Картите на мадам Ленорман ( тема 11)

  • 34 329
  • 863
  •   1
Отговори
# 795
  • Мнения: 0
Питам се, защо картите показват определено действие, а то не се случва???? И в случая с Калина стигам до извода, че явно картите проектират  мисловните нагласи на този, на който се гледа. Но границата е толкова тънка, че просто няма как да я разграничим.

Ани, колкото по-бързо, толкова по-добре за мен. Дай Боже да е май!

Калина - мъж и работа, натам вървят мислите ти.

А аз напоследък обмислям едно лично решение, все го обмислям и все не мога да тропна с ръка по масата и да го предприема. Как разчитате тези карти??

12 14 23 34 3   дръпнах и допълнителни

4 10 18 36 16

Усещането ми за неискреност не ме напуска и е по-добре да сложа край за мое добро. Така тълкувам картите.

А вие?

Последна редакция: пт, 25 яну 2013, 18:29 от pollli

# 796
  • Мнения: 539
Pollli, и аз си мисля, че картите ми показват какво ИСКАМ, а не какво ще стане.
Май е по- добре, когато друг ти хвърля и гледа, тогава няма това проектиране на желанията. Ако искаш мога да ти хвърля на теб, а ти на мен да видим какво ще стане

# 797
  • Мнения: 0
Няма проблем Калина да  си наредим една на друга и да ги качим във форума. Погледни ако може преди това горния пост, и дай мнение.

# 798
  • Мнения: 539
Според мен, има някакво раздвоение, като измама или интриги, свързани с др. човек. Мисля, че има 3 ти в тези отношения.  Струва ми се,че много скоро или се обмисля прекратяване или ще приключат завинаги, което е правилно и така трябва да стане. Мисля, обаче че другия човвек не е причина а той е следствие от много натрупани проблеми в отношенията.

Дай обратна връзка дали е така. newsm78

# 799
  • Мнения: 0
Аз усещам неискреността, това е факт. Третият човек явно е дошъл в последствие както казваш....Благодаря ти за бързата реакция.

# 800
  • Мнения: 539
Дано не съм права и нещата да са ок. Виж 3 човек не винаги означава изневяра, може да е някой който се меси в отношенията и прави интриги. На мен по-скоро ми изглежда като приятел/ка, с която се обсъждат тези отношения и от там има интриги

# 801
  • Мнения: 0
.

Последна редакция: сб, 26 яну 2013, 13:37 от pollli

# 802
  • Мнения: 0
Връзката не е за обсъждане с приятелка. Едва ли идва от там. По-скоро има намеса на такава на друго ниво. Така мисля, гадая. Но картите все пак внасят яснота, така че ще проследим и голямата подредба. Благодаря ти.

# 803
  • Мнения: 539
ок, тегля и за теб.

# 804
# 805
  • Мнения: 0
Мерсииииии Simple Smile Когато ти е удобно пусни мнение. Хубава вечер от мен, Калина!

# 806
  • Мнения: 539
Не знам защо ми излиза толкова дребна. Ще я погледна и ще пиша.
Мерси и на теб  bouquet

# 807
# 808
  • Мнения: 0

 от мен.

Последна редакция: сб, 26 яну 2013, 13:37 от pollli

# 809
  • Мнения: 539
polllli, а какво виждаш по мъжките и женските карти. В смисъл 28, 15... и при женските - аз коя съм, защото нещо много уплетено ми се струва.

Ще ти дам обратна връзка за написаното, а сега сядам да напиша по твоята

Общи условия

Активация на акаунт