Подсъзнанието може всичко 52 /Линкове за всички техники има на първа стр.

  • 65 507
  • 740
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1
Здравейте ми ли феички и аз искам да споделя, че моите молби бяха чути от Вселената. Имах желание със срок за парички. Сумата която получих бе по малка от тази, която бях поръчала, но аз съм доволна и на това.  newsm68 newsm44 waveyВажното е че Вселената ме обича и аз НЕЯ  newsm51 hug. Мудрите също помагат и то много Simple Smile Всяка вечер преди да си легна благодаря за всичко, което имам, дори и малко да е то. Когато се научиш да си благодарен тогава получаваш Simple SmileSimple SmileSimple Smile

# 721
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Искам да ви споделя нещо много странно което ми се случи снощи.Опитах се като си легнах снощи да направя връзка с Висшето Аз на един човек.И както си водех монолога към него телефона ми звънна. Е,не беше той,но като започна да говори този мой познат имах чувството,че разговарям с човека към когото се опитах да направя връзка.Гласът му толкова ми приличаше на неговия,че щях да попитам дали не е той.Затворих телефона и както си лежах и изведнъж усетих парфюмът му. мислите ли,че е възможно да съм направила връзка с него. Може смешно да ви прозвучи като четете,но аз се опитвам да си обясня сама за себе си.Ако има някой който да се е сблъсквал с нещо подобно нека ми отговори или просто ми дайте мнения.

Халюциногенни гъби  newsm78 newsm78 newsm78


      http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A5%D0%B0%D … sp;    

къде се,че не съм ги пробвала.Явно действат добре.  bouquet


 Wink Според мен си под въздействието на литературата която четеш  Grinning

Иначе за горното  да ,  възможно е  Grinning фантазия , въображение на всички се случва  Laughing

На теб ти мирише на желания мъж на друг на пари  Mr. Green



# 722
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 251
Сумата която получих бе по малка от тази, която бях поръчала, но аз съм доволна и на това.  newsm68 newsm44 wavey

Заради това се поръчва по-голяма сума. Смътно си спомням, че Вселената дава половината от парите, които си й поискала. Peace

# 723
  • София
  • Мнения: 4 349
Сумата която получих бе по малка от тази, която бях поръчала, но аз съм доволна и на това.  newsm68 newsm44 wavey

Заради това се поръчва по-голяма сума. Смътно си спомням, че Вселената дава половината от парите, които си й поискала. Peace



Значи всичко, което искаме трябва да умножаваме по две  Mr. Green Mr. Green Mr. Green най-малко

# 724
  • Мнения: 80
Момичета като според вас съм под въздействие на фантазия,как да разбера,че съм направила връзка с Висшето Аз на някого.Явно аз не го правя както трябва. Нека някой който го е правил да обясни по-подробно.

# 725
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Момичета като според вас съм под въздействие на фантазия,как да разбера,че съм направила връзка с Висшето Аз на някого.Явно аз не го правя както трябва. Нека някой който го е правил да обясни по-подробно.
Оф  smile3534




Ми примерно говориш с Висшето Аз на Х и казваш на Аза Х да ти се обади по тел., да ти даде някавъв знак т.е. да направи връзка с теб в реала  Wink





Сумата която получих бе по малка от тази, която бях поръчала, но аз съм доволна и на това.  newsm68 newsm44 wavey

Заради това се поръчва по-голяма сума. Смътно си спомням, че Вселената дава половината от парите, които си й поискала. Peace

Я , верно ли  Grinning това съм го изпуснала  Rolling Eyes
Сега се сещам преди няма и 2 години като писах чек бе със сумата 3000$ и да получихме чек  Hug но сумата бе 1500$  Peace
Значи всичко е точно по 'сметките' на Вселената  Peace


# 726
  • Мнения: 80
Дес,уж така го правя,но нещата не се получават. Трябва ли както  се казва да правя някаква медитация преди това.

# 727
  • Мнения: 1
 Разговорът с Висшия Аз не съм го прилагала, но ще взема да пробвам...ще поговоря с Аз-а на шефката ми  Joy
 Припомнихте ми да попълня чека на изобилието вдругиден....този празен курс  #Cussing out
 Някой ще има ли възможност да пусне новата тема или аз да се заема (даже и рима има)  Laughing

# 728
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Дес,уж така го правя,но нещата не се получават. Трябва ли както  се казва да правя някаква медитация преди това.

Ми като не стават нещата  , 'хващаш' истинския АЗ и говориш  Wink


# 729
  • Мнения: 80
http://www.astrohoroscope.info/moon.htm

Феички,понеже аз съм новаче тук,моля да хвърлите по един поглед на тази страничка,която съм постнала и да ми кажете,понеже гледам,че има доста празни курсове на луната след новолуние. По кое време ще е най-добре да се пишат желанията.

Да попитам и за нещо друго. В началото на темата срещнах от някои момичета,които пишат в темата,за среща с Ангели. Имам спешна нужда от тях и тяхната помощ.

 

# 730
  • Мнения: 0
Да аз също много се интересувам от Ангели и се опитвам да събирам информация за тях. Научих се да им пращам и писма и в общи линии съм доволна от резултатие  Laughing
За мен на интересен и най-поучителен е личният опит... затова приканвам всички,които са получили помощ от ангелите,ако имат желание да споделят с нас  smile3523 Kissing Heart

# 731
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Препоръчвам ви Дорийн Върчу  Peace книгите и  са приятни и увлекателни  Grinning

# 732
  • Мнения: 0
Тази книга на Дорийн Върчу съм я чела,но там нещата са някакси разтегливи(или и аз не знам как точно да го кажа,аз искам по-конкретна информация),затова сега съм решила да си купя книгата на Силвър Рейвън Улф - Ангели-помощници в магията,но не се подвеждай от заглавието,не става въпрос да седнеш и да бъркаш магии. За тази книга чета много позитивни отзиви по форумите,там е дадено точно кой ангел за какво помога,как и кога да се призовава  Party

# 733
  • Мнения: 185
ми споделяла съм много за Ангелите, 2 пъти са ми били на гости, почна се още преди посрещането им, нито аз, нито дъщеря ми ядем ябълки, съответно не ги купуваме, а за посрещането им е нужна една зелена ябълка, първия път дадоха на детето в детската градина пликче с лакомства и насред лакомствата и една ЗЕЛЕНА ябълка (даваха им ги по случай 1-ви юни), втория път няколко часа преди да ги посрещна буквално си я намерих на улицата (и пак беше ЗЕЛЕНА) yes, когато закъсняваш за някъде Ги молиш "да ти стигне времето за всичко" (това си е мое съчинение) и дори и да закъснееш пак ще свършиш работа, помолих Ги да си намеря 20лв на улицата, ама не стана, долетя бащата на детето ми от някъде afwitch и ни напазарува за 40лв, а бяхме мноогооо скарани и не се бяхме виждали и чували около 2 седмици, първото гостуване беше уникално, лягаме си с детето и съответно почва да ме пита защо гори свещ в нас, обяснявам, че имаме гости, които се казват Ангели и са много добри и невидими и изпълняват желания, а тя в прав текст "Ангели, може ли утре да не ходя на градина, че Мариан ме бие Praynig" и естествено се успахме и то 2 сутрини подред, а на третия ден ни осведомиха сутринта в градината, че бабата на Мариан го взима за лятото на село, дъщеря ми беше най-щастливата на света rotfImao,

# 734
  • София
  • Мнения: 4 349
Това опит за пускане на нова тема ли беше  newsm78 newsm78 newsm78

Общи условия

Активация на акаунт