Времето лети-Öyle Bir Geçer Zaman ki- Еркан Петеккайа - колеги,филми,изяви #75

  • 37 581
  • 758
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 1 084
Мили момичета, изгледах още веднъж началото на първа серия. Предлагам ви думите на Осман :

Кой знае за кой път татко си идваше от плаване, а мама всеки път с надежда се приготвяше за да превърне завръщането му в ново начало, като вадеше приборите за гости. Мама призоваваше цялото семейство към мир. Самата тя беше забравила всички скандали и разочарования от миналото и искаше, и ние да ги забравим. И този път правеше същото.

И втора серия с момента на отпочване на скандала по време на вечерята, напомням: Али вече пийнал, нареди на Берин да го погледне и я попита има ли при тях анархисти. Тя отговори, че не знае, не ги познава, Али не и' повярва и тя отвърна, че на челата им не пише. Али го прие като заяждане и чукайки по масата с чашата с ракия и нареждаше да не е посмяла! Джемиле се намеси само веднъж, с молба да я остави защото е уморена, Берин потвърди, каза че отива да учи и излезе, слушайки предупрежденията и тропането с чашата.... Знаем продължението и развитието на скандала..... Ето думите на Мете, след като баща му го зашлеви, в момента, в който искаше да обясни за писмото на Директора:

Докато не се появи мъж, който да успее да се противопостави на татко, в нашия дом нямада има спокойствие, няма!

Мисля, че тези две изречения дават толкова много отговори! smile3521 smile3521

 newsm10 smile3501  love001Точно и на място Арфи

# 316
  • Мнения: 1 084
Всеки си има различна гледна точка момичета.. Да спрем спора, но за мен най-черният е Али и никои не може да ме разубеди..
Peace
Лошо няма "в спора се ражда истината" Peace

# 317
  • София
  • Мнения: 832
Ако е бил толкова лош Али, Хасефе защо се гордее с него и го дава за пример? Ще стане ли ясно това?
Тя се гордее с него и го даваше за пример преди да ги завърти тази вихрушка от лоши събития Peace А другият й син е чехльо  hahaha

# 318
  • Мнения: 1 084
Всеки си има различна гледна точка момичета.. Да спрем спора, но за мен най-черният е Али и никои не може да ме разубеди..
Не мисля че се спори ,прости си коментираме и всеки си изказва мнението.Интересно е ,че има различни мнения,различни гледни точки.

Цитат
За успокоение на всички да напиша, че във втори сезон ще видим антипод на Али в повечето отношения!
То неговото май ще стане "след дъжд качулка"Но пък ще ми бъде интересно да я видя тази промяна и най вече причините за нея

 Peace Много ги усещаш нещата май djoleva smile3501  bouquet

# 319
  • Мнения: 8 631
Ако е бил толкова лош Али, Хасефе защо се гордее с него и го дава за пример? Ще стане ли ясно това?
Тя се гордее с него и го даваше за пример преди да ги завърти тази вишрушка от лоши събития Peace А другият й син е чехльо  hahaha

Именно, де, нали е бил лош съпруг и баща, който е малтретирал жената и децата си. Нали затова го мразят Мете и Беррин, а Хасефе го дава за пример и т.н. Или има някаква слабост в сценария, защото има някакво несъответствие, или много бързам да разбера всичко, или и от двете по-малко. Peace Ще видим!

А другият ми е ясно, че и "гък" не може да каже. Joy Joy Joy

# 320
  • Мнения: 14 840
Ако е бил толкова лош Али, Хасефе защо се гордее с него и го дава за пример? Ще стане ли ясно това?
Тя се гордее с него и го даваше за пример преди да ги завърти тази вишрушка от лоши събития Peace А другият й син е чехльо  hahaha

Именно, де, нали е бил лош съпруг и баща, който е малтретирал жената и децата си. Нали затова го мразят Мете и Беррин, а Хасефе го дава за пример и т.н. Или има някаква слабост в сценария, защото има някакво несъответствие, или много бързам да разбера всичко, или и от двете по-малко. Peace Ще видим!

А другият ми е ясно, че и "гък" не може да каже. Joy Joy Joy
  Явно всичко е оставало скрито зад стените на къщата  , а и Хасефе не живее с тях. Но сега нещата излязоха извън конторол. Явно самата Джемиле  е крила от свекърва си истината за отношенията и със съпруга и.До този момент той наистина е бил гордоста на майка си ,но явно бабата изобщо не е знаела какво става в къщата.А другия брат май пък се позарадва че   майката разбра че синът и изобщо не е такъв за какъвто го е мислила тя

# 321
# 322
  • Мнения: 8 631
Явно всичко е оставало скрито зад стените на къщата  , а и Хасефе не живее с тях. Но сега нещата излязоха извън контрол. Явно самата Джемиле  е крила от свекърва си истината за отношенията и със съпруга и.До този момент той наистина е бил гордоста на майка си ,но явно бабата изобщо не е знаела какво става в къщата.А другия брат май пък се позарадва че   майката разбра че синът и изобщо не е такъв за какъвто го е мислила тя

Не знам, не ми е убедителна тази част нещо. Peace

# 323
  • София
  • Мнения: 832
Явно всичко е оставало скрито зад стените на къщата  , а и Хасефе не живее с тях. Но сега нещата излязоха извън контрол. Явно самата Джемиле  е крила от свекърва си истината за отношенията и със съпруга и.До този момент той наистина е бил гордоста на майка си ,но явно бабата изобщо не е знаела какво става в къщата.А другия брат май пък се позарадва че   майката разбра че синът и изобщо не е такъв за какъвто го е мислила тя

Не знам, не ми е убедителна тази част нещо. Peace
Да,точно така стоят нещата,всички скандали и побоища са ставали далеч от погледите на Хасефе ,тя няма грам идея какви ги върши любимия й син,затова й толкова разпалено го защитава.Незнам защо Джемиле не й е казала,може би от срам,но вече събитията ескалираха и няма как да се скрие  Whistling

# 324
  • Мнения: 14 840
Цитат
Незнам защо Джемиле не й е казала,може би от срам,но вече събитията ескалираха и няма как да се скрие  Whistling

 Много жени и в днешно време изпитват срам и то огромен за това че са жертва на домашно насилие било то физическо или психическо. Много жени   и днес продължават да крият това от близките си   , някой  дори и от децата си.
А какво остава за Турция през 1967г Явно Джемиле се е срамувала от това което става , а и кой би си помислил такова нещо за уважавания капитан Али

# 325
  • Мнения: 4 725
Явно всичко е оставало скрито зад стените на къщата  , а и Хасефе не живее с тях. Но сега нещата излязоха извън контрол. Явно самата Джемиле  е крила от свекърва си истината за отношенията и със съпруга и.До този момент той наистина е бил гордоста на майка си ,но явно бабата изобщо не е знаела какво става в къщата.А другия брат май пък се позарадва че   майката разбра че синът и изобщо не е такъв за какъвто го е мислила тя

Не знам, не ми е убедителна тази част нещо. Peace

Извинете, че изчезнах, но останах без нет! Накъсването води до такъв резултат, Снежи, това, което си спомням за тези начални серии беше, че събитията ни заливат и не можем дъх да си поемем, едно, второ, трето, очите ми ставаха на понички, а сега ни сервират на час по лъжичка.... За две седмици 5 оригинални серии е просто подигравка със зрителя.....

# 326
  • Бургас / София
  • Мнения: 1 206
Една майка няма да тръгне да плюе детето си...Хасефе след като разбра за Каролин го заплю..

# 327
  • Мнения: 2 126

Дес, доколкото знам има платен канал, voyo.bg, заради който ги блокират във вибокс,  затова аз се насочих към руския, ако ще ти е от полза, заповядай:


http://www.mayrarzax.net/load/tureckie_seriali/tureckie_seriali/ … sskom/42-1-0-2703
Мерси много Hug Аз ги открих на едно място,поне даваните досега.

# 328
  • Мнения: 4 725
О, прекрасно! Ще дадеш ли линк, моля те, да гледат и другите момичета, още много питат.... А и ние да можем по - лесно да намираме като ни трябва нещо за сверяване на спомените....

# 329
  • Мнения: 417
Една майка няма да тръгне да плюе детето си...Хасефе след като разбра за Каролин го заплю..
Само гледай.Ще стигне и по-далеч в края на сезона.
Гордее се с него защото целия квартал му се въхищаваше и го наричаха капитан Али.
Хасефе смяташе,че синът и е съумял да създаде прексарасно семейство и да го запази до онзи момент с Каролин.
На мен ми е интересен фактът,че никога не се спомена какво се се случило с бащата на Али?

Общи условия

Активация на акаунт