Перник - 24

  • 108 714
  • 758
  •   1
Отговори
# 690
  • Перник
  • Мнения: 396
Здравейте, на площада до Евроланд имаше магазин за имитационна бижутерия, но днес като отидох се оказа, че вече е за обувки. Някой да знае дали се е преместил или да ми препоръчате друг добре зареден Praynig

# 691
  • от Луната
  • Мнения: 1 753
Такъв магазин има на Кракра срещу банка Пиреос и на моста при гимназията има, за друг не се сещам.

# 692
  • Мнения: 154
От опита ми с детски лекари мога спокойно да кажа , че в града има доста добри специалисти които не отстъпват по нищо на други лекари пък били те и в София. Много по-удобно ми е в Перник да отида и съм сигурна , че и тук има добър невролог , пък и не са толкова много имената , те си се знаят по между си. Днес сме при личния лекар и се надявам тя да ми препоръча някой .
В Перник няма детски невролог.Ние ходихме на 4-ти километър.

# 693
  • гр. Радомир
  • Мнения: 3
Искам да попитам мамите, които са раждали на скоро в Перник, какви са цените за избор на екип там, ако знаете и кои са аг-тата в болницата, които израждат? Доволни ли сте от отношението там? Само се чудя и аз на къде да се насоча, за това ще ви бъда благодарна, ако ми помогнете с тази информация Simple Smile

# 694
  • Мнения: 26
Избор на екип мисля,че беше 350 лв.Не съм плащала,говоря по спомен от това,което бях разбрала тогава. Галева, Крумова и Лазов знам,че израждат там. За други друг да помага ако знае. Аз раждах при д-р Лазов и съм много доволна.

# 695
  • гр. Радомир
  • Мнения: 3
Благодаря ти много за информацията. Аз ходя на ЖК при Крумова, но винаги забравям какви са ми въпросите като отида Grinning Има време де, все още съм в 6-ти месец, но да си питам. От Крумова лично аз съм доволна, въпреки че чувам противоречиви мнения (както за всички лекари) и се чудя дали да си платя да раждам при нея, тъй като ме следи от самото начало. Ще помисля пък ще видим на края какво ще измисля Simple Smile

# 696
  • Мнения: 2
От Крумова лично аз съм доволна, въпреки че чувам противоречиви мнения (както за всички лекари) и се чудя дали да си платя да раждам при нея, тъй като ме следи от самото начало. Ще помисля пък ще видим на края какво ще измисля Simple Smile
здрасти)
термина ми е след 2 седмици. ходя на ЖК при д-р Галева в Евита. питах я за избор на екип , ти се отказала. не знам дали точна на мен ми е отказала, или по принцип не ходи на повикване- не знам.
знам, че Лазов може да го повикаш
още има д-р Христов, за него нямам информация

# 697
  • гр. Радомир
  • Мнения: 3
За Галева и от други съм чувала, че им е отказала, не знам причината, но е много гадно да ти откаже, при условие, че тя е човекът, който ти е следил цялата бременност и на него имаш най-много доверие. С моята докторка ще разговарям на следващата консултация да видя при нея как стоят нещата... Желая ти леко и безпроблемно раждане Simple Smile

# 698
  • Мнения: 13
здравейте
някой да може да каже дали трябва за майчин дом да се записва час за биохимичен скрининг ?

# 699
  • Мнения: 224
Не е необходимо записване на час за скрининга.Работят до обяд.

# 700
  • Мнения: 6 594
Кой офис се води централен на еконт? Изток, пазара или пашов?

# 701
  • Перник
  • Мнения: 4 869
Кой офис се води централен на еконт? Изток, пазара или пашов?

Доколкото знам - Пазара  Peace

# 702
  • Перник
  • Мнения: 2 265
Кой офис се води централен на еконт? Изток, пазара или пашов?

Този на пазара е централния офис

# 703
  • Мнения: 1
Кой офис се води централен на еконт? Изток, пазара или пашов?

Централния офис на Еконт е преместен - не се намира на пазара, а на ул. Струма, горе-долу срещу руския пазар и паркинга на руския пазар, веднага след завоя. Мисля, че от едната страна на блока имаше някакво заведение, игрална зала,дрехи втора употреба...нещо такова

# 704
  • Мнения: 174
Здравейте, момичета! Препоръчайте ми някоя добра козметичка. Интересува ме кола маска и почистване на вежди.Скоро ходих при една, от която изобщо не останах доволна, беше адски груба.

Общи условия

Активация на акаунт