Интересни места в Европа за деца

  • 130 164
  • 762
  •   1
Отговори
# 285
  • Велико Търново/Latitude: 43 ° 32 '47 "North - Longitude: 6 ° 56' 17" East
  • Мнения: 1 220
Гледах и аз оферти за Гардаленд, но нещо скъпо ми се струва посещението. 374 евро е нощувката и входа за два дни на сайта, самолетните билети за четиримата - около 260-270 евро, допълнително рент-а-кар, храна, евентуално 1-2 нощувки в Милано още и сметката излиза към 3000 лв поне. Не е ли много за 2-3 дни или аз не що не си правя сметката както трябва?
Не знам къде и какви билети гледате, но през летния сезон - от средата на юни до края на август, има много възможни дати, при които билети за 2 възрастни +2 деца излизат общо около 160 евро двупосочно (Ryanair - с ръчен багаж).
Колата под наем - доколкото четох, има възможност за придвижване с обществен транспорт. Ако нямате намерение да ходите встрани от парка, може би това е по-добрия вариант. Неудобството при наемането на кола е изискването за депозит и най-честото изискване за наличие на кредитна карта.
Хотел - ако ще бъдете с кола спокойно може да потърсите спане по-встрани от парка, където цените са по - ниски.
За входа - с талоните от зърнени закуски цената е наполовина.
Та в крайна сметка общата сума може би не е чак толкова плашеща.

Последна редакция: пт, 23 мар 2018, 18:25 от pepi:)

# 286
  • Мнения: 664
От кои зърнени закуски се намират талоните?

# 287
  • Пловдив
  • Мнения: 2 514
Гледах и аз оферти за Гардаленд, но нещо скъпо ми се струва посещението. 374 евро е нощувката и входа за два дни на сайта, самолетните билети за четиримата - около 260-270 евро, допълнително рент-а-кар, храна, евентуално 1-2 нощувки в Милано още и сметката излиза към 3000 лв поне. Не е ли много за 2-3 дни или аз не що не си правя сметката както трябва?
Правилна ти е сметката, за четирима така излиза. С обществен транспорт е по-скъпо, отколкото с кола под наем. Миналото лято бяхме. Според мен няма особена разлика в цената за 3-4 и 6 дни, защото нощувка може и за 60-70 евро да намериш.
Ако сте с кола 1 ден пълен стига, с талон от  Keloggs е на 50%.

# 288
  • Велико Търново/Latitude: 43 ° 32 '47 "North - Longitude: 6 ° 56' 17" East
  • Мнения: 1 220
От кои зърнени закуски се намират талоните?
Талонът е  на гърба на опаковките от зърнени закуски Kellogg's. Да се обърне внимание на срока на валидност на талона - има такива, със срок до 30.06.2018 и други - до 31.12.2018. Както и на атракциите, за които е валиден. Един талон дава отстъпка от 50% за група до 5 човека.
Ето как изглеждат кутиите (разбира се, има и други вариации):
Скрит текст:


Последна редакция: пт, 23 мар 2018, 22:34 от pepi:)

# 289
  • Berlin
  • Мнения: 11 238
Охо, ама това не е само за Гардаленд. Ще прегледам аз по рафовете за такива, нас Леголенд ни интересува. Simple Smile
А аз онзи ден намерих в Берлин една детска ядлива хартия, така се казва, която дава ваучер за един безплатен билет за дете в Леголенд, при плащащи възрастни.

# 290
  • София
  • Мнения: 435
Около Гардаленд има много къмпинги. Разгледайте ги там цените за нощувки са много нормални, а условията са повече от прекрасни. Разстоянията там не са големи има добре организиран транспорт и може и да не ползвате автомобил. Около езерото е прекрасно и трябва да си оставите ден да го разгледате и него. А има и други атракциони.
А с талоните от зърнените закуски си спестявате доста от цената за вход.

# 291
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 862
Охо, ама това не е само за Гардаленд. Ще прегледам аз по рафовете за такива, нас Леголенд ни интересува. Simple Smile
А аз онзи ден намерих в Берлин една детска ядлива хартия, така се казва, която дава ваучер за един безплатен билет за дете в Леголенд, при плащащи възрастни.
Oткъде я купи, ако не е тайна? И каква марка е?

# 292
  • Berlin
  • Мнения: 11 238
Ето ги:
Скрит текст:
От Едека взех, на касите бяха, но не си спомням дали съм виждала на други места.

# 293
  • Пловдив
  • Мнения: 2 514
Има къмпинги около Гардаленд и са наистина хубави, но не са по-евтини от 60-70 евро за четирима. Кола си трябва не само за придвижване до парка, а и от-до летище, около езерото и за другаде, ако има план. С обществен транспорт за четирима цената е минимум  същата.

# 294
  • София
  • Мнения: 489
Здравейте те, планували сме май месец посещение на Гардаленд. Интересува ме, ако си купим билет за един ден с талон за Гардаленд и Аквариума, имаше ли възможност за посещение на аквариума на следващия ден или не.. Или да купувам още една кутия и за билети Аквариума?

# 295
  • Пловдив
  • Мнения: 2 514
Има. С билетите за Гардаленд си купувате билети от 5 евро за същия или за следващия ден. Не ви трябва втора кутия с талон.

# 296
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 862
Благодаря, abs! Flowers Blossom

# 297
  • София
  • Мнения: 489
Благодаря..

# 298
  • В подножието на Сините камъни
  • Мнения: 216
А аз да попитам откъде ги вземате тези зърнени закуски, не съм ги виждала тук. От Италия ли трябва да си ги закупим?

# 299
  • софия
  • Мнения: 25 393
А аз да попитам откъде ги вземате тези зърнени закуски, не съм ги виждала тук. От Италия ли трябва да си ги закупим?
Има във Фантастико, Била, Хит.

Общи условия

Активация на акаунт