Звездни компромати-141

  • 53 996
  • 755
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 3 690
Големи позьори са Алисия и Михайлов! Фукльовци!

# 661
  • Мнения: 2 809
Да. От кръвчица на кръвчица и виж какво стана... Laughing

 Laughing - Много ме кефи сериала, но Анна Пакун едвам я изтрайвам, последния сезон ми остана да изгледам и не свикнах с нея  Rolling Eyes Добре,ч е не се е залюбила с Александър, нямаше да го преживея  Crossing Arms

Уинона ли беше тази, която я хващаха да краде из разни магазини - и я обявиха, че е клептоманка? Преди години имаше такова нещо мисля.

# 662
  • Мнения: 296
Олеле!
Ники Михайлов, пола ли е обул или аз недовиждам?  Shocked И панделки на кецките.  Joy



Изглежда ми да е с поличка над клинчето и кецки с розови лепенки/каишки  Laughing
Joy Joy

# 663
  • До морето
  • Мнения: 7 158
Големи позьори са Алисия и Михайлов! Фукльовци!


Мдаааа! Как ще сравниш позьорските снимки на Алисия и Михайлов с Небрежните, НЕобработени и НЕрежисирани "хавайски" снимки на НиЛоВаБо от Бора Бора. Тя Алисия и детето си затова е взела на почивка с нея - да позират, те родителите обикновено затова взимат децата си. А пък Николета понеже е естествена в пълната си незаинтересованост към дъщеря си, вече трети месец откак е родила обикаля света  Laughing

По темата за Джони Деп, не знам за Уинона, но аз имам спомени, че и Кейт Мос се разпадна след раздялата си с него. Мисля, че точно тогава й започнаха наркоманските изцепки на нея Naughty Той мисля, че я заряза точно заради Ванеса! Иначе, ако е вярно това, че дели всичко с жена си доброволно, шапка му свалям на Джонито!!!


Уинона ли беше тази, която я хващаха да краде из разни магазини - и я обявиха, че е клептоманка? Преди години имаше такова нещо мисля.

Да, клептоманските изпълнения бяха нейни

# 664
  • София
  • Мнения: 23 130
Уинона ли беше тази, която я хващаха да краде из разни магазини - и я обявиха, че е клептоманка? Преди години имаше такова нещо мисля.
Точно така.  Peace Тотално се орезили, май тогава и кариерата й тръгна надолу. Обаче не знам дали наистина е клептоманка или го е правела ей така, за тръпката. (Много хора крадат именно заради адреналина, а не от нямане на пари или заради клептоманство.)

# 665
  • в пералнята
  • Мнения: 1 047
Джонката, давайки тези пари на Ванеса, все едно ги дава на децата си. Хубаво е, че има мъже, които осъзнават този факт.

Като гледам типа жени на Джони, ред е на "любимката ми" Кийра Найтли.  Mr. Green

Не знам за Кийра, на мен по-подходящи ми идват или Зоуи Дешанел или Ема Стоун.

# 666
  • Мнения: 2 222
Ема Стоун е мега сладникава и въобще не ми пасва за Джони. Той винаги е харесвал по-нестандартни жени според мен, със съвсем друго излъчване. Ама вече може да си е сменил критериите.  Wink

# 667
  • До морето
  • Мнения: 7 158
Уинона ли беше тази, която я хващаха да краде из разни магазини - и я обявиха, че е клептоманка? Преди години имаше такова нещо мисля.
Точно така.  Peace Тотално се орезили, май тогава и кариерата й тръгна надолу. Обаче не знам дали наистина е клептоманка или го е правела ей така, за тръпката. (Много хора крадат именно заради адреналина, а не от нямане на пари или заради клептоманство.)

А, това тогава инцидентно ли се оказа или после имаше и други такива случаи?

# 668
  • Мнения: 1 310
Но пък коефициентът на интелигентност на Уинона беше супер висок. Само дето не помня с кого се съревновава... newsm78

# 669
  • Мнения: 3 690
идеално лоша, не приемай толкова нещата на вътре, де!  Wink

# 670
  • Мнения: 24
Уинона последно я видях в Black Swan, имаше малка роля. В момента изглежда в пъти по-добре от Ванеса нищо, че е с 2-3 години по-голяма от нея.
Джонито може да е куку, но поне е ларж, браво  Grinning

http://movies.about.com/od/blackswan/ig/Black-Swan-Photos/Winona-Ryder-Photo.htm

Като говорим за Кийра, се сещам, че и Натали Портман е същият типаж, но тя никога не би се вързала на Джонито съвсем друг темперамент е - на добро и прилежно момиче модел.

# 671
  • софия
  • Мнения: 25 958
Преди много харесвах Уинона. Сега не знам. Малко ме праши - на всички по-скорошни снимки е с един такъв изцъклено-втренчен поглед, все едно има клечки на очите.

# 672
  • Мнения: 4 120
 Те след като наистина отдавна са разделени (Джони и Ванеса) може и да са били верни слуховете за другите две жени- сестра Олсън (не помня коя) и Ева Грийн. Ева Грийн му отива.

А Алисия и Ники, за да взимат хлапето с тях не трябва ли Валери да разреши да излиза зад граница? Значи не са чак в толкова лоши отношения...

Уинона я гледах в "Black swan", там сякаш играе себе си.

# 673
  • Мнения: 493
Тук пишат че от както са се преместили в ЛА не живеят заедно:
http://www.thehollywoodgossip.com/stars/johnny-depp.html

"Johnny Depp and Vanessa Paradis have effectively been living separate lives after moving to Los Angeles from France. They haven't appeared together in a year."


Не знам колко може да се вярва на сайта.

# 674
  • Мнения: 3 690
Всичките му гаджета на Джони са били момичета с кариера или личности, казано направо!
Смятам, че в скоро време ще я замени с новоизгряваща, млада звезда.  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт