Любители на кучета - 30!

  • 72 292
  • 754
  •   1
Отговори
# 270
  • виртуално
  • Мнения: 2 873
Рапунцел, вземи играчки от каучук, много здрави и твърди са. Гаранция, че няма да ги изгризе. Peace

срам ме е да кажа, но и тях раздробява  Thinking, просто му отнема един ден повече
според дъщеря ми е порода крокер (между крокодил и кокер  Joy )

# 271
  • София
  • Мнения: 11 134
Рапунцел, вземи играчки от каучук, много здрави и твърди са. Гаранция, че няма да ги изгризе. Peace

срам ме е да кажа, но и тях раздробява  Thinking, просто му отнема един ден повече
според дъщеря ми е порода крокер (между крокодил и кокер  Joy )

Изяжда това ?  Shocked: http://www.zoomagazin.eu/admin/images/categories/N_2384_202.jpg
Ако е така, вярно крокодил сте си взели.  Laughing

# 272
  • виртуално
  • Мнения: 2 873
това същото за около 3 дни остана без едното рамо  Joy

интересното е, че унищожава само играчките си, в къщи не е направил никаква друга беля  Tired
но те са на такава цена, че не мога да купувам постоянно и отгоре на всичкото да му вадя  и парчета гума от устата

# 273
  • София
  • Мнения: 11 134
Четох някъде, че тези играчки са безвредни (и разградими май) ако се погълнат парчета, но не се сещам къде беше и колко е надежден източника.  Thinking

# 274
  • Мнения: 967
hailie, направо ме разплака с тази история, като приказка беше!

Фея, ама Беро на снимката май доста гузен вид има! Добре е свършило слава богу! Преди няколко години от станиол (ама малко по-дебел - от пастет) за малко да пробием стомахчето, системи, едно друго!

Аз продължавам да хвърлям едно око на Барф храненето и открих една месарница, в която има много вътрешности! Намира се до 3та градска болница срещу блок 120 в квартала! Има всякакви неща, даже момци, очи, дроб, сърце и т.н. на килограм! Местото е много добро там, а отзад го разфасоват, та щом месото е добро, значи и дреболиите също предполагам! Само не знам дали те си имат кланица и откъде всъщност идва месото, месарят е доста дръпнат Simple Smile, но мисля, че е потенциален източник на читава храна за Барф!

# 275
  • Мнения: 313
Лелеле,Фея-твоичкия добре ти е изкарал акъла с тази си постъпка,щом си стигнала до там,че да се радваш на повръщано ooooh! ooooh!Важното е,че всичко е наред.Ама това със станиолините акита е hahaha hahaha
hailie-много трогващ разказ,де всички да са такива добрички като вас HugА снимката,където е седнал на дупето си ми прилича на кученцата играчки,които ходят,ходят,пък подскачат назад Mr. Green Mr. Greenсъата поза е заел сладура Laughing
Рапунцел -май наистина си имате крокер hahahaяки зъбки си има хайвана.Ние имаме цяла торба с гумени играчки,но съм я замразила,че и ние като вас все дъвчем и плюем-прави ги на дроб сърма и само вървя след нея и събирам парченца.Бяхме й купили един ринг,много здрав излезна,поне 2 години си играе с него,но вече е полумесец hahaha
Да кажа аз,че имаме дребен,ама съвсем дребен напредък с слизането и качването на стълби-преди да излезнем я карам да седне,но щом отворя вратата се втурва,та поне 10 пъти повтарям и затварям вратата.на слизане също нямаме голям успех.Обаче с качването вече бива работата-каарам я да седне и казвам стой,тръгвам и като стигна до следващата площадка я викам с хайде и така до горе.Снощи обаче пробвам да мина на следващите стълби след поредната площадка-в смисъл да не ме вижда,ама не успях ,а се скрия от погледа й и хуква ooooh!ама ще се научи,няма къде да ходи Mr. Green

# 276
  • Мнения: 2 286
За храната - след няколко смени в момента и Арчи е на Еукалибрио, това се оказа най-добрата комбинация между цена и качество. Водят я супер-премиум и в момента я купувам на 6.60 от едно магазинче до нас.  Peace

.....кожени кокали. С което да попитам- те имат ли хранителна стойност и може ли да му тавам такива през ден?  Thinking

Екуилибриото да те питам - 6.60лв за куче бебе ли? ЗАщото в нашия магазин за тази цена се въртят храните за порастнали, а бебешката за средни и големи - по 7.80 я взимам.

Кожените кокали могат да се дават постоянно, аз винаги имам вкъщи. С лакомствата внимавам и давам по 1-2 на седмица.

Нова мама, а защо не сте на каишка? Аз с каишката доста коригирах поведението - за около седмица, сега го извеждам без, че ме мързи да се наведа на го закопчая Laughing , всичко е наред, налага се да напомням кое и защо, но е песен Peace

Фея, поуспокои ли се? Как е днес мечо, има ли признаци на отравяне?

# 277
  • Мнения: 313
Ами и аз не знам,може би и мен ме мързи да слагам каишка EmbarassedПък и каишката не е толкова дълга,че да може тя да седи горе,пък аз да съм долу.ще се пробвам още няколко дни и ако не става,тогава вече ще пробвам с каиша Hug

# 278
  • Мнения: 972
И аз да попитам за храната на Екуилибрио! Търсих в нета и попаднах на няколко вида-за дребни и миниятюрни породи,за средни и големи породи,за големи и гигантски породи! Сега съм в чуденка,от кой вид аджеба е нашето хайванче?! Дали е от сридни и големи или от големи и гигантски?! Май спада към групата на средни и големи,а? Какво ще кажете?

hailie, страхотна история и за щастие с добър финал! Аз така съм носила в поликлиниката/човешката-че беше по-близко!/ ранено на пътя куче,но за жалост не оцеля милото! Cry Дълго време ми беше нужно за да го преодолея,макар че дори не го познавах отпреди животинчето!

Фейче, тоз твоят Беро голям калпазанин се извадил бе! Я го виж ти! Шоколадче му се дояло на сладурчето! Добре,че сте взели веднага необходимите мерки! Hug

За гумените играчкида кажа,и ние му взехме дно нещо някакво на наш Бевър,ама той не го отрази като фактор въобще! Гризна го един два пъти,подметна го,завъртя се около него и го заряза! Най-му харесва с нас да си играе ,бебокът му с бебок! Laughing А пък със сина ми каква гоненица направиха вчера на стадиона.... Crazy Прибраха се и двамата мръсни,потни...После играта продължи в банята...голям купон ви казвам! И цяла нощ спаха двамцата без да мръднат! Laughing

# 279
  • Мнения: 2 286
Сис, и според мен сте си за средни и големи. Едко тия дни с голяма охота я яде Simple Smile

# 280
  • Мнения: 382
Привет, момичета Hug Леле, колко много сте писали Laughing Няма да ви лъжа, винаги ми е страшно готино в тази тема да чета и пиша  Simple Smile
Сисссс, и от мен добре дошли с Бевър Hug Според мен лабрадорът е по-скоро в средни и едри. Защото за мен гигантските са тази над 30-40 кг ( догове, боксери, овчарки и тн.) . Еквилибрио е много хубава храна и има някакви добавки, за да не мирише акито Wink Ние хранихме Чарити в началото с нея, но е много трудна за намиране поне там,където работя и ходя най-често да й пазарувам, затова минахме на Нутра нъгетс профешънъл или супер премиум. Нямам оплаквания от нея и е около 6-7 лв цената на кг.
Фея, Беро оправи ли се? Всъщност проблемът е в шоколада или в хартията и станиола?
Чари често си играе с някакви хартии , картони и сигурно е поизяла тук там някое парче. Но станиол засега не сме й давали Laughing Но пък плат - хапва на корем и все следя в диамантчетата ( акито ) дали го е изкарала Whistling
Момичета, не се лъжете от вида на кучето и размера, понякога има такива гризачи Laughing Моята гризе почти денонощно нещо. И всичко гумено, въжено и винилово го раздробява за ден, два с лекота Mr. Green А е малко куче, с малки зъби, но изключително гризливо Mr. Green
hailie, Gentil, толкова е хубаво, че има хора като вас Hug Ние откакто ходим на поляната виждам, че има много хора, които са с непородисто куче, което са взели от улицата, за да го спасят от бездомен живот. И така се радвам, че вече не е закон Божии един вид да си купиш кучето задължително и то да е от еди каква си порода, пък бездомните пумияри кучета ги яли  ooooh!

# 281
  • Мнения: 8 163
Фея, поуспокои ли се? Как е днес мечо, има ли признаци на отравяне?
Да, Хейли. Успокоих се след като повърна. Снощи си яде нормално - като змей. Тази сутрин, както обикновено, с известно неудоволствие надигна старите кокали, за да пишка в 6:30. След което, пак както винаги, се пльосна да си доспи.

Лейси, проблемът е и в шоколада, и в станиола (може да доведе до проблеми със стомашно-чревния тракт). Колкото по-високо е съдържанието на какао в шоколада, толкова по-отровен е той за кучетата.

# 282
  • Мнения: 382
Фея, радвам се, че е добре момъкът вече Hug
Момичета, забравих да се похваля нещо - вчера в работата изкарах един преъзходен следобед със Сийзър Blush Изгледах няколко страхотни епизода, които не бях гледала, няма такъв кеф Laughing

# 283
  • виртуално
  • Мнения: 2 873
За храната - след няколко смени в момента и Арчи е на Еукалибрио, това се оказа най-добрата комбинация между цена и качество. Водят я супер-премиум и в момента я купувам на 6.60 от едно магазинче до нас.  Peace

.....кожени кокали. С което да попитам- те имат ли хранителна стойност и може ли да му тавам такива през ден?  Thinking

Екуилибриото да те питам - 6.60лв за куче бебе ли? ЗАщото в нашия магазин за тази цена се въртят храните за порастнали, а бебешката за едри породи - по 7.80 я взимам.

като се похвалих - и те ги дигнали  ooooh!
ей сега купих за бебе (средни и големи породи- другите гранули са му дребни на Арчи) вече  по 7.50

по колко даваш от тази храна - на упътването пише 3-15кг куче - 70-340 гр  newsm78
аз давам по 200 гр на ден

# 284
  • София
  • Мнения: 3 789
Ееей, не мога да ви изчета!  Hug

Сис, добре дошли с малкия сладур! Да ви е жив и здрав и да ви радва дъъълги години Hug Не разбрах само защо го извеждате без трета ваксина, не е много безопасно  newsm78 За храната: ние започнахме с бебешката "Еукануба", постепенно минахме на "Роял", нямам оплаквания. Както казаха момичетата - избери си система на хранене (ние лично сме на консерва + гранула) и не я сменяй. Ако решиш да минеш от една фирма на друга, отначало добавяй по малко от новата храна към старата, като постепенно увеличиваш количеството на новата, докато изцяло не минеш само на нея, иначе ще разбиете стомахчето  Hug

Фея, съжалявам, че е трябвало да минете през това, добре че всичко е приключило без проблеми  Hug

Хейли, направо се просълзих с твоята история  Hug

А на "крокера" много се смях  hahaha

В магазина съм купувала (освен ушите, зурлите и пресованите кокали) едни твърди кокали (с магданоз, говеждо и още нещо), мисля, че за вас също ще е удачен вариант  Peace А и този разрушително-гризачески период минава след време  Hug

Общи условия

Активация на акаунт