зачестяват,аз в петък съм на ЖК и смятам вече да говоря с лекаря да се разберем за раждането и да си стегна багажа.
Приятна вечер ви желая Hug,без болежки и неразположения!

# 26
  • Мнения: 16
Заглавието е един път  smile3534.

Да, тензух има в магазините за платове, както и бархет. Много е удобен за след баня, попива страхотно, а бархетните пелени можеш да постилаш, преди да сложиш бебето някъде.

Прах и аз се чудя какъв да взема, ползвала съм и Сано и Тео бебе, мисля, че е важно на бебето да му понася.

# 27
  • До морето
  • Мнения: 7 163
Запис и от мене в Минкината тема  Joy

Блонди, и аз искам Минка на снимка  hahaha hahaha hahaha, Белверде, ти пък "минджана", някоя деликатна Минчица можеше да намерим, културно така  hahaha

Хрис, аз си купих Сано течен по препоръка от форума, ама още не съм го ползвала. Не знам дали ви казах, но етърва ми ми даде някои дрешки от племенниците и аз веднага се снабдих с прах, готова да пера, обаче мъж ми не ми дава Laughing Много го е страх милия, да не сме предизвиквали съдбата  Rolling Eyes Свекърва ми и тя така казва "Ти влез да раждаш, пък аз ще ти оближа къщата и всичко ще изпера и изгладя, ти не се напрягай!" И аз сега не знам да се противя ли, да се радвам ли  hahaha hahaha Между другото аз и омекотител взех, ама гледам преди няколко дни сте коментирали, че не било хубаво за бебета да се ползва омекотител и сега не знам  newsm78

Аз днес цял ден мързелувам, бях го предвидила за санитарен полуден  Laughing, че нали ни нямаше няколко дни и вкъщи е като след бомбардировка, ама много ми е топло, бееее  Laughing направо не се живее. И сега само като си помисля, че трябва да ставам да готвя нещо за вечеря и се изпотявам  Laughing, а пък климатика ту го включвам, ту го изключвам, че ме е страх да не изстина  Rolling Eyes

Ако някой има идея за бърза лятна манджа, дето няма нужда от много въртене около печката, да свирка  Whistling

# 28
  • София
  • Мнения: 979
 Hug
 Бюти утре ще ходиш ли и до Младост. Има някаква вероятност да не мога да дойда на рсещата и затова питам, а района на Младост ми е близко. Ако не успея, ще ти званна да се уточним. Извинявам се за спама. Mr. Green

Темата е супер, ама дано минките ни устискат до Август. Блонди   bouquet

# 29
  • Варна
  • Мнения: 25 345
Иве,
ако не ти е добре защо не се обадиш на док? Леле с тия смъкнати кореми ме замислихте, сега само ще проверявам моя. И дали ще забележа, ако се смъкне повече от сега?

Общи условия

Активация на акаунт