Подсъзнанието може всичко! 51

  • 104 116
  • 745
  •   2
Отговори
# 525
  • Мнения: 48
Мили феи, днес в 21.25 нашето семейство се увеличи с още едно канарче! Малкия Адриан има перфектни данни 3700, 50 см. за една бъдеща звезда на Ботев! Да ние жив и здрав! В момента съм една щастлива леля на две слънца!

Да ви е живо и здраво бебчето и много да ви радва всички   newsm32


# 526
  • Мнения: 1
  Ееее, vanichka, честито, няма по-хубаво нещо от  newsm30 Жив и здрав да ви е, от Ботев та чак в Манчестър  Grinning
 Едно от нещата, с които още не мога да се справя- с постоянното чувство на изтощение и безсилие. И в новолунските желания съм писала и на ангелите се моля, ама нъц  Crossing Arms Чудя се защо е така...в края на краищата по-свободна едва ли ще ставам, още годините са ми малко, нямам мъж, деца, вместо да кипя от енергия, мисля само как да си легна и нищо да не правя... Май много ми се услади почивката....като бях забравила какво е сякаш беше по-добре    hahaha  Откакто се върнах не мога да вляза в ритъм; на работа ми подпалиха  д-то и се чуствам съвсем без сили, къщата съм я зарязала, за учене да не говорим, пък ей къде е поправителната сесия  Shocked

# 527
  • Бургас
  • Мнения: 255
 Ееее, vanichka, честито, няма по-хубаво нещо от  newsm30 Жив и здрав да ви е, от Ботев та чак в Манчестър  Grinning
 Едно от нещата, с които още не мога да се справя- с постоянното чувство на изтощение и безсилие. И в новолунските желания съм писала и на ангелите се моля, ама нъц  Crossing Arms Чудя се защо е така...в края на краищата по-свободна едва ли ще ставам, още годините са ми малко, нямам мъж, деца, вместо да кипя от енергия, мисля само как да си легна и нищо да не правя... Май много ми се услади почивката....като бях забравила какво е сякаш беше по-добре    hahaha  Откакто се върнах не мога да вляза в ритъм; на работа ми подпалиха  д-то и се чуствам съвсем без сили, къщата съм я зарязала, за учене да не говорим, пък ей къде е поправителната сесия  Shocked
shiningsmile,аз винаги съм имала проблем с постоянна "хронична"(поне така си мислих) умора,като си мислех ,че организмът ми си е такъв,но по определени причини започнах да се храня в Зоната и поне при мен се оказа,че всичко е идвало от неправилно хранене.Тук в бг-мама има тема за Зоната,даже момичетата от там ме упътиха към вашата тема.Малко е досадно в началото,но се свиква и усещането е прекрасно
 vanichka,честито и от мен!

# 528
  • Мнения: 10 758
.

Последна редакция: чт, 23 авг 2012, 21:04 от mijjjka

# 529
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 701
"Правилото на Вик Идиота"
http://www.pozitivnoto.info/2010/12/praviloto-na-vik-idiota-horhe-bukai.html

Нещата все някога се обръщат   Joy Joy Joyhttp://www.youtube.com/watch?v=MYq_35xJtFY&feature=related

Честито бебе.   bouquet

Последна редакция: чт, 23 авг 2012, 16:09 от Syn

# 530
  • Мнения: 17
Здравейте! Чета ви от много време и имам 1 въпрос който така и не можах да разбера.
Давате страхотни идеи и ви се възхищавам искрено за упоритостта, положителното мислене съветите който давате Simple Smile
Въпроса ми е свързан с желанията който се пишат на Новолуние..
Трябва ли да има точно определен брой желания? Може ли да напишем 1-2.. и до там?
Така и не можах да разбера това.. някъде четох 25.
Благодаря ви предварително Simple Smile

# 531
  • Sofia
  • Мнения: 1 066
Има ли симоронски ритуал за придобиване на собствена къща, Simple Smile  , че сме под наем

# 532
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Правиш си списък кои са начините  за вашето семейство да се сдобиете със собствен дом  Hug и се хващате за работа  Mr. Green  да постигнете целта   Peace

Успоредно с действията може спокойно да ползваш ритуали  Wink


Успех  Hug





Счастливый человек — это тот, который не жалеет о прошлом… не боится будущего… и не лезет в чужую жизнь…



**********************

Щастлив човек е този ,който  не съжалява за миналото , не се страхува от бъдещето ...и не се вре носа в чужди животи.
  Wink


Хубав петък  Grinning



п.п. смиронски ритуал не знам , предполагам някой ще се включи и ще ти предложи  Grinning

# 533
  • Пловдив
  • Мнения: 199
Привет мили феи.
Благодаря на всички за пожеланията.  bouquet
Днес ги изписаха, и двамата са добре. Много е сладък и миличък, прилича на сина ми, като новородено.
Утре за първи път ще  се гледаме, че каката има Р.Д. и мама ще бъде в детския център.
За мое голямо съжаление няма да имам много време да ви чета, че и почвам очни от понеделник.
Приятни почивни дни на всички!
 Hug Hug Hug

# 534
  • Мнения: 1
mis_val благодаря ти много  Hug    bouquet  Години наред диети, режими, докарах си гастрит, дисбактериоза и т.н. Може промяната да помогне. А и майка ми, от един месец се храни в зоната, свали 4 килограма и както е в менопауза се чуства отлично.
mijjjka също ми беше публикувала чудесен отговор, мернах го онзи ден на работа, ама се е затрил нещо  newsm78

Ani Ka аз пък си търся нова квартира. Поръчах си я на новолуние, мисля да пробвам и поръчка до Небесната канцелария (има линк на първа страница).Също така при нараставаща луна може да си направиш списък на всички неща, за които имаш нужда от пари. Успех  newsm10

# 535
  • София
  • Мнения: 4 349
Ключът към мира и разбирателството в семейството - притча за тайната на семейното щастие
В съседни домове живеели две различни семейства. Едните през цялото време се карали, а при другите винаги било тишина и взаимно разбирателство.
Веднъж, изгаряна от завист заради мира и хармонията у съседите, жената от първото семейство казала на съпруга си:
- Върви при комшиите и разбери, какво и как го правят, че у тях винаги всичко е добре...
Отишъл мъжът, скрил се зад храста до оградата на своите съседи и започнал да наблюдава от прозореца, какво се случва в дома им. И видял, че жената мие пода в коридора на къщата. Но нещо привлякло вниманието й и тя хвърлила парцала, зарязала работата си и се затичала към кухнята. През това време се прибрал съпругът. И когато отварял вратата, за да си влезе вкъщи, не забелязал кофата с вода на пода, закачил я и тя се съборила, а водата се разляла в антрето. Като чула шума, жената се върнала и виждайки какво се е случило, започнала да се извинява на съпруга си:
- Съжалявам, скъпи! Прости ми, аз съм виновна...
- Не, миличка, моя беше вината! Ти ми прости...
Разстроил се мъжът от чутото и видяното у своите съседи, навел глава и се върнал обратно вкъщи. А там жена му го чакала и още от вратата го запитала:
- Какво стана, видя ли нещо?
- Да... - унило отвърнал мъжът.
- И какво? – нетърпелива била жената да узнае, каква е тайната на семейното щастие.
- Всичко разбрах! – тъжно отвърнал мъжът. – У нас ВСИЧКИ СА ПРАВИ, а у тях ВСИЧКИ СА ВИНОВНИ...

# 536
  • Мнения: 343
Момичета има ли нещо против лоши съседи ooooh!Снощи ни счупиха звънеца, преди седмица стъклото на колата, а яйца хвърлят постояно на терасата  ooooh!

# 537
  • Мнения: 1 351
Момичета има ли нещо против лоши съседи ooooh!Снощи ни счупиха звънеца, преди седмица стъклото на колата, а яйца хвърлят постояно на терасата  ooooh!
УжасТ - прати им Вованчо !

# 538
  • Мнения: 343
klem4e  HugОбадих му се и сега чакам резултат  Peaceдаже малкия му званя по телефона  Laughing

# 539
  • Мнения: 1 351
Снощи , към 03,30ч и аз виках Вован - някакви пийнали младежи крещяха пред блока и след направена от мен забележка нямате си напредстава какъв арсенал от псувни се изля-  Shocked Shocked Shocked. Вован не си мръдна пръста и след заплаха от моя страна,  че ще викна полиция се ометоха , но пак със цветущи изречения .....Замислих се какви девойки и младежи бяхме нашето поколение и какви са сега и защо се получава тази разлика. Ние се чарвяхме ако ни правеха забележка , а днес ......мноооооого развит речник имат  Rolling Eyesи никакви наченки на срам или неудобство.
 

Общи условия

Активация на акаунт