Бургаски майчета - 11 тема

  • 39 885
  • 722
  •   1
Отговори
# 345
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Хубаво е, който ти води бременността после и да те изражда.

Абсолютно си права.

Иначе, по-леко със суперлативите  Grinning Идеални и най-добри няма, още повече в нашия регион  Peace

Вече ти лично от кой си доволна, е отделен въпрос.
Иначе аз при д-р Ризова не съм ходила. Чувала съм обаче повече отрицателни, отколкото положителни мнения за нея, кой е крив и кой прав в случая не знам.

# 346
  • Мнения: 7
и аз не съм чувала хубави коментари за Ризова ,ама то при всеки е различно и всеки си има мнение.
А д-р Мърмарова не записва тъй като й е изчерпан лимита по ЗК за изследвания ,а като се запишеш за ЖК трябва да ти се пуснат такива , а ако не си по ЗК може и да те запише това незнам.

# 347
  • в кукувиче гнездо
  • Мнения: 3 187
Хубаво е, който ти води бременността после и да те изражда.

Абсолютно си права.

Иначе, по-леко със суперлативите  Grinning Идеални и най-добри няма, още повече в нашия регион  Peace

Вече ти лично от кой си доволна, е отделен въпрос.
Иначе аз при д-р Ризова не съм ходила. Чувала съм обаче повече отрицателни, отколкото положителни мнения за нея, кой е крив и кой прав в случая не знам.


Аз винаги пиша, че е лично мое мнение.. Не карам никого на сила. Всеки да си прави сам изборът. Затова казвам, че аз съм много доволна от нея. Също съм чувала повече отрицателни отколкото положителни коментари, но от личния си опит при нея съм доволна. За другите - не знам.

# 348
  • Бургас
  • Мнения: 30
lechugitka Престани да си натрапваш мнението за тази некадърна лекарка... започвам да се дразня .. от твоите хвалебствия относно Ризова... разбрахме че си раждала при нея... един път като кажеш стига... заради теб ще спра да следя темата въпреки че ме интересува, също съм от Бс , предстой ми раждане и тн.... а ти с твоята Ризова та Ризова  Sick Sick Sick Sick Sick Sick

# 349
  • Мнения: 96
Аз ще препоръчам д-р Бояджиев  Peace

# 350
  • в кукувиче гнездо
  • Мнения: 3 187
lechugitka Престани да си натрапваш мнението за тази некадърна лекарка... започвам да се дразня .. от твоите хвалебствия относно Ризова... разбрахме че си раждала при нея... един път като кажеш стига... заради теб ще спра да следя темата въпреки че ме интересува, също съм от Бс , предстой ми раждане и тн.... а ти с твоята Ризова та Ризова  Sick Sick Sick Sick Sick Sick
Момиче, ти имаш някакви проблеми... Вземи се успокой. Всеки може да изказва мнение, а дали на друг му харесва, няма значение. Подминавай ми постовете просто. Аз не си натяквам мнението, споделям!

# 351
  • Бургас
  • Мнения: 30
lechugitka Престани да си натрапваш мнението за тази некадърна лекарка... започвам да се дразня .. от твоите хвалебствия относно Ризова... разбрахме че си раждала при нея... един път като кажеш стига... заради теб ще спра да следя темата въпреки че ме интересува, също съм от Бс , предстой ми раждане и тн.... а ти с твоята Ризова та Ризова  Sick Sick Sick Sick Sick Sick
Момиче, ти имаш някакви проблеми... Вземи се успокой. Всеки може да изказва мнение, а дали на друг му харесва, няма значение. Подминавай ми постовете просто.

Проблем нямам лельо... Ами как да ти ги подминавам, като само ти пишеш .. и то зза Ризова...

# 352
  • в кукувиче гнездо
  • Мнения: 3 187
lechugitka Престани да си натрапваш мнението за тази некадърна лекарка... започвам да се дразня .. от твоите хвалебствия относно Ризова... разбрахме че си раждала при нея... един път като кажеш стига... заради теб ще спра да следя темата въпреки че ме интересува, също съм от Бс , предстой ми раждане и тн.... а ти с твоята Ризова та Ризова  Sick Sick Sick Sick Sick Sick
Момиче, ти имаш някакви проблеми... Вземи се успокой. Всеки може да изказва мнение, а дали на друг му харесва, няма значение. Подминавай ми постовете просто.
Пак ти казвам, момиче, мога да пиша за когото пожелая. Повече няма да оспамвам темата, като ти се обяснявам.

Проблем нямам лельо... Ами как да ти ги подминавам, като само ти пишеш .. и то зза Ризова...

# 353
  • Мнения: 105
МОМИЧЕТА Я ПО-СПОКОЙНО. НЯМА СМИСЪЛ ДА СПОРИТЕ ЗА ЛЕКАРИ.ЕДНИ СА ДОВОЛНИ, А ДРУГИ НЕ ОТ ДАДЕН ЛЕКАР. АЗ СЪЩО СЪМ ДОВОЛНА ОТ РИЗОВА, А НЕ СЪМ ОТ ДОРИЙСКА ПРИМЕРНО. НО НИКОЙ НЕ Е ДЛЪЖЕН ДА Е СЪГЛАСЕН С МЕН.ТУК СПОДЕЛЯМЕ МНЕНИЯ САМО

# 354
  • в кукувиче гнездо
  • Мнения: 3 187
МОМИЧЕТА Я ПО-СПОКОЙНО. НЯМА СМИСЪЛ ДА СПОРИТЕ ЗА ЛЕКАРИ.ЕДНИ СА ДОВОЛНИ, А ДРУГИ НЕ ОТ ДАДЕН ЛЕКАР. АЗ СЪЩО СЪМ ДОВОЛНА ОТ РИЗОВА, А НЕ СЪМ ОТ ДОРИЙСКА ПРИМЕРНО. НО НИКОЙ НЕ Е ДЛЪЖЕН ДА Е СЪГЛАСЕН С МЕН.ТУК СПОДЕЛЯМЕ МНЕНИЯ САМО
Да, това казвам и аз. Не виждам защо толкова нерви. Но, разбираемо е, момичето е имало някакви проблеми с Ризова, отделно е бременно, хормоните й бушуват, така че, няма проблем. Разбирам я.

# 355
  • Бургас
  • Мнения: 30
Да имах защото това е специалиста, който ми каза да забравя за деца... и искаше да ме изчисти... лекар... а хормоните са ми екстра... но.. явно лишените от време за себе си нервни дами ... намират поле за изява да се налагат тук над другите ама то така е като не става на друго място тук във форума скрит зад някакъв измислен ник Wink

# 356
  • в кукувиче гнездо
  • Мнения: 3 187
Да имах защото това е специалиста, който ми каза да забравя за деца... и искаше да ме изчисти... лекар... а хормоните са ми екстра... но.. явно лишените от време за себе си нервни дами ... намират поле за изява да се налагат тук над другите ама то така е като не става на друго място тук във форума скрит зад някакъв измислен ник Wink
Като родиш ще се оправиш. За сега спирам, да не се вълнуваш много.

# 357
  • Бургас
  • Мнения: 30
Хахахах.. аз съм си добре, няма какво да се оправям радвам се на сртахотно коремче с прекрасно бебче там....

# 358
  • Бургас
  • Мнения: 152
Момичета, не спорете за глупости!
Аз се разочаровах от д-р Драгнева.
Всеки си има мнение и сам трябва да опита и прецени! Едно мнение никога няма да има... А всичко е и до голяма доза случайност и късмет... За лека бременност всеки лекар е добър...
Леко бременеене на бъдещите мами и леко раждане Wink
А на другите с опит може само да благодарим за споделеното  bouquet

# 359
  • Бургас
  • Мнения: 166
tweetyto_bs, Дарина Стоева или както там още си смениш ника. Ами и на мен ми прави впечатление постоянното ти заяждане. Вдигна панаир в темите за Януарските мами заради фейсбук-групата, където междувпрочем също каза, че няма да се включиш и да пишеш, а гледам си редовна.
Хайде стига с тия "заплахи": Тук няма да пиша, тая или оная тема ще спра да следя. Ами като не ти харесва даден пост просто го подмини. И на мен не ми се нравеше как се развилня в отчетната тема, ама го отдадох на хормоните и не съм ти навирала постоянно мнението си.
Хайде със здраве и всеки да си изразява свободно мнението.
То след подобни забележки, дори да има някой доволен от Ризова, няма да смее да напише, за да не попадне под прицел. Нали уж идеята е да сме обективни и да събираме максимално много мнения, за да решим кое е добре и кое не за нас.
Мир  Peace

Общи условия

Активация на акаунт