Каква е вината на Фатмагюл? (Fatmagül'ün Suçu Ne ?) - Тема 135

  • 37 945
  • 719
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 3 272
Момичета, пиишеше ли накрая SON,че не видях. Да не да ни изненадат с още една серия?
НЕ не видях за мен има още от филма амаааа..............

# 451
  • Мнения: 30 820
Айде честито.Кое му беше изненадващото незнам ooooh! #CrazyНа мен самата серия не ми хареса само накрая Hug
Благодаря  за темите,репортажите,преводите,клипчетата,трейлъри–мрейлъри,чалъми,снимки.Благодаря за невероятното изживяване в темата.
 newsm20 newsm20 newsm20   newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

# 452
  • Мнения: 5
Това да не е първа част на финала!  Joy Joy Joy
Накрая не писаха SON, което означава ли че има още или аз не видях  newsm78

# 453
  • София
  • Мнения: 335
Уф, с риск да ме олеете с домати, много тъп финал. Краят на "Забраненият плот" макар и трагичен беше много по-завладяващ.
Финалът на ЗП наистина направи уникален сериала.
А само до преди два часа искахте захаросан щастлив финал...
Защото въпросът изобщо не е в щастлив или нещастен край,поне за мен! Hug

# 454
  • Мнения: 214
А следите от ухапване по ръката на Керим във втора серия да не си ги е татуирал самосиндикално? Не бързайте, нека излезе превода и тогава да се изказваме.

# 455
  • Мнения: 37
Къде ни е финала който ни обещаха? Белите птици хептен са се сбъркали нещо сигурно ги е напекло слънцето.
Очаквах с нетърпение раждането на Енисе и много други неща. Место да повторят целия първи епизод можеха определено да ни покажат много повече неща и истинския щастлив финал.

# 456
  • Мнения: 429
Е, добре де, поне си признайте, че ни изненадаха. Те нищо друго не са обещавали освен изненадващ дълъг и хубав финал. Да не забравяме, че финала почна преди две три серии. Просто това беше финалната точка.

Фентъзи, защо да си скубем косите. Да не е умрял някой и аз да не съм разбрала  newsm78


Хриси,аз нещо не разбирам.В какво се състои изненадата?

# 457
  • Мнения: 427
* Дъга, *¨*morski_briz*¨*, ...:::Кокетка:::..., 4ita, adelkata, aleaeli, alisiq25, ananova, anarus, anelia001, april07, asha, ata_56, atena67, babaitka, bebo_sn, blagoeva_sh, Bluebell O'Smallheaven, bluepearl, Boni7, borovinka123, Bqla breza, bubule4e, bzsa, Camile, cercinova, cheri, claire4e, clara, cveteto_123, cveti_dimitrova, cvety rapcheva, dai4e, daizy_g, daniela.qnkova, danitoo12, dani_kovacheva, deasita, debora R, deti_deti, didiasp, diksi72, Dilemi, dilqnkaannka, Dimony, dinachervenk, Diorella, djoleva, Dorotea Asenova, e;r.rs, elisa_11, elizaar, elpidiki, ema153, emi.v, Emiliika, evai96, evelin54, fantasya, feel_the_rush, Feichkata, fiore, franny, freespirit, freshhh, gabi_totevska, gakika, galandri, galka__, Galsity, geri iv, gery1981, haqsko, hipi1, hrissi_sz, ina67, Ira-ari, iren_alex, irkatabg, is this love, ivka k, Jasminne, jekova61, Jivka68, Josefina_L, juji_kiko, julkris, kami99, kanina1964, katia-74, katislava, kef4eto, KIKI 75, kindzadza, KLOTILD, koffe01, kolevajanka, Krisi 09, krisskka, KStew, kurkuma, lizincety, LuDmIl_75, madam23, magistra, malina_pm, Mama Kali13, mama mariana, mamaboba, mamanadvama2, mama_an_ji, mapua, maq.1964, maria_m, mariq_hm, Melinceto, meri09, Miglena Teofilova, mimoza1910, minashu, miranda34, miranda78, mireto, misis Neli, moni74, mp42, muci62, nadia 63, nadia69, nanim, nedlen, nelira4eva, nianta, nikol55, nitka, noella, nokon2, nonibomboni, noritka1, Nur6, nymeria, Paperino, par4olinka, pepina1965, perfectr, perlata_26, pilcho57, pola1961, poli68531, qamidala, reco_lili, redroze74, reni66, resi, rik1023, rossii_kh, rumina, sebilMM, serenata, silvia_ip, sisi567, skica, snbankova, sofia26, sofia_sbbg, Sofi_q, sollarism, SR2010, stelaki, steli-ssd, STIVAs, svetla bogeva, svetulka64, talis, tani4kabg, Tara41, tedi7504, telenovellas.news, titipetrowa, TONETO, topsi91, trivialpur, tudinka, tytti-frryti, valevita.bs, valkova*, vaniabratanova, vania_e, Veni_Koleva, Vese-lina, vesela Simple Smile, vesinka1, vess_vel, vichom, vkotakova, welf, zdragolova, zdravka69, zlatkaan, Аnista, баба Ана, Бела*, Божана Тодорова, готината баба, Даниела Попова, кали 08, лава, Л_Дани, Мария Петкова, Марта_49, мишленцето, Пеца, РАДОСТ НИКОЛОВА, ЙОРДАНКА ЙОВЧЕВА, Сенди, Сутрешен гъдел, Татянa СЗ, ^sugar^ (+ 49 Скрит/и) и 542 Гости преглежда(т) тази тема.

# 458
  • Мнения: 50
момичета преди време нямаше ли нещо писано за 28 юни, може другия четвъртък  да дадат пропуснатото

# 459
  • София
  • Мнения: 3 437
Хриси, Бебо, пак бяхте супер! wavey Май нямаме много думи, трябва да се освестим, за да проумеем какво точно се случи newsm78 newsm78 newsm78

# 460
  • Мнения: 0
Нали дадоха след 4 месеца фактически -финалът е 79 епизод ! Дадоха как се връщат от Ълдър пожара и тн....и Фатма разказва на Симнем фактически.

# 461
  • София
  • Мнения: 335

Много логичен и хубав завършек. Всички си получиха наказанието, Керим и Фатмагюл са щастливи и вървят с вдигнати глави, съдбата си е съдба - пак щяха да бъдат заедно по един или друг начин. Ясно и просто.
Peace Peace Peace
Точно това е и моето мнение.

# 462
  • Враца
  • Мнения: 6 676
Ами обещаната сцена от 78 еп???????????? Какво стана с нея?? newsm78 newsm78 Това май Бисена го беше казала, а тя май не лъжеше много  Laughing Laughing Laughing

# 463
  • Разград
  • Мнения: 8 243
* Дъга, *¨*morski_briz*¨*, ...:::Кокетка:::..., 4ita, adelkata, aleaeli, alisiq25, ananova, anarus, anelia001, april07, asha, ata_56, atena67, babaitka, bebo_sn, blagoeva_sh, Bluebell O'Smallheaven, bluepearl, Boni7, borovinka123, Bqla breza, bubule4e, bzsa, Camile, cercinova, cheri, claire4e, clara, cveteto_123, cveti_dimitrova, cvety rapcheva, dai4e, daizy_g, daniela.qnkova, danitoo12, dani_kovacheva, deasita, debora R, deti_deti, didiasp, diksi72, Dilemi, dilqnkaannka, Dimony, dinachervenk, Diorella, djoleva, Dorotea Asenova, e;r.rs, elisa_11, elizaar, elpidiki, ema153, emi.v, Emiliika, evai96, evelin54, fantasya, feel_the_rush, Feichkata, fiore, franny, freespirit, freshhh, gabi_totevska, gakika, galandri, galka__, Galsity, geri iv, gery1981, haqsko, hipi1, hrissi_sz, ina67, Ira-ari, iren_alex, irkatabg, is this love, ivka k, Jasminne, jekova61, Jivka68, Josefina_L, juji_kiko, julkris, kami99, kanina1964, katia-74, katislava, kef4eto, KIKI 75, kindzadza, KLOTILD, koffe01, kolevajanka, Krisi 09, krisskka, KStew, kurkuma, lizincety, LuDmIl_75, madam23, magistra, malina_pm, Mama Kali13, mama mariana, mamaboba, mamanadvama2, mama_an_ji, mapua, maq.1964, maria_m, mariq_hm, Melinceto, meri09, Miglena Teofilova, mimoza1910, minashu, miranda34, miranda78, mireto, misis Neli, missmarina, moni74, mp42, muci62, nadia 63, nadia69, nanim, nedlen, nelira4eva, nianta, nikol55, nitka, noella, nokon2, nonibomboni, noritka1, Nur6, nymeria, oposum, Paperino, par4olinka, pepina1965, perfectr, perlata_26, pilcho57, pola1961, poli68531, qamidala, reco_lili, redroze74, reni66, resi, rik1023, rossii_kh, rumina, sebilMM, serenata, silvia_ip, sisi567, skica, snbankova, sofia26, sofia_sbbg, Sofi_q, sollarism, SR2010, stelaki, steli-ssd, STIVAs, svetla bogeva, svetulka64, tani4kabg, Tara41, tedi7504, telenovellas.news, titipetrowa, TONETO, topsi91, trivialpur, tudinka, tytti-frryti, valevita.bs, valkova*, vaniabratanova, vania_e, Veni_Koleva, Vese-lina, vesela Simple Smile, vesinka1, vess_vel, vichom, vkotakova, welf, zdragolova, zdravka69, zlatkaan, Аnista, баба Ана, Бела*, Божана Тодорова, готината баба, Даниела Попова, кали 08, лава, Л_Дани, Мария Петкова, Марта_49, мишленцето, Пеца, РАДОСТ НИКОЛОВА, ЙОРДАНКА ЙОВЧЕВА, Сенди, Сутрешен гъдел, Татянa СЗ, ^sugar^ (+ 47 Скрит/и) и 542 Гости преглежда(т) тази тема.


Доста хора разочароани ще останат.

# 464
  • Мнения: 427
 Благодаря на момичетата за репортажа   bouquet
 От това което четох , не можах да гледам , си правя извода че Керим не е изнасилил Фатмагюл .
Интересно ми е какво ще каже сега / ако въобще прояви смелост / Дамон,
когато види че през целия сериал си говореше фантазии  Wink

Общи условия

Активация на акаунт