Първокласници - набор 2005 - 8

  • 32 480
  • 742
  •   1
Отговори
# 645
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
Елспет, и на мен ми стана интересно какви са тез готови ненадписани етикети.
Пример
Още един
На самозалепваща хартия са, трябва да са А4 формат и ги зареждаш в принтера вместо обикновена хартия.
само аз ли не ги отварям?
И аз! Flutter

# 646
  • Китна Тракия
  • Мнения: 180
Привет! Не съм се разписала тия дни, но ви следя  Mr. Green
Списъка мисля почти изпълнихме - останаха моливи НВ май само, но това е лесна работа.  Направих проверка на наличните от пролетта дрехи и за мое щастие се оказа, че все още стават  Laughing, така че по-натам ще допълваме каквото е необходимо. Не сме мерили само обувките - там имам съмнения за вместването newsm78, но то като гледам .. по магазините още стоят сандалите  Mr. Green.

Идеята за подарък енциклопедия е много добра. Още за РД му бях харесала една, но не я взех, защото той знаеше и нямаше да бъде изненада. Е, сега мога да се възползвам и да взема ето това:


Родителска среща ще имаме след 17-ти, но утре като отида за униформата ще се видим с г-жата и ще разпитам това онова Wink

# 647
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
Мили мами, виждали ли сте подвързии за тетрадки с герой?  bouquet

# 648
  • Мнения: 2 885
Ден трети от започването на училището тук, 1 клас. Домашното за днес:
- тетрадка по математика - 10 задачи
- тетрадка по писане - 30 3буквени думи по 3 пъти + още едно упражнение
- таблица за събиране до 12 с единица
 Shocked

# 649
  • Мнения: 172
Здравейте!
Аз утре съм на родителска среща,но исках да попитам дали вече се знае от кога започва учебната година?Едни казват от 17,други от 14.09 newsm78

# 650
  • На топло в неговото сърце.
  • Мнения: 3 463
Мили мами, виждали ли сте подвързии за тетрадки с герой?  bouquet
да в Хиполенд

# 651
  • София
  • Мнения: 2 896
Някой да е чул нещо за някаква ученическа борса в НДК?

# 652
  • Мнения: 5 160
Някой да е чул нещо за някаква ученическа борса в НДК?
http://news.ibox.bg/news/id_1606318876

# 653
  • Мнения: 85
Цветни подвързии с герои от анимационни филмчета и аз купих от Хиполенд, има и за момичета и за момчета.
Учебната година официално започва от 17 септември, а часа на откриването се определя допълнително от всяко училище.  
Ученическа борса има всяка година в НДК. От там съм купувала учебниците и помагалата на баткото. Има и нови и втора употреба. Ние продавахме нашите и веднага си набавяхме следващите. За тази година не съм проверявала, защото вече нямам път натам, а и баткото приключи с училището Simple Smile, но живот и здраве по натам и за девойката ще правим същото ако борсата продължи да съществува, много е изгодно.
Дано да съм била полезна.  Успех в пазаруването bouquet

Последна редакция: пн, 03 сеп 2012, 21:39 от elica2005

# 654
  • Мнения: 9 494
Дали скоро няма да сме като тази мама Simple Smile)))   :

# 655
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 381
Ако не тази година, то някоя от близките - почти сигурно  Laughing

Да се отчетем и ние с първи учебен ден, макар и за кратко. Не започна гладко, дори не му се ходеше, но някак се заведохме до стаята. Там - рисуване на любими анимационни герои, смятане, въпроси най-различни. Домашно за утре няма, но има "Отлично!" в тетрадката и после гордо я разнася и показва на всеки срещнат. Няма търпение за утре.

# 656
  • София
  • Мнения: 6 161
jd, нещо съм изпуснала, но защо сте на училище толкова рано?

nevva, тази енциклопедия е много хубава, но децата ни са още малки за нея. В трети клас синът ми я ползваше при подготовката си по ЧО.

# 657
  • Мнения: 349
Тетрадки с герои има също и в Джъмбо и на Илиенци. Там има един магазин, пълен с неща на Уинкс (не разбрах кои точно герои търсите  Laughing) Има също всякакви подвързии, несесери, папки, химикалки и т.н. В съседния магазин (Хела) има готови подвързани тетрадки с подвързии с герои от филмчета, най-различни.

# 658
  • Мнения: 498
Ха ха ха аз съм като тази мама от снимката ! Чакам с нетърпение учебната годината   Grinning Искам да им харесва на децата ми в училище и в градината, да си имат приятели и интереси.
немирница Кое те изненадва ? Че домашното е малко или много ? Искам да ти кажа, че дъщеря ми която си е българоговоряща миналата година се научи за съвсем кратко време да чете и пише на английски /нещата от книжките и учебниците й/ и то не трибуквени думи, а и доста по големи. Резултатите от годишния й тест са почти 100% и тази година ще учи с деца в втори и трети клас. Парадокса е че сега ще е 1 клас по българската система и 2-3 по английската. Децата много бързо схващат, само ние възрастните все ги жалим Wink По същия начин и показах как се събира с големи числа и вече няма проблем и с трицифрени. Цял ден си припява "раз и два и раз и два математика ура"  Party Crazy
Утре сме на изпит по рисуване - едно любимо занимание Simple Smile Естествено не казах че е изпит, а че се събират  децата да се запознаят и порисуват и в резултат на което досега острих моливи.

# 659
  • София
  • Мнения: 2 896

мерси  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт