Лидл ::18::

  • 87 293
  • 748
  •   1
Отговори
# 555
  • виртуално
  • Мнения: 3 031
Някоя от кучкарките да има наблюдения за сухата храна в Лидл? Моя лаб не е капризен, но не знам дали изобщо става това нещо?

сухата храна Bellocan не става  Naughty, кучето ми беше постоянно гладно- все едно нищо не е яло
едни жълти и зелени консерви с нарисувано йорки - отврат
имам кокер и принципно яде всичко, но тази ги повръщаше
 
добри са консервите и пастетите на Орландо   Peace

Последна редакция: чт, 25 окт 2012, 14:49 от Рапунцел

# 556
  • Мнения: 4 862
Моята Мишелица вече не иска консервите Sad Яде само фенерите и шийките..

# 557
  • Мнения: 2 185
Искам да похваля ананасите, които бяха на промоция.Винаги са сладки и много ароматни.+1  Peace

# 558
  • Мнения: X
Минах през слатинския Лидл да търся английския кейк с карамел- нъцки...няма го...Имаше останали доста неща от английската седмица, ама точно това дето търсех- нямаше. Ако го  видите по др. магазини- свиркайте моля  Praynig

# 559
  • Мнения: 2 215
Хареса ми бозата със захар. Взех от 3/4 чорапи, но се изненадах, че по-малките номера, които от днес са на промоция 2бр са 4.49лв, а по-големите номера, които не са на промоция 2бр -3.99лв
И друго за момиченца кафяво, светло и тъмно синьо, а за момченца червено. Mr. Green

# 560
  • Мнения: 1 998
Днес се снабдихме с прекрасната розова рокля на принцеса. Много успешна покупка.

# 561
  • София
  • Мнения: 16 370
Някой ползва ли талона за Шел? Днес ми дадоха такъв и на първия ред пише "може да се спечели". Да разбирам ли, че е нещо като томбола, а не да ти се полага отстъпката, макар и еднократно? Чудя се дали има смисъл да изпращам мъжа ми там, че и без това много не обича Шел и ако няма отстъпка ще има да ми мрънка.  Confused

Някоя от кучкарките да има наблюдения за сухата храна в Лидл? Моя лаб не е капризен, но не знам дали изобщо става това нещо?
... кучето ми беше постоянно гладно- все едно нищо не е яло

Същото написах преди време и за котешките храни. Яде ги с удоволствие, но съвсем скоро след това пак е гладен.

# 562
  • Мнения: 22 867
Някой ползва ли талона за Шел? Днес ми дадоха такъв и на първия ред пише "може да се спечели". Да разбирам ли, че е нещо като томбола, а не да ти се полага отстъпката, макар и еднократно? Чудя се дали има смисъл да изпращам мъжа ми там, че и без това много не обича Шел и ако няма отстъпка ще има да ми мрънка.  Confused

Тaня67, не е томбола, може да използва отстъпката, но има условие - да зареди над 15 л, поне за газта. Тая вечер го научихме, но и без това заредихме повече. За бензин - не знам, на място ще разбере. Peace

SANDS, кучешката храна с тая цена със сигурност не е високо качество, а за лабче трябва само най-доброто! Grinning  bouquet

# 563
  • Мнения: 4 862
Да, на талона си пише,че минимума е 15л. и трябва да отговориш на въпроса на гърба на талона, но и аз отначало разбрах,че може да се спечели,т.е ако ти е верен отговора.

# 564
  • София
  • Мнения: 16 370
labrex, KaRoLa, Благодаря!  Hug

# 565
  • Пловдив
  • Мнения: 5 166
Обаче се оказва, че в Пловдив не важи за всички бензиностанции на ШЕЛ. Единият магазин на Лидл е точно до ШЕЛ бензиностанция, ама видиш ли при тях не важал....били франчайзинг, трябвало да отида на другия край на града да заредя.......А в момента целият град е разкопан. По принцип от ШЕЛ зареждам, бензин, не сме имали никакви проблеми до сега. Та така и ще ми останат талоните.  Whistling

# 566
  • Пловдив
  • Мнения: 46 971
Снощи се отбих...взех на детето едни чорапки като терлички,отдоло с гумено покритие Grinning Идеални сега преди терличките.
Взех и от корите,от бутер тестото,кухн.хартия,бутчета...и още нещо щях да ви казвам,ама а сега де newsm78 Laughing като се сетя!

# 567
  • Димитровград
  • Мнения: 2 011
И в Димитровградския Шел не важи талона им,трябвало да ходя до Хасково-16км. за няколко стотинки отстъпка.Това си е подвеждаща реклама,да не кажа измама.

# 568
  • Мнения: 10 119
И в Димитровградския Шел не важи талона им,трябвало да ходя до Хасково-16км. за няколко стотинки отстъпка.Това си е подвеждаща реклама,да не кажа измама.

Не е, просто тези бензиностанции не са на Шел, а на други фирми ползващи името Шел.

# 569
  • Мнения: 7 483
Благодаря на всички които дадоха мнение за кучешката храна!  bouquet
Така и предполагах, явно ще си караме на утвърдени и познати неща.

Общи условия

Активация на акаунт