Ох, тези нови телефони!

  • 1 084 627
  • 11 718
  •   1
Отговори
# 8 895
  • Мнения: 4 748
Кои са телефоните с чист Андроид ,може ли марка или модел за пример ?
Нокиата е с чист андроид, и аз участвах в темата, но sweet maniche и няколко други потребители спечелиха чисто нови Нокии Simple Smile

# 8 896
  • Пловдив
  • Мнения: 6 648
Кои са телефоните с чист Андроид ,може ли марка или модел за пример ?
вече са писали, но и аз да си кажа Simple Smile
Сменила съм общо 3 смартфона, Nokia 5.1 plus ми е четвърти. По принцип мразя да сменям устройствата и докато не хванах Nokia-та, не можех да прежаля по-предния си.
Вече съм абсолютен фен на чистия Android и Nokia, (а ги бях отписала последните петнайсетина години - от култовия 3310 насам)

# 8 897
  • Мнения: 1 406
Здравейте, без да искам си изтрих всичките снимки от телефона HTC 820. Знаете ли дали от някъде случайно могат да се възстановят?

# 8 898
  • Пловдив
  • Мнения: 6 648
Не записвай нищо ново и бегом марш в най-близкия магазин за компютри Simple Smile Ако имаш IT приятел звънкай му и се разберете Simple Smile
Начини има, въпроса е, дали ще намериш точния човек

# 8 899
  • София
  • Мнения: 39 823
Здравейте, без да искам си изтрих всичките снимки от телефона HTC 820. Знаете ли дали от някъде случайно могат да се възстановят?
Проверете в гугъл акаунта ви (photos.google.com). Може и да ги има там.

# 8 900
  • Мнения: 1 406
За съжаление нямам познат it приятел, в гугъл магазина ги няма. От някакъв тъп диспечер на файлове ги изтрих. Явно по този начин се трият от всякъде Rage

# 8 901
  • Мнения: X
За съжаление нямам познат it приятел, в гугъл магазина ги няма. От някакъв тъп диспечер на файлове ги изтрих. Явно по този начин се трият от всякъде Rage
Има приложения за възстановяване на изтрити файлове,потърси в Гугъл Плей Магазина.

# 8 902
  • Мнения: X
Кои са телефоните с чист Андроид ,може ли марка или модел за пример ?
Във вашия случай това е телефон с Android One. Потърсете е Гугъл. Чист андроид е търговски трик. Истинският чист е aosp
и Андроида на фирмените телефони на Гугъл Nexus и пикселите и е малко за ентусиасти заради липсата на екстри Grinning

# 8 903
  • София
  • Мнения: 2 937
Рових в настройките и не намирам - има ли начин да си спра "вибрацията" на клавиатурата докато пиша. Телефона е huawei p20lite

# 8 904
  • Мнения: X
Рових в настройките и не намирам - има ли начин да си спра "вибрацията" на клавиатурата докато пиша. Телефона е huawei p20lite
В настройките на клавиатурата,или в "Език и въвеждане".

# 8 905
  • Мнения: 322
От LG G2 минах на LG Google Nexus 5x, е тогава разбрах какво е чист Андроид. Действително няма никакви екстри, но пък получавах ъпдейти доста по бързо от останалите модели телефони.

# 8 906
  • София
  • Мнения: 9 850
Ами все пак трябва да се напасне "фирмената обвивка" с новия Андроид, затова се бавят ъпдейтите на другите телефони Simple Smile

# 8 907
  • Мнения: 1 882
Не знам дали тук питах, но впечатления за Note 9?

# 8 908
  • София
  • Мнения: 4 714
И аз да попитам ама за 8-ца Самсунг. Наистина ли е толкова хлъзгав и лесно се чупи екрана?

# 8 909
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 1 843
MayyaI, аз съм с s9+,преди да му сложа калъфчето, все едно медуза се опитвам да задържа в ръцете. Доколкото знам между s8 и s9 няма кой знае каква разлика.
bethefirst, играх си с един note 9 една седмица. Много яко телефонче. Обаче на мен ми идва доста голям в ръцете и пак си останах на S серията

Общи условия

Активация на акаунт