На море в Гърция - 10

  • 79 106
  • 741
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 691
Да, явно са несериозни. Тук още едно момиче се оплака от тях. А на снимки градината изглежда толкова добре. И при нас първо казаха, че имат места от 9-ти, после от 10-ти, накрая се оказа, че чак от 12-ти имали. Не че ми е толкова фатално кога ще почиваме, но се ядосах как ни разиграват.  Crossing Arms

# 721
  • Мнения: 417
Inka5, не се притеснявай за паспортите. Те важат до последната дата, която е написана. Туристическите агенции поставят ненужни условия, за да се презастраховат, но ако има още месец след датата на екскурзията им, не спазват изискваните срокове. И за да те успокоя - миналата седмица бяхме до Истанбул (с агенция), а паспортите ни изтичат през септември.  Wink


Много благодаря Таня67, аз звънях във външно и ми казха, че такова изискване е имало, но е отпаднало. Изисква се валиден паспорт.

# 722
  • Мнения: 8
Явно при всички излизат с един и същи номер...
Имат ли изобщо клиенти тези хора...........

# 723
  • Мнения: 8
Направи ми впечатление скока на цените от 06.Сеп.2012. Хотел, който резервирах само 1 ден по-късно за същите дати 06.09.2012 - 08.09.2012 беше вече с двойна цена през booking

# 724
  • София
  • Мнения: 1 259
Точно тази имах предвид. Много вкусен октопод на скара, калмари (пресни), барбун, та даже и детето хапна някакъв бургер като детско меню и той беше супер. Има двама българи сервитьори - едно момче и едно момиче, а от тази година вече и меню на български.

Звънче благодаря за систематизираното инфо     bouquet  Мисля да пробваме тази в Ормос Панагиас.


Bordeaux за Дафни, ако сте в студиото което гледа към морето, наистина е леко шумно и няма оградено отпред нищо, ако сте на първия етаж, детенце може направо да си излезе на улицата. Дафни предостяват и чадъри и столчета.

Ей голяма реклама верно ама си заслужават

Отивам да мариновам октопода за скарата довечера да видим дали ще успеем да го сготвим. Ще показвам снимки после да се фукам ако стане    Mr. Green

# 725
  • Варна
  • Мнения: 1 012
Наистина има много хора по плажовете, следващия път и ние няма да ходим август Simple Smile
Плажът, който съм снимала в Никити, е точно под алеята със заведения, близо до Пристанището - в северната част на града.  До колкото виждам, тези Филиана са по на юг, по улицата Егалиу. Плажът е доста дълъг.

# 726
  • Мнения: 19
Ето малко снимки от нашата ваканция Simple Smile
Снимали сте същата разбита къща в Кавала, както и аз!  Party

Последна редакция: вт, 28 авг 2012, 19:13 от soya-fen

# 727
  • София...........
  • Мнения: 961
Simple Smile Момичета, ние сме от 8 септември на Вурвуру - Zinozis Beach Studios.
Има ли някой по това време там или наблизо?

Един странен въпрос  Embarassed, - за барбекюто разни там дървени въглища, шишове и тн... ние ли трябва да влачим или ?

# 728
  • Мнения: 158
здравейте искам да попитам за тука www.incahellas.com/ekavi/ някой бил ли е и какво ви е мнението

аз имам резервация за там за празниците, но тук във форума открих само едно мнение от миналата година
писах на момичето на лс, но май не е коректно да й цитирам мнението тук

ако искаш ще ти напиша на лс какво съм научила аз  Simple Smile 

# 729
  • Мнения: 297
В Никити има малко камъчета на плажа - но пък морето е като огледало. В Сарти камъни не си спомням, обаче по-често има вятър и вълни.

Благодаря  bouquet решихме да опитаме никити

# 730
  • София
  • Мнения: 6 375
Един странен въпрос  Embarassed, - за барбекюто разни там дървени въглища, шишове и тн... ние ли трябва да влачим или ?

барбекютата там обикновено си имат скари, но осигуряването на въглищата си е ваша работа.

# 731
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Благодаря за насоките, ще го намерим това Никити, няма начин.  Peace

ДХЗ, ние сме в Дафне чак от 8-ми септември, ако се върнете по-рано, пиши пресни впечатления. Истина е, че и ние заради форума резервирахме там.  Simple Smile

А, ние сме от 07.09 в Дафни.  Simple Smile
И мен ме притеснява малко стаята, която гледа откъм морето. Вижда ми се неоградено, както и казаха. Надявам се да ни дадат друга. Ама просто мн. ни хареса интериорът там.

Zlatushi, защо не пробвате в Авра студиос. Те са точно до Амарилис и собственичките на двете са сестри. Изглеждат почти като Амарилис.
http://www.avra-studios.gr/
Иначе плажът на Голдън бийч е мн. хубав. Ние бяхме точно до този хотел Александра май беше, доста скъпият. Коментиран е тук.

# 732
  • Мнения: 19
Трябва да престана да чета в темата, защото пак ми се приходи в Гърция през септември на спокойствие и хубави ценички.  Crazy

# 733
  • Мнения: 5 109
А Йоанна къде се намира  Rolling Eyes Исках да питам, то вярно, че темата е за море в Гърция, но всички знаем цените на лекарствата в Гърция. Решила съм да понакупя за родителите ми аспирин протекст, както и аулин. Нещо друго можете ли да ме подсетите. Нещо такова, по- широкоспектърно, без рецепта Rolling Eyes

До моята почивка остават 5 дни. Дано да минат по- бързо. От студиото, в което резервирахме, обявиха цени за след 9ти септември. По 20 евро падат цените, а ние на 30 ще спим. Научили са ни празниците  Laughing

# 734
  • Мнения: 43
Fam,много ти благодаря за предложението,обадихсе в Авра студиос и ми казаха че за тези дати имамт само апартамент на 45евро за двама и 50евро за 4 човека.притеснявам се само че за Тасос  се ускапява допълнително от таксите за ферибота,но ако не намеря нещо добро около Кавала ще запазя в Авра.В сайта с хотелите в Гърция ми казаха че почти всичко е заето за този период и са останали само два в Нея Ираклица за по 60евро на вечер.
Продалжавам с търсенето!

Общи условия

Активация на акаунт