Първокласници - набор 2005 г. - Тема 9

  • 31 528
  • 739
  •   1
Отговори
# 705
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Честито на рождениците! Да растат здрави и щастливи!   bouquet

За хремата помага торбичка със затоплена(да не е гореща) готварска сол да се държи между веждите. При сина ми поне има ефект  Peace.

Купих вече букета за г-жата и като ви чета, че купувате по няколко букета се притеснявам леко.

# 706
  • София
  • Мнения: 6 977
И аз се включвам при вас. Много ми тъжно и на мен  Cry  За протокола - София 50 ОУ "Васил Левски". Пускаме я от 6г., защото просто е готова... знае, може и иска. Чете, пише, смята и й се отдава...дано така да продължава до финала...до 12-ти клас демек Praynig.
Аз сега ще ходя за букет, един ще е, вие защо сте купували повече?

Поздрав за всички първолаци и техните майки! Hug



Детенце хубаво,
пиленце любаво,
къде под мишница
с таз малка книжчица?

Отивам бабичко,
макар и слабичко,
книга да се уча,
добро да сполуча.

# 707
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Купих букета, изгладих дрехите, приготвих раницата и сега сядам да си се цупя наволя  Crazy
Хич не ми е празнично... чак ми е мъчно, все едно на някакво мъчение го пращам детето ... Откачам най-вероятно  Crazy Mr. Green

# 708
  • у дома с любимите си хора
  • Мнения: 859
И от мен честито на рожденичката!Жива и здрава да е!

И ние купихме букет за госпожата.

Искам да пожелая успешен първи учебен ден на всички дечица,много късмет и да им върви по вода!

# 709
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Хремата със и без лекарства /в това число клеева тинктура, ракия, Коризалия и дрън-дрън всякакви подобни/ при мен минава за около 5-7 дни. Mr. Green

# 710
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 801
Честит рожден ден на първолачетата! Да са живи и здрави! nbirthday  party023

Днес купих от Практикера една орхидея за госпожата. Има много пъпки, красива е и ще издържи по-дълго. За госпожата по английски купих малък букет. Жената в занималнята все още е неизвестна. В Плевен вали с известни прекъсвания. Надявам се до утре да спре.

niama_me, горе главата. Всичко ще се нареди. Насладите са на момента.

От Хиполенда купих тетрадки с бели листове. Предпочетох да се застраховам и да няма изненади. Утре ще купя сгъваемата чашка за рисуване и един от картонените куфари, в което да прибера всичко по рисуване. Лошото е, че няма шкафове в класната стая и къде ще стои всичко не ми идва на акъла. Раницата май ще виси на облегалката й, защото не искам хубавата раница да се въргаля на земята. Crossing Arms

Замисляли ли сте се с кого ще се падне детенцето ви на един чин?

И аз пожелавам, ако не слънчев, то успешен първи учебен ден!

# 711
  • Мнения: 6 001
Аз сега ще ходя за букет, един ще е, вие защо сте купували повече?
Ние сме с две госпожи една сутрин и една за занималня следобед, всъщност има и друга по физическо... ама нея не сме предвидили

Купих букета, изгладих дрехите, приготвих раницата и сега сядам да си се цупя наволя  Crazy
Хич не ми е празнично... чак ми е мъчно, все едно на някакво мъчение го пращам детето ... Откачам най-вероятно  Crazy Mr. Green
е не е чак мъчение , а и подозирам че и лентичката си оказва влияние , и аз имах такива моменти .. Радвам се че си се оправила, аз продължавам борбата Hug

# 712
  • Бургас
  • Мнения: 6 470

Замисляли ли сте се с кого ще се падне детенцето ви на един чин?


С когото го нареди госпожата. Тя щяла да прецени според ръста на детето и т.н.

# 713
  • Мнения: 6 031
Честит Рожден Ден на празнуващите днес!

И аз съм готова с букетите. Остава да изгладя униформата.

...
Замисляли ли сте се с кого ще се падне детенцето ви на един чин?

...

С когото и да стои първоначално, то вероятно ще се променя през годината.
При големия ми син доста често им сменят местата.

# 714
  • Пловдив
  • Мнения: 301
Едно хубаво четиво в унисон с всеобщото ни настроение днес

http://solunska16.blogspot.com/2011/09/blog-post.html?spref=fb

# 715
  • София
  • Мнения: 6 182
И аз бях до цветната борса в дъжда и съвсем се сдухах, в тон с мрачното настроението тук. Уж гледах да избера най-свежите цветя, а докато се прибера те клюмнаха. Вече всичко и всички вече ме дразнят.
Опитвам се уж да погледна от хубавата страна и мърморейки си, се крия от бъдещата уеничка, която подобно на повечето наборчета е в еуфория. Рови непрекъснато по ученическите си вещи и омаца с шоколад светло розовия си несесер, аз се опитах да го изпера и се оказа че е направен от картон облечен в плат и се поразпадна  Confused
Затова сега си налях малко винце и ще седна и аз да си се цупя.

Само да спомена, че Коризалията предизвиква алергия и при двете ми деца, а и от други майки съм чувала за подобни реакции, така че внимателно я тествайте, ако видите че се появяват пъпчици, да знаете от какво биха могли да са.

# 716
  • София
  • Мнения: 11 710

Аз сега ще ходя за букет, един ще е, вие защо сте купували повече?


Един за класната,един за госпожата по език,един за госпожата от занималнята.

# 717
  • София
  • Мнения: 2 896
Ех, момичета, дайте по-ведро де! Усмихнете се!
Утре ще е прекрасен ден!

Аз купих китките. Взех две орхидеи, повече харесвам рози, но не исках да рискувам да ми увяхнат до утре. Бях на борсата зад БАН, която ми е на 5 мин, там бяха пд 9лв, нямам идея дали е добра цена. Имаха само 2-3 кофи с рози, които не бих купила.

# 718
  • София
  • Мнения: 44 120
ххихи, с кого ще е на чин никак не ми е минавало дори през ум... има ли вероятност да са по един?
 тук ли някой беше писал за практиката да стоят на маси и постоянно да сменят другарчетата , за да се опознаят вс деца и да се научат да общуват и да се сработват с различни деца...мн хубава практика ми се видя.... и за другарчетата по чин би ми допаднала...
Така или иначе я познава 2-3 деца, я не, та предполагам няма значение голямо първоначално с кой е, а вероятно и ще търпят размествания(особенно при проблемни двойки)

# 719
  • Мнения: 4 076
След едночасова неравна борба, 9 от 10 убодени пръсти (не броя тези на краката, на тях им се размина) и нерви като за 6 таблетки валериан, мисля, че следващия път ще се доверя на професионалистите. Букетите са готови, де, натопени безкомпромисно до хартията във вода, ще видим ще устискат ли до утре.

Общи условия

Активация на акаунт