Картите на мадам Ленорман ( тема 11)

  • 34 329
  • 863
  •   1
Отговори
# 780
  • Мнения: 0
Аз пък не виждам въпросите/отговорите на Нарни и ми е интересно защо се получава това?!?!?!?

# 781
  • Мнения: 163
Въпросът беше за отношението на мъж с жена и какви ще са по нататък отношенията им.А това за тревогите на мъжа е вярно само,че не знам как ще се разрешат и то с новина от далеч но ще почакаме и ще видим.Благодаря все пак за отговорите.

# 782
  • Мнения: 0
Момичета, това е годишната ми подредба за 2013, която си направих в последния ден на декември 2012 г.  Ще ви бъда благодарна да ми отделите време за тълкуването и. Имам поглед, но определено искам да чуя и вашето мнение за месеците.

Но има един въпрос, който ме вълнува, и е свързан с работата - дали ще имам нова такава, смяна, предложения, оферти......., настоящата  нещо ме разочарова тотално. Благодаря предварително на всички, които ще се отзоват на моята молба.

Ето...

Януари                 23 5 22
Февруари             29 9 2
Март                     34 4 28
Април                  13 7 25
Май                      15 33 17
Юни                     6 26 1
Юли                     27 36 31
Август                  32 24 35
Септември          16 10 20
Октомври            19 3 12
Ноември              21 8 14
Декември             30 11 18

# 783
  • Мнения: 0
lusil_81, това 21 накрая не ми харесва, нещо в последния момент ще се отложи и провали или забави пракалено дълго.

Последна редакция: пт, 18 яну 2013, 20:21 от pollli

# 784
  • Мнения: 3 034

Но има един въпрос, който ме вълнува, и е свързан с работата - дали ще имам нова такава, смяна, предложения, оферти......., настоящата  нещо ме разочарова тотално. Благодаря предварително на всички, които ще се отзоват на моята молба.



Август и/или октомври, не знам как си четеш Лисицата и по кои значения си гледаш, затова два варианта.

# 785
  • Мнения: 0
Август и/или октомври, не знам как си четеш Лисицата и по кои значения си гледаш, затова два варианта.
[/quote]

Благодаря, simplyaven!
Аз пък се триумя между август, септември и октомври. Август го приемам като предложение, оферта и чакане. Септември - като неочаквана смяна, работа в друго направление, заради 10. Октовмри - също има вероятност, с оглед на 19 и 3. Незнам.....ще видим. Но определено запретвам ръкави и с поглед към нов хоризонт.

Хубаво би било да има още мнения. Благодаря!

Последна редакция: сб, 19 яну 2013, 15:28 от pollli

# 786
  • Мнения: 0
Момичета, това е подредбата на една дама, която се интересува какво и предстои относно работата и любовта. Ще Ви бъда много благодарна ако споделите мнение. Помагайте!!!!!!!!!!!!

Последна редакция: вт, 22 яну 2013, 18:02 от pollli

# 787
  • Мнения: 28
Поли набързо само от пръв поглед казвам, че съм изморена и не мога да я гледам задълбочено, а утре ще я доогледам ще има проблем с мъж заради друга жена, даже дали няма и да сложи край с него. Мисля, че е настроена към срещи и любовни преживявания, даже май ще има някакво обяснение, мисля, че и неочаквано предложение. Мисля, че иска някакво развитие, но нещата ще са в застой ще и се забавят нещата повече ще са на приятлска основа ще има хубав моменти, разговори, а може и предложение за пътуване или след някакъв разговор да преосмисли нещата и да поиска да има развитие малко ще хитрува, за да постигне нейното си. В работата тя с документи ли работи или ще ма някаква възможност за някаква работа с документи.

# 788
  • Мнения: 0
Багодаря ти, Жени! И аз виждам промени около работата, но да видим. Тези промени и излизат още от миналата година, а все не се случват така, че да я удоволетворяват.

Възможно ли е да виждам нова работа, а това  не се случва в месеца на подредбата, а просто да излиза огромното и желание да работи това, което иска. Питам се и се чудя защо не се случва. И ако бъркам - къде?

Иначе, за любовта при нея горе долу така стоят нещата

Хайде и други да се включат!!!!!!!!!!!!!

# 789
  • Мнения: 539
Здравейте момичета, имам въпрос ; защо не мога да копирам подредбата. натискам PrtSc, но не ми го копира?


# 790
  • Мнения: 28
Калина не знам какъв ти е комппютъра, но на моя например копирането става със синьото копче Fn  долу до контрола + Prt Sc пробвай така а и задължително в програмата Paint се пейства после Simple Smile А и ти Prt Sc с контрола трябва едновремеенно да го натиснеш иначе няма да се получи

# 791
  • Мнения: 539
Pollli, и на мен ми се вижда любовен триъгълник, който или е довел до раздяла или скоро ще има. Раздялата е окончателна и драстична. Жената има някакви любовни увлечения, но според мен или тя си служи с измама или тези увлечения за измамни, настроена е много флиртаджийски.
Относно работа -  за мен по-скоро картите показват желанието за нова работа, все това мисли.

# 792
  • Мнения: 539
-


Гледаме работа и любов. Помагайте:)

# 793
  • Мнения: 3 181
Момичета, това е годишната ми подредба за 2013, която си направих в последния ден на декември 2012 г.  Ще ви бъда благодарна да ми отделите време за тълкуването и. Имам поглед, но определено искам да чуя и вашето мнение за месеците.

Но има един въпрос, който ме вълнува, и е свързан с работата - дали ще имам нова такава, смяна, предложения, оферти......., настоящата  нещо ме разочарова тотално. Благодаря предварително на всички, които ще се отзоват на моята молба.

Ето...

Януари                 23 5 22
Февруари             29 9 2
Март                     34 4 28
Април                  13 7 25
Май                      15 33 17
Юни                     6 26 1
Юли                     27 36 31
Август                  32 24 35
Септември          16 10 20
Октомври            19 3 12
Ноември              21 8 14
Декември             30 11 18

Аз залагам на май.
 Дамата на Поли е голяма любовчийка.
kalinanb, любовно увлечение в работата, компенсация заради липсата на семейна стабилност.

# 794
  • Мнения: 3 034
Момичета, да дам обратна връзка: онази девойка, дето е влюбена в един мъж Лилии - пусках и голяма и малка подредба тук - нищо. Не само, че с него нищо, ами и с никой друг. Та, така, съвсем самичка си е, даже и по празниците сама била.

Общи условия

Активация на акаунт