Ей го лятото дойде, МАРТЕНЧЕ се готви за море - тема 18

  • 68 162
  • 639
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 44
ЧЕСТИТА КОЛЕДА, МАМИ!!! НА ВАС И СЕМЕЙСТВАТА ВИ ПОЖЕЛАВАМ ГРАДИВНО РОЖДЕСТВО В ДУШИТЕ И ЗДРАВЕ И МИР В КЪЩИТЕ ВИ    [/color] bouquet



Marinelka, Lucky - благодаря за благопожеланията за Марио - вече сме много по-добре. Анастасийка как е?

# 241
  • Мнения: 1 919
Весела Коледа!

# 242
  • Мнения: 856
ЧЕСТИТА КОЛЕДА, мами и дечица!  santa2
Много здраве, подаръци и усмивки за децата! Весели празници на всички!

 
Nature Snowman  Nature Snowman  Nature Snowman  Nature Snowman  Nature Snowman  Nature Snowman

# 243
  • Мнения: 26
ВЕСЕЛА КОЛЕДА НА ВСИЧКИ МАМИ И ДЕЧИЦА! Много здраве и повече топлина и доброта в сърцата ни!  santa2 Close-mas: santa2

# 244
  • София
  • Мнения: 117
Честита Коледа, мили момичета! Желая на всички ви радост, здраве и мир в сърцата!!! Нека нашият Спасител пази децата ни и да съумеем да сме по-смирени и добри винаги! Да помолим Божията майка да пази бременелките и да ни дари със здрави бебенца!

Сиренце, добре сме, благодаря, че се сещаш за нас! Нашият тати се завърна точно преди Коледа и сега с Теди сме само и единствено отдадени да му се радваме. Излизаме на разходки заедно и така (днес времето беше прекрасно). Имам много да наваксвам с новините около вас, а както Бета казва, пише се малко, но това ми помага да ви изчитам лесно за дългите ми отсъствия. Имам изпити и трябва да ги взема преди бебчо да реши да излиза Simple Smile Затова натискам педала в друга посока, но не ви забравям!

Маринелс, хубаво е, че вече си добре и неразположенията са преминали! Моите се засилват, киселините и болките в костите и гърба ме тормозят много, особено вечер!

Въпреки всичко оставам отворена за среща, ако се организирате и не съвпадне с някой изпит!

На болничките - да оздравяват бързо, голямо гуш на дечицата и само усмихнати снимки като на мама Веси  да качвате. Аз така и не успявам, но вече знам как и ще сложа някоя от по-новите ни фотографии да ни видите!

До скоро и се пазете!




# 245
  • София
  • Мнения: 2 060
Честито Рождество Христово! С пожелания за много любов във всички семейства, за здраве, щастие и щастливи дни на всички в тази тема!

# 246
  • Мнения: 40
Честито Рождество Христово!

Сиренце - добре сме, за радост се разминахме без АБ, но с разочарование разбирам, че вяра на лекар не мога да имам. Оказа се,че лекарката, на която се доверявах безрезервно, лекувала и брат ми като малък ни е изписвала капки за нос, който блокират действието на лигавицата (може би не го обяснявам много точно медицински, но надявам се схвана идеята). Тези капки не бивало да се приемат повече от 2-3 дни и то не всеки месец, а от септември досега тя ни ги е изписвала поне 3 пъти за по 7 дни (за щастие Анастасия трудно дава да й капя капки и в повечето случаи не съм ги капала,но все пак) Също така ни е изписала скоро АБ, за който въобще не сме били, защото е много силен и ей такива драми си имам... Много се вардя от даване на каквито и да е неща "от аптека" и тази инфо ми дойде в повече.
Беше спряла да се храни, но от вчера и това се нормализира и днес сме почти здрави Simple Smile Марио как е?

Андули, коя седмица си вече? Много е неприятно като не ти е добре, а другото човече си иска своето внимание, дано скоро се оправиш. Пиеш ли нещо?

Радваха ли се децата на получените подаръци под елхата?

# 247
  • Мнения: 162
Весела Коледа на всички мами и дечица!Желая ви най-вече здраве и късмет!
Маринелс,нашите подаръци ги донесе дядо Коледа/защото имаме 6 год.братовчед/и Мартина в първия момент се уплаши и се гушна в мен,гледаше го с недоверие,но в момента в който започна да вади подаръците взе да гледа любопитно.Много се зарадва като си ги взе и все още разправя как й ги е донесъл "дядо Мраз".  LaughingИ после отваряше вратата и викаше"пак Мраз",т.е.нека да дойде пак дядо Мраз. Laughing

# 248
  • Мнения: 24
ВЕСЕЛА КОЛЕДА!
Приятни празници на всички. Много топлина в къщи и сбъдване на най - съкровените мечти. 

# 249
  • София
  • Мнения: 688
Честита Коледа!

Надявам се, че всички са си изкарали весело дългите почивни дни, а дечицата са се радвали на подаръците си Simple Smile. Предполагам, че на повечето от вас вече са им гръмнали главите от звуците на новите играчки, поне у нас е така Wink. И при двамата подаръците се оказаха добро попадение. Обаче аз съм болна, от 2-3 седмици влача една кашлица, от вчера съм и на антибиотик и освен че кашлям зверски, ме боли и главата. Та тия звуци направо ми пробиват дупка, въпреки, че съм много доволна, че си ги харесват Simple Smile.

Аз много мисля по въпроса с Бобо и трябва да ви кажа, че е голям кошмар това вместо да му се радвам, да го гледам подозрително какво ще направи сега и дали не е някакъв лош признак. Но когато са весели и се забавляват, си ми е много мило. Бях обещала да ви покажа как дивеят двете маймунки, та одеве качих две клипчета. Ето тук Бобо тормози кака си, а тук се смее, докато гледа любимото си филмче (вижда се и че много го мъчат зъбите все още).

Андули, сега ти загледах лентичката - то не останало Simple Smile. Браво за ентусиазма за учене, дано всичко да мине, както си го планирала!

Всички болнички деца да оздравяват  Hug Hug Hug!

Р.S: WithinТ., оправих ги Simple Smile.

Последна редакция: пт, 28 дек 2012, 12:54 от Betta

# 250
  • Мнения: 26
Betta,като кликна и ми дава: this video is private...може при мен нещо да е проблема...
Дано да се оправиш по-бързо от кашлицата,много е неприятно особено по празниците.Иначе и моята глава е пред гръмване от пищенето,лаенето,сирените и бибитките на всякакви играчки  #Crazy Важното е децата да се радват!   jumpuu
Болничките дечица да се оправят бързо  Hug

# 251
  • София
  • Мнения: 2 060
Betta, имаш си прекрасно, нормално момченце. Убедена съм, че му няма нищо. Развива си се по своя път, съвсем нормално. Радвай му се и се наслаждавай на всеки момент с него, това е най-важното сега.

Относно говоренето - това не е признак за проблем, поне към момента. Между другото момченцето на моя много близка приятелка проговори след 3-годишна възраст. Аз тогава го намирах за особено притеснително, но приятелката ми - не. Та...момченцето сега е на 6,5 и не можеш да му затвориш устата. Не само това, ами е много по-умен /технически доказано с тестове/ от мнозина от връстниците си. Така че.....Не мисли в черни краски и недей да дебнеш на всяка крачка за признаци за някакъв проблем. Въобще смятам, че тези въпроси се преекспонираха в темата.



Желая на всички весело посрещане на новата година! Много здраве, любов и щастливи моменти!

# 252
  • Мнения: 44
ЧЕСТИТА НОВА 2013 ГОДИНА!!! 
ЖИВИ И ЗДРАВИ - ДЕЧИЦА, ТАТКОВЦИ И МАМИ !!!   bouquet
И ВСИЧКИ ДРУГИ ОКОЛО НАС, КОИТО ОБИЧАМЕ!

# 253
  • София
  • Мнения: 2 060
ЧЕСТИТА НОВА 2013 ГОДИНА И ОТ НАС! Нека е много успешна и щастлива за всички!

# 254
  • Пловдив
  • Мнения: 3 223
Честита Нова Година, момичета! Да сте живи и здрави - вие и семействата ви! Много повече поводи за радост ви пожелавам!  smile3536 Close-mas:
Nature Snowman

Честито на всички именници!  sohappy baloni #Milti

Общи условия

Активация на акаунт